Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Laktatory ręczne canpol

Polecane posty

Gość gość

Chcę kupić laktator ręczny z canpola, mają dwa rodzaje: basic albo easy start. Różnica w cenie to 40 zł i się zastanawiam czy warto brać ten droższy skoro oba są ręczne? Ten droższy to easy start, ma dwie regulacje i można odciągać do butelek wąskich, szerokich i kubeczków, basic tylko do butelek. No i wygląd bardziej mi się podoba tego droższego ale czy jest sens płacić 90 zł jak za 50 można mieć ten sam efekt? Czy one może jednak czymś się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam easy start.Uzywalam przez 10 miesiecy bez przerwy bo dziecko nie pilo z piersi tylko z butelki a karmilam tylko swoim mlekiem.Dal rade bylam mega zadowolona.Szczerze polecam.Mialam jeszcze elektryczny lovi i ten wytrzymal tydzien.Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czym się różnią. Ja mam basic jestem bardzo zadowolona. Wcześniej miałam elektryczny madeli (? Nie pamiętam dokładnie nazwy) ale spalił mi się silniczek i postanowiłam kupić w gemini najtańszy, żeby mieć w razie czego. No i się pozytywnie zaskoczyłam, bardzo mi ten tani odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręczny to lipa. Ja mam z canpola Elektr.i sobie chwalę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektrycznego raczej nie będę potrzebowała, przy pierwszym dziecku nie było potrzeby za częstego ściągania, poza tym nie mam za bardzo wyjazdów dłuższych niż dwie godziny więc raczej starczy ręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz już doświadczenie w odciąganiu to po co te pytanie. Sama powinnaś wiedzieć co ci się przyda. Obce osoby mają decydować za ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie umiesz doradzić to po co wchodzisz? Wiem że chcę ręczny i pytam czym te konkretne się różnią a twój komentarz jest całkowicie zbędny i po prostu głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×