Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może przyszla mamusia

Kwietniówki 2017

Polecane posty

Gość może przyszla mamusia

kto probuje na kwiecien? mam nadzieje ze tym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chryste -opanuj sie kobieto! znajdz sobie jakies zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na plodne - tak bardzo bym chciala miec dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D ja czekam na okres mam nadzieje ze go nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może przyszła mamusia" to jest chyba jakiś moderator, bo jest co miesiąc. Ja jednak się melduję jako pierwsza - dziś robiona beta i wynik 63, a że ciąża w wyniku stymulacji hormonalnej, to wiem, że jeśli wszystko będzie ok to będę kwietniówką: 16.04.2017 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) właśnie się dowiedziałam, że kwietniowy termin dotyczy także mnie :) pozdrawiam kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozecie zalozyc swojego tematu tylko klepac pod tym durnym od lat projektem kafe 'moze przyszla mamusia'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkowa
Ja juz po tescie. Jutro beta. Termin ok Wielkanocy :-) Rok starań w tym dwa poronienia. Teraz sie uda:-) moje czwarte bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za różnica kto zakłada temat? Ważne żeby zebrały się osoby chętne do rozmowy i wymiany doświadczeń. Ja dziś powtórzyłam bete i jest 608, więc ok. To moja 2 ciąża. Mam już roczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa
Witam się i ja. Też mam termin na kwiecień, z kalkulatora internetowego wychodzi mi 3 kwiecień, to będzie moje 3 dziecko, mam już dwie córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa
Oleńkowa- mam 2 córeczki bliźniaczki 7 letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniaki- super!!! Mi trochę grozi ciąża bliźniacza, bo po stymulacji owulowały 2 pęcherzyki, ale co ma być to będzie. Kiedy idziecie na pierwszą wizytę do lekarza? Ja 23.08 - to będzie 6t2d. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Ja jutro mam wizytę u lekarza, okres mi się spóźnia a miałam zawsze regularny. Brzuch boli, piersi też.... Jak wszystko będzie tak jak powinno być też będę kwietniówką 2017 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 077 ja tez mam blizniaki jako pierwsza w rodzinie teraz maja 11lat. Corka 6 wlasnie skonczyla. Chlopcy poczeci bez wspomagania. Za to w lutym poronilam blizniacza ciaze wlasnie po clo wiec masz faktycznie czanse na podwojne szczescie. Przyznam sie ze mi sie marzą jeszcze blizniaki ale tym razem nie bralam nic na wspomaganie wiec szanse marne. Odstawilam clo bo przytylam 15kg. Dopiero dochodzę do normy i tu taka niespodzianka bo odpuscilismy sobie starania. Leczylam sie na hiperprolaktynemie. Juz nadzieje stracilam a tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pufa a Twoje córy jak przyjęły wieść o kolejnym członku rodziny? I czy miałaś w rodzinie bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa
Oleńkowa - to pierwsze u nas w rodzinie bliźnięta. Poczęte bez wspomagania:-) Na razie nic córką nie mówiłam o ciąży. W styczniu tego roku poroniłam w 8 tc ciażę i musieliśmy im z mężem tłumaczyć dlaczego i jak. Teraz powiemy im po pierwszym trymestrze, jak będzie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wizytę u gin wybieram się w piątek, to będzie równo 7 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam wracam :) moja beta z poniedziałku - 216,5 (dla przypomnienia z piątku 47,48). Trochę się tej ciąży boję, bo już sporo lat mam na karku... ale tak bardzo chcieliśmy jeszcze jednego maleństwa... Mam już 18 letnią córkę i 9,5 lat syna... I teraz mam nadzieję, że będzie maluszek (a wszystko na to wskazuje..) nie hejtujcie mnie proszę za "późne macierzyństwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza ciąża była po samym clo, teraz clo nie zadziałało więc byłam na zastrzykach fostimon i zastrzyku na owulację. Ja też "ładnie urosłam" za pierwszym razem na clo- z 10 kg, ale teraz udało się zajść w ciążę w pierwszym stymulowanym cyklu, więc bez tragedii. U mnie PCO i to bardzo zaawansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczek a ile masz? Ja Cię hejtowac nie będę a jedynie pogratulować mogę, że się udało. Pufa to samo było u nas tylko ja poroniłam w 10tc. Dzieci wiedziały jako pierwsze. Tym razem też. Popłakałam się w toalecie no i musiałam powiedziec jak syn się przejął:) Poprzednio nikt prócz naszej piątki nie wiedział. Do lekarza w 7-8 tyg. Witam nowe przyszłe mamusie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 2 dni przed czterdziestką... jeśli nie przenoszę, to urodzę jako 39 latka hihi (no dobra rocznikiem to i tak będzie 40)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie przesadzaj- skoro chciałaś dzidziusia, to wiek nie gra roli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja077 - Twoje słowa balsamem dla mojej duszy... trochę wstydziłam się tu pisać (i w którymś momencie wymyśliłam, że nie przyznam się do wieku, ale później stwierdziłam, że albo szczerze albo wcale) ale to tak fajnie móc razem przeżywać, cieszyć się i dzielić troskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mam koleżankę ktora tak jak Ty w przyszlym roku konczy 40 i marzy o dziecku ale im nie wychodzi. Późno poznala męża i maja tylko 6letniego synka. Ja tak samo boje sie linczu przez wzgląd na to ze chcemy miec 4 dziecko chociaż marzy mi sie piatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessi88
Nam też się udało :) Co prawda czuję się fatalnie, ledwo widzę na oczy i cały czas biegam wymiotować, ale wreszcie zobaczyłam dwie kreski na teście :):):) Macie jakiś pomysł co brać na te nudności? Znalazłam w necie takie kropelki http://www.imbifem.pl/ . Ciekawa sprawa, nie wiedziałam, że można sobie radzić z ciążowymi dolegliwościami inaczej niż starymi, babcinymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jess mi w poprzedniej ciąży nic nie pomagało. Ani imbir, ani jedzenie przed wstaniem z łóżka, ani jakieś tabletki, które dał mi gin. Wymiotowałam codziennie rano do końca 4 m-ca. Zamiast tyć to schudłam w pierwszym trymestrze 8 kg. Dlatego gdy rodziłam ważyłam tylko 4 kg więcej niż przed ciążą i wychodząc ze szpitala już tego nadmiaru nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessi gratuluję i witam. Jeżeli chodzi o mdlosci to ja z blizniakami nie mialam nic procz tego ze slabo mi sie robilo. Z corka masakra totalna nic nie pomagalo. A teraz gdyby nie test i beta to nie wiedzialabym ze w ciazy jestem. Co prawda to dopiero 5tydz ale w kazdej ciąży to najpierw Mialam objawy a dopiero później test robilam. Mi pomagalo odrobinę tylko parę łykow coli. A jak u Was z odstawieniem kawy alko i papierosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×