Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość

witajcie czy ktos sie szykuje na kwiecien??? ja mam jeszcze tydzien do testu a juz wysiedziec nie moge :) kto czeka tak jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to ci wyjdzie dziecko już na kwiecień? a nie jeszcze na marzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje że wychodzi ci na 30 marca. Bo ja mam do testu 2 dni, a mi wychodzi 25 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
My się powoli staramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to fajnie:) jeszcze niedawno byl temat kwietniowki 2015 a tu juz kolejne dzieciaki w brzuchach ale ten czas szybko mija moja corka ma juz 3 miesiące i dziewczyNy zycze Wam powodzenia. Nie taki diabeł straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmh moze wyjsc na marzec , ja licze na podstawie kalkulatora z internetu i przy moich 33 dniowych cyklch wypadlo na 2 kwietnia. W srode lub czwartek robie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
Hej dziewczyny :) ja w piątek zrobiłam test i mam dwie kreseczki :) Według moich obliczeń to będzie na początek kwietnia. W piątek idę dopiero do lekarki. 3mam kciuki za wasze testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja dopiero po owu mam nadzieję, że się uda. To mój 3 cykl po poronieniu i już chciałabym być w ciąży. Mam 2,5 letniego synka później 2 poronienia ale się nie poddajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ;) ja tez z moim mężem sie staramy. 2 miesiące temu odstawilam tabletki i do tej pory sie nie udało. Teraz jestem świeżo po @ i mam nadzieje ze może w tym miesiącu sie uda. Nastawilam sie juz na długie próby, bo we wpadki i zajścia w pierwszym cyklu starań nie wierze, bo to juz ktos musi miec Mega szczescie ;) ale z miesiąca na miesiąc mam nądzieje. Pozdrawiam i piszcie co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie dopiero co czytalam sobie kwietniowki 2015 a teraz juz mamy na kwiecien 2016,mam synka 3 mies.pamietam jak dzis te testy i emocje z pierwszej wizyty,usg itp.powodzenia dziewczyny,dziecko to cos pieknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja też liczę na kwiecień 2016 :) W kwietniu tego roku poroniłam w 9tc. Staramy się znowu od czerwca i już 1 cykl nam nie wyszło :( Aktualnie leci 2 cykl starań. Na początku sierpnia się okaże, czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
U mnie sytuacja wyglądała tak, że pierwszą ciążę przeszłam bez żadnych problemów. Ciąża po prostu książkowa. Synka karmilam piersią 19 miesięcy i tak długo nie miałam okresu. Po pierwszym cyklu pomyslelismy że może trzeba się postarać o rodzeństwo i zabralismy się do dzieła. Jakie było moje zdziwienie jak przez kilka miesięcy co cykl milion objawow a ciąży nie było. Starania zaczęliśmy w lipcu zeszłego roku. W styczniu test pokazał 2 kreseczki i byłam wniebowzieta. Poleciałam do gin ale nie było jeszcze nic widać. 2 tyg później dzień przed kolejną wizyta zaczelam plamic i na wizycie już okazało się że się oczyszczam. 2 cykle później znów 2 kreseczki. Tym razem podeszlam do tego z większą rezerwą. Ale wizyty u lekarza dały nadzieję. Niestety w 9 tyg okazało się że jajo płodowe jest puste i czeka mnie zabieg. Z badań nie wynikło nic. Starać się możemy już bo w srodku wszystko zagojone. W tym tygodniu miałam owu więc czekam do terminu @ i zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja z mezem zaczniemy sie starac w przyszlym tygodniu..to bylaby moja 1wsza ciaza.Mam cykle regularne co 25,26dni..jak myslicie moze sie udac?nie pijemy,nie palimy,staramy sie zdrowo odzywiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nic sie nie martw może teraz sie uda! I tak cię podziwiam ze nadal próbujesz. Najważniejsze to nie tracić nadzieji. Gosc321 nic ci nie możemy obiecać, każda z nas sie stara o dzidzie i każda z nas na nią czeka z niecierpliwością. Jak co miesiąc wkrecamy sobie ze może teraz sie udało, mamy tysiące objawów, czekamy na wymarzone II kreski i tu nic.... Ale żadna sie nie poddaje! W końcu sie musi udać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Witam,tez czekam na dwie kreski,jutro zrobie test od soboty spoznia mi sie okres,mam tylko bardzo delikatne brazowe plamienia,mam nadzieje ze to ciaza,w marcu stracilam 30 tygodniowa ciaze,moja coreczka umarla w brzuchu z powodu wady serduszka:-( mam trzy i pol letnia corke ktora czeka na rodzenstwo,mam nadzieje ze tym razem sie uda i wszystko skonczy sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Mama trzylatki. Wspolczuje i trzymam kciuki. Gracjana dzięki, nie łamie się. Mówią że do trzech razy sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trzylatki, bardzo mi przykro z powodu Twojej córki ;( tym razem napewno będzie dobrze. Nie chce sobie nawet wyobrażać co czułaś i nadal czujesz.... Daj znać jak wyszedł teścik ;) Paula, twój optymizm dodaje sił w dalszych staraniach. Czy ktoś jedzie po za mną stara sie o 1 dzidzie??? A wogóle dziewczyny to w jakim wieku jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Dzieki dziewczyny,ja sie stresuje na maksa,jak tylko sie pojawia odrobina tego brazowego sluzu na papierze to zaraz panikuje ze sie okres jednak rozkreci,juz chce wiedziec co sie dzieje,nawet zapisalam sie na jutro do lekarza. Gracjana ja mam 29 lat prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja pewnie będę najstarsza :( Mam 35 lat i staram się o 3 dziecko :) Na razie nie chcę sobie robić nadziei, że będę mogła pisać w tym temacie, bo już dwa razy się rozczarowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
No i po wszystkim,dostalam jedak okres,znow sie nie udalo,to juz trzeci miesiac jak sie staramy,siedze i becze,zycze wam dziewczyny powodzenia,moze wam sie jednak uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,dziekuje za odp Gracjana 090515.Ja mam 33lata i za tydzien zaczynamy z mezem starania o dzidziusia..pozdrawiam Was i 3mam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja mam 28 lat i mam nadzi je że uda mi się tu zostać aż do wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę,że ja jestem z was wszystkich najmłodsza, bo mam 23 lata. Alex36- Nadzieję zawsze trzeba mieć, byle tylko się strasznie nie nakręcać! Mama trzylatki- płacz tu nic nie pomoże! Musisz do tego inaczej podejść: nie w tym miesiącu to w przyszłym- wiem ze łatwo sie mówi, ale płacząc sie stresujesz, a stres tu w niczym nie pomoże. Gosc321- może tym razem sie uda. Ja w tym miesiącu juz zaczęłam starania, a jest to juz mój 3 cykl i w sierpniu liczę na upragnione II kreski. Paula013- my też mamy taką nadzieję że z nami zostaniesz i będziesz się dzieliła swoim samopoczuciem w uprawnionej ciąży. Tak więc dziewczyny! Nie ma co jenczeć, musimy sie wziasc ostro do roboty!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Dla mnie to juz koniec staran,ustalilismy z mezem ze probujemy do konca lipca jak sie uda to super bedzie a jak nie to wracam do pracy od wrzesnia,nie udalo sie niestety,moj lekarz radzil nam dluzej poczekac tylko ja sie uparlam ze chce i niestety nic z tego nie wyszlo,moze za jakies pol roku wrocimy do staran.Szkoda ze tak krotko dane mi bylo byc na tym forum,zycze wam dziewczyny jak najlepiej,piszcie czy sie udalo,chetnie poczytam. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja juz odliczam dni,jestem w trakcie okresu a potem czekam na owu. ZObaczymy,jak juz pisalam to bedzie pierwszy cykl ,w ktorym bedziemy sie starac.Dziewczyny a mam pytanie,czy ktoras z Was planuje plec dziecka?podobno pare dni przed owu warto,jesli chce sie dziewczynke,np..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
ja jeszcze parę dni i testuję - mam cichą nadzieję, że tym razem się udało a płci nie planuję, bo mi to akurat obojętne (mam już parkę ;) ) ważne, żeby się udało w ogóle zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaki
przylaczam sie :) test pokazal dwie krechy wedlug obliczen moich to termin na ok 3-4 kwietnia to moja 3 ciaza mam 4 letniego syna i 6 miesiecznego synka - we wszystkie ciaze zaszlam za pierwszym razem a ta jest ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaki
jestem z woj mazowieckiego i mam 31 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×