Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość gość

:) kwietnioweczki tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka pisałaś kiedyś że nie macie Tv że dzieciom czas poświęcasz a teraz piszesz że puszczasz bajki i disco słuchacie to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
A co cię to obchodzi? Zajmij się soba! Są inne sposoby niż telewizor. Zrób coś szalonego i domysl się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Czekamy na reszte:) może ktoras tabelkę wklei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj przepis na salatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____________ Wiek__ ____TP_____plec/imie_ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________ 32______01.04____syn___ 3___ Lublin nana94___________ 20______01.04____xxx___ 1. Katowice Aniołkowa2013____ 26_____ 01.04_ xxx_ 2 lubuskie 79________________ 35______02.04____xxx ___ Pola88 ____________ 26______04.04____xxx___ 1 ewiczek1804_______ ______ 04.04___ xxx__ Jastrzebie lena15____________ 30______ 05.04___synuś __2_ Kraków frugo28___________ 28______ 05.04___córcia_ 1 jagamami_________ 26______ 05.04___ xxx____1 Poznań Sałatka z cz.fasolką 30______ 05.04___ xxx____1_ łódzkie Usia1993__________ 21______ 06.04___ xxx___ 1__ Gorzów WLkp narcystycznaegoistka_27____ 08.04___ xxx__ 1___ Warszawa misiabelka________ 23______ 09.04___ xxx____ 1 gałgolinka_________ 30______10.04___ xxx____ 2 retro86____________ 28_____ 11.04___ xxx____ 2 paulina00023______ 23______11.04.___ xxx___ 1 kasiasianko________ 22______11.04____xxx___ 1 łódzkie jeżynka123________ 25______15.04___ xxx___ 1__ mazowieckie ziolka79 _________ 35______15.04___ xxx___ 2 Londyn/Jastrzebie monisia647________ 29______16.04____synuś__ 1 Szczecin mami76___________ 38______18.04___ xxx____ 2 Szczecin kati34_____________ 34______20.04 ___ xxx___ 2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________ 31______20.04____xxx___ 2 Szczecin syrfi ______________ 37______20.04____xxx___ 2 Boleczka__________ 20______ 23.04____xxx___ 1 titilinkaa__________ 29______ 26.04____xxx___ 3 ma LENKA_________ 23______ 28.04____xxx___ 3 Jastrzębie i_ika_____________ 38_______05.05___ xxx___ 3 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Wystarczy odświeżyć i sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Jestem! :) Zaraz dostanę ochrzan od męża, bo miałam być gotowa zaraz do wyjścia na zakupy, a ja dalej w majtkach. :P Piękne imiona wybieracie. Dwa z nich są na mojej liście. ;) Ignacy mi się baaardzo podoba, ale kuzynka męża nazwała tak swojego synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Jest tak samo, nie widzę mojego postu. Bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i ja jestem na kwiecen 5 dokladnie jaks ie czujecie sluchajcie dziewczynki ja zaczelam 16 tydzien i wyszly mi bakterie w moczu duza ilosc bylam juz u ginekologa i kazal brac urosept wczoraj wzielam mam 3 razy 1 tabletka troszke sie boje o bobaska czy mu nie zaszkodzi pocieszcie kobietki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzata spokojnie ja tez mialam , bralam leki i przeszlo , lekarz wie co robi i co przepisuje wiec napewno nie zaszkodz to dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa odswiezaj strony , ja tez tak robie i po dwoch takich odswiezeniach sie pokazuja posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za dodanie otuchy 1 trymest minol spokojnie zaczol sie 2 i masz babo placek, mnie nic na szczescie nie piecze i nie boli jak siusiam no mam uczucie parcia na pecherz i czesciej biegam pije duzo wody z sokiem z zurawiny i jem troche suszonej , w piatek zrobie sobie badanie moczu zobaczymy jak po tygodniu sytuacja wyglada a 21 juz mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem w 16 tygodniu :) , 23 mam wizyte mam nadzieje ze zrobi mi usg i poznam płec malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×