Odpowiedz na ten temat

Leniwy mąż a noworodek w domu

• gość 2017.02.04 [11:13]
    Mąż leń a ty sierota .
  • gość 2017.02.05 [19:08]
    przeciez widac ze cos nie tak z babą.3 tygodniowe dziecko denerwowalo się wg niej jak ojciec w domu był.chyba jej sie ta ciąża na łeb rzuciła
  • Kamanda 2017.02.06 [19:13]
    Trzeba go jakoś zmobilizować...
    I z każdym dniem wiedziałem mniej, i z każdym dniem popadałem w rozpacz, że nigdy nie przeczytam tego, co powinienem przeczytać.
  • Mysaka104 2017.02.08 [10:44]
    niestety faceci czesto sa leniwi ale nie mozna im na to pozwalac..
  • gość 2017.02.08 [12:00]
    Dlatego lepiej być singlem.
  • dodelijk 2017.02.09 [02:17]
    A ja uwazam ze sytuacja ich przerosla . Ona swieza mama ,ktora by spala na materacu przy lozeczku ,sprawdzajac co piec minut czy dziecku cieplo,czy oddycha. On chce pomoc ,ale nie wie jak .
    Powolutku sie zorganizujecie usmiech.gif daj tacie dziecko na rece,niech przestanie sie go bac. Niech zmieni pieluche (przeciez zrobi to z namaszczeniem i zeby dziecku nic sie nie stalo) Wygon gada na spacer a ty sobie zrob porzadki albo sie przespij . Nowe zadanie i tak delikatne usmiech.gif dacie rade
  • gość 2017.02.10 [11:48]
  • żona z 7letnim stażem 2017.02.10 [12:58]
    Mężczyźni przeważnie nie chcą w domu pomagać. Już są tak wychowani że myślą że wszystko się robi samo.
    Uważają że od sprzątania, gotowania, prania, prasowania, zmieniania pieluch są kobiety.
    Trzeba to albo zaakceptować albo nie wychodzić za mąż ewentualnie się rozwieźć.
  • gość 2017.02.10 [13:00]
    Jego raczej nie zmienisz. Ciesz się że masz matkę która Ci od czasu do czasu pomaga. Ja nie mam nikogo do pomocy i muszę sobie poradzić.
  • grallak 2017.02.10 [15:44]
    Dzięki za wszystkie porady usmiech.gif Na pewno mi się to przyda usmiech.gif
    Kiedy jesteś zły, policz do dziesięciu, ale kiedy jesteś wściekły, to przeklinaj.
  • gośćdfdf 2017.02.11 [22:22]
    autorko postu...nie zauważyłas, że masz męża lenia zanim urodziło się dziecko? teraz będziesz miała ciężko,a im dłuższy związek tym jest gorzej..współczuję...
  • gość 2017.02.14 [22:46]
    ciesz się autorko, że masz mamę, która Ci pomaga, Ja jak urodziłam bliźniaki nie miałam nikogo do pomocy i jakoś dałam radę. Zyczę szczęścia wszystkim Młodym Mamom.
  • Małgorzata Rogowska 2017.02.17 [08:36]
    Postaraj się z nim o tym porozmawiać, nie z wyrzutem ale rzeczowo!
    https://od-natury.pl/
  • gość 2017.02.17 [13:20]
    Nie, nie mogę........... z dzieckiem nie możesz dać sobie rady! Nie pracujesz, masz tylko dziecko co ty robić niemnoto cały dzień. Jak mnie takie panienki - głubie roztropki denerwują.
  • gość 2017.02.17 [23:15]
    znam to z własnego doświadczenia. jesli twoj mąż juz teraz jest taki to bedzie jeszcze gorzej. potem dojdzie do tego ze nawet nie bedziecie go interesowały.
  • Patilab 2017.02.21 [12:43]
    hehe będę wredna i powiem to zmień męża
    A tak na serio to spróbuj z im porozmawiać oczko.gif
  • gość 2017.02.23 [18:05]
    bo ci matki i mężatki nagadały, że mężczyźni zajmują się dziećmi a w Polsce zajmują się, jak już dorośnie i może pograć w gry lub w piłkę albo iść na koncert. Teraz siedzisz w domu i masz ryk, pranie, sprzątanie i jesteś przywiązana do dziecka. Niania albo babcia, tej pierwszej dobrze zapłać, tej drugiej nie marudź.
  • gość 2017.02.23 [18:06]
    świetnie Patilab, ale zmiana z małym dzieckiem mało prawdopodobna chyba że masz dużo siana
  • karolina899 2017.02.24 [20:45]
    Moim zdaniem musisz mu wytłumaczyć że tak nie może być. Warto szukać rozwiązań razem.
    www.supergalanteria.pl
    edytowano 2017.02.24 [20:47]
  • gość 2017.02.26 [07:45]
    autorko,nie masz czasu na nic ale na pierdy na kafe masz czas ;-D Nie rozumiem zdania 'przy nim córeczka się denerwowała''izolujesz je pewnie uważając,ze najlepiej się nim zajmiesz a co do porządków to Nic nie robił bo pozwoliłaś mu na nieróbstwo. Chłopa trzeba zagonić do roboty jak sam się nie garnie i wyznaczyć mu ''ważne''zadanie by czuł się potrzebny. Powiesz mu ''nastaw drugie pranie'' ale na 70% nie domyśli się aby powiesić wyjęte z pralki pierwsze i musisz mu to dokładnie powiedzieć bo to zadaniowcy. Ty machnęłaś ręką na jego zachowanie to on tym bardziej poczuł,że nic nie musi skoro nawet mamusia do pomocy przyjechała ;-/ Nie umie radzić sobie z córką? To wynosi śmieci,odkurza,robi zakupy. Wiesz, jestem po cesarce i mam bardzo wymagające dziecko,niewiele starsze od twojego ale spaliłabym się ze wstydu jakby mi matka musiała chałupę sprzątać ;-/
  • gość 2017.02.26 [22:44]
    Autorka i mąż jakieś sieroty jestem w 7 miesiącu mamy corke 6 lat mąż pracuje za granicą a ny same many duży dom dwa psy kota ogrzewanie centralne i o dziwo radze sobie sama chodzę już wolniej ale mi nikt chałupy nie sprząta pieski nakarmione kotek też obiad jest codziennie pięć w piwnicy więc trzeba chodzić poukładać wszystko robie sama i chyba medal powinnam dostać u was taka nie moc a mąż jak jest w domu to robi wszystko sam nie wola że głodny robi sobie ją mogę cały dzień lezec bo wiem że sobie świetnie radzi zawsze był samodzielny nawet lepiej gotuje niż ja usmiech.gif ale wystarczy że obierze ziemniaki czasami
    Mówią chłopa trzeba wychować ale mój akurat sam się wychował tylko przy nim matka nie skakala za to jego brat sierota kanapki masłem nie posmaruje biedna baba przy nim lata bo jadł nie będzie jak mu pod nos nie postawi są mężczyźni i chłopy usmiech.gif
  • gość 2017.02.26 [23:30]
    Tak się dzieje gdy ignorujesz i wstydzisz się własnego męża. Mój mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym c*pki i wspierał porody dlatego czuje się bardziej odpowiedzialnym za nas i czuje się tatusiem! Gdy intymność macie z obcym facetem ginekologiem a nie mężem to nawet nie należy się dziwić że dochodzi do zdrady!
  • gość 2017.02.27 [18:29]
    23:30 j**nij się w łeb wariatko bo już nawet nie jesteś śmieszna
  • gość 2017.03.01 [19:08]
    Dużo chodzisz? Biegasz? Dlaczego nie zacząć za tym zarabiać. Wejdź i sprawdź na http://www.promujruch.pl/
    Zarobiłem już 200 zł <3
  • gość 2017.03.02 [20:47]
    Dużo chodzisz? Biegasz? Dlaczego nie zacząć za tym zarabiać. Wejdź i sprawdź nawww.promujruch.pl
  • ekoakta 2017.03.03 [00:16]
    Ja mam ten sam problem...
    Gdzieżeś Ojczyzno? Idziemy do Ciebie. Jesteś coraz bliżej.
  • gośćTereda 2017.03.05 [13:24]
    Faceta nic nie zmieni,jak nie chce mu się to najwyżej wyjdzie z domu,a ty kobieto męcz się sama. Męczyłam się 10 lat ,w końcu wywaliłam na zbity pysk . Wychowałam dwoje dzieci sama i uważam,że dobrze zrobiłam
  • gość 2017.03.07 [20:09]
    Gdy się wstydziłaś męża podczas badań c*pki i porodu ignorując go to ma cię teraz gdzieś! !
  • gość 2017.03.07 [20:13]
    18.28 ty ty jesteś tą wariatką bo może jesteś z bocznym lekarzem i nie chcesz mieć partnera podczas badania c*pki bo zboczonych lekarzy jest wielu onkolog, urolog itd..Ginekolog zgwałcił młodą pacjentkę?
    Agnieszka Drzewiecka
    17.03.2016 AKTUALIZACJA: 17.03.2016 18:50
  • gość 2017.03.10 [13:49]
    jednym slowem fleja i jeden i drugi

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...