Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lauureczka

Lek Castagnus a ciąża

Polecane posty

Gość lauureczka

Witajcie.Założyłam temat w nadziei na to,że znajdę tu szybka odpowiedź na moje pytanie.Biorę w tym cyklu lek Castagnus,na ulotce napisane jest żeby nie stosować go w okresie ciąży.Co jednak jeśli w ciążę w tym cyklu zajdę - dowiadujemy się o ciąży dopiero w okolicach czasu przypadającego na wystąpienie miesiączki.Czy w czasie tych dwóch tygodni stosowanie leku może zaszkodzić rozwijającej się ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj lekarza. to łagodny i dobry lek, wiem po sobie, ale jeśli bierze się go, by wyrównać prolaktynę i pomaga zajść w ciążę, to cdhyba każda, której pomógł musiała brać go będąc w nieswiadomnej ciąży - bo jak inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go wlasnie bralam bo nie moglam zajsc w ciaze.po dwoch tyg stosowania sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauureczka
Dziękuję za odpowiedzi :) Biorę jedną tabletkę dziennie,według ulotki,moja waga poniżej 60kg.Mam właśnie nadzieję,że ten lek pomoże.A jak test wykaże ciążę to lek odstawię.Jestem w trakcie przeprowadzki także z nowym lekarzem będę kontaktowała się po niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauureczka
Witajcie,chciałam się pochwalić tylko,zrobiłam dziś raniutko test,dziś mój 25dc i jasno różowa druga kreseczka :) Jutro zrobię jeszcze test innej firmy,mam nadzieję że ciąża będzie się dobrze rozwijała i się utrzyma.Bo mam już swoje latka,starsze dziecko czeka na rodzeństwo :) ,a ja bardzo marzę o następnym.W ubiegłym roku ciążę straciłam dlatego bardzo się martwię,ale też myślę pozytywnie.Jeśli ginekolog ciążę potwierdzi to ten lek jest cudowny,a brałam od 11dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×