Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lena, Blanka, może Tosia ?

Polecane posty

Gość gość

Nadal nie potrafię wybrać a poród za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena lub Blanka, lepiej moim zdaniem Lena, na pewno nie Tosia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia śliczne ;) Len i Blanek jak burków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Tosia. Len, jak psów, Blanka - samica Blankietu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka to fragment murów obronnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia to Antonina. O ile jestem w stanie zdzierżyć męską formę tego imienia, to żeńska jest ohydna. Len zatrzęsienie a samo imię też słabe. Już lepsza Magdalena. Chyba drogą eliminacji wybrałabym Blankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Lena, w koło tylko Lenki i Helenki już się słuchać tego nie da.. poza tym imię mi się nie podoba i mam wrażenie że jest sezonowe i będzie jak np. Mariolka... Blanka i Tosia oba bardzo ładne, od Antoniny wolę Antonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie Lena. Wiadomo, każdy ma swoje gusta, ale to imię jest już tak oklepane, że nie ma sensu nadawać go dziecku. Blanka i Tosia co prawda stają się coraz popularniejsze, ale wciąż nie tak jak Lena, Maja, Hania, Dominika. A za to są chociaż ładne. Tosię można fajnie zdrabniać i chyba wybrałabym Tosię. Blanka i Tosia to jedne z moich faworytów jeśli chodzi o imiona :). Tosia ma ten minus, że urzędowo trudno mówić do 30-letniej kobiety pani Antonino, a Blanka jest uniwersalne dla każdego wieku, ale to drobny minus (zresztą nie dla każdego to minus, można do tego przywyknąć i mi się to w sumie podoba) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mówić do 30 letniej kobiety pani Tosiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TOOOOŚKAAAAA tak ją będą wołać ... wsio ryba ale 4-5 latce . A jak panna skończy 15 to ciebie przeklnie za to imię ...Lena -litości lemingu to imię ruskie ,obce i nagminnie nadawane. Zreszta to bodaj jakieś ruskie zdrobnienie ,nawet nie imię . Blanka przebrzmiałe .Nadawane jakieś 100 lat temu Dziś dziwaczne- blanki to fragmenty murów zamkowych .W dodatku niektórym kojarzy sie z prostytutkami .Jest to to ich popularna ksywka jak Vanessa czy Roxana . P.S . Antonina .TO będzie prawdziwe imie córy nie żadna Tosia . W szkole pani bedzie mówić ANTONINO często z złośliwości a mała bedzie miała dysonans bo w domu tylko Tośka wołają .Z czasem albo przywyknie albo maks sie wk***wi i będzie do matki pretensja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena najladniejsze ale jesli nie chcesz by byla jedna z dziesieciu Len w grupie w przedszkolu to daj inne... Blanka brzydkie Tosia - nie ma takiego imienia a jesli masz na mysli Antonine to wspolczuje bo nikt nie bedzie mowil do niej po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tu jest ten problem. Tosia dla dziewczynki, Antonina oficjalne imię i piękne dla starszej pani ( żeby nie powiedzieć starej). A pomiędzy, do 20-30 letniej zarówno Tosia jak i Antonina brzmią słabo. BLANKA śliczne dla dziewczynki. Natomiast Pani Blanka, Babcia Blanka też nie brzmi. Lena niby uniwersalne. Ale co z tego jak co druga to lenka. Mimo iż mi się bardzo podoba . Na te czasy Lena to jak kiedyś Ania. Piękne ale traci na uroku jak większość się przedstawia tym imieniem. Myślałam nad Noemi ale to samo stwierdzenie co wyżej o Blance. Samanta to samo. Jeszcze w grę wchodzi Wiktoria. Co wy myślicie? Dać proste imię? Podajcie swoje przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria ok, ja proponuje Weronike, kinge, karoline, Pauline albo Milene (mozna wolac w skrocie Lena jak ci sie to imie tak podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka niee niezbyt to imie, poza tym faktycznie to czesc zabudowan obronnych. Za topodoba mi sie Bianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia brzmi słabo? a dla nastolatki i dorosłej jak mówią Gosia to nikomu słabo jakoś nie jest... to samo Zosia, Kasia i Basia... to wszystko ten sam typ imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta orra
Nie podobają mi się stare imiona jak Antonina, Maria czy Zofia. Mam też uraz do bardzo popularnych imion jak Lena, Amelia czy Julia, bo mam tego pełno w rodzinie i wystarczy. Z Blanką mam dobre skojarzenia, bo moja koleżanka ma tak na imię i nie znam więcej osób o takim imieniu, a brzmienie też jest ok i myślę, że do dorosłej kobiety też będzie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedzi na temat antoniny I nie podoba mi sie to imie .Lena tak o napewno lepsza od blanki bo to jak ksywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena najladniejsze Tosia najbrzydsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia bleee jak to się może w ogole podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka Roxana Vanessa Jessica -jak obsługa burdelu :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast Lenki dac Marlenka, w papierach Marlena a zdrobniale Lena ot filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia jest super :) Nie dawałabym Lena, bo takich teraz jak mrówków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu dawać Marlena żeby i tak mówić Lena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GinnyPotter
Lena i Blanka nie dość, że są popularne to mi się nie podobają. Za to Antonina... Naprawdę piękne :) W dodatku to imię, które ma najwięcej zdrobnień jakie znam. Antosia, Tosia, Tosieńka, można nawet Nina mówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×