Odpowiedz na ten temat

Leniwy mąż a noworodek w domu

• gośćewe28 2017.03.11 [14:13]
    Co wy macie z tym badaniem przy obecności męża? Jak robi kupę też przy nim siedzicie? Dziwne te baby są dziś Niby mądre po studiach ale jednak głupie
  • gość 2017.03.12 [22:24]
    Też mam przesrane. Mąż leń, dziecko 5 msc.drugie 3 lata i jeszcze córeczka 15 lat co tylko syfi. I jak tu normalnie żyć...
  • zosiakowal16 2017.03.13 [15:20]
    do około roku czasu w domu bedziesz mieć bałagan więc się nic nie przejmuj, potem będzie trochę lepiej bo juz nauczysz się radzić sobie z dzieckiem i domem, a potem znowu będzie wszędzie pełno zabawek itp tak myślę do 5 roku życia dziecka, mężowi wyznacza się zadania i za żadne skarby się tego nie robi za niego,
  • gość 2017.03.14 [13:37]
    Jak juz ponarzekalas to wracaj pracy babo!
  • Monisika 2017.03.15 [19:20]
    Oj dobrze, że mój mąż jest kochany. Nie powiem, czasem mnie wkurza, bo czegoś tam nie zrobi itp. Ale jak ja się no źle czuję, bo jestem teraz w ciąży to lata w około mnie i sprząta i gotuje. Doskonale wiem, że będzie mi pomagał przy dziecku, bo oboje mamy w sobie wiele empatii do siebie, ja wiem, że on po całym dniu w pracy jest zmęczony, a on wie, że ja jestem w ciąży i dalej pracuję i to on musi zrobić więcej w domu i lepiej się zorganizować.
    Codziennie mi powtarza, że mnie podziwia, bo on jak wraca z pracy to już jest zmęczony, a ja potrafię wrócić, zrobić obiad i posprzątać z brzuchem. Choć są dni kiedy wracam i śpię i wtedy on robi wszystko i nie trzeba 5 razy powtarzać. A jak nie zrobi? To co ? Zamówimy pizze i będziemy siedzieć w syfie. Czasem trzeba odpuścić i dać sobie na luz.
    Choć rozumiem cię, bo z tego co piszesz mieszkasz w domu, a tam jest więcej do roboty niż w 50 m mieszkaniu. Choć przy takim metrażu i 2 kotach sprzątać trzeba codziennie i wszystko musi mieć swoje miejsce. Najważniejsza jest organizacja !
  • GosiaczekWoj 2017.03.17 [12:05]
    Lenistwo lenistwem, faceta w tym temacie nie wychowasz, skoro mamusia uznała, że będzie po nim sprzątać. Jeśli masz z tym problem, poszukaj kogoś do sprzątania ze dwa razy w tygodniu, leń niech wyłoży na to kasę. Ja bym się raczej zainteresowała, dlaczego Wasze dziecko płacze przy tacie. Przy leniu dziecko się tak nie zachowuje. Zwróć na to uwagę.
  • Veteniette 2017.03.17 [14:46]
    Ahh ci faceci...
    http://silver-service.pl/
  • gość 2017.03.18 [11:50]
    Chcesz wygrać paletę cieni The balm? Zapraszamy na naszą stronę!www.maake-up.pl/konkurs
  • gość 2017.03.18 [17:08]
    Heh, jak to był dawniej że kobitka zostawała w domu z 5 maluchów z pralką franią a wczesniej z tarą,bez robotów, odkurzaczy itp i w domu była obiad,posprzątane, oprane..
    Odpowiedź jest prosta.Nie było komputerów.Był czas na rodzinę.
  • gość 2017.03.23 [11:35]
    Na pewno ciezko jest kobiecie z noworodkiem w domu. To jest jednak jej zadanie zyciowe na ten moment w zyciu. Dbac o dziecko, dbac chociaz minimalnie o porzadek w domu, cos ugotowac, zadbac troche o siebie. I nie chodzi tu o uslugiwanie mezowi - panu i wladcy, ale o uczciwy podzial pracy w rodzinie. Przeciez facet ktory idzie do pracy na caly dzien (czesto 8-10 godzin w stresie plus dojazd) nie relaksuje sie, ale zarabia na komfort zycia rodziny.
  • gość 2017.03.24 [22:53]
    kiedyś to była inna obyczajowość,kobiety sobie pomagały i modne był domy wielopokoleniowe a dzisiaj babunie sie wyemancypowaly oczko.gif
  • androz197 2017.03.27 [21:54]
    Próbowałaś po prostu rozmowy? Twój mąż decydując się na dziecko wziął na siebie pewną odpowiedzialność.
  • gość 2017.03.28 [20:21]
    Szkoda mi niektórych wypowiadających się w tym topiku!Co baba ma wszystko robić a facet tylko praca i o******lanie się?Przepraszam bardzo skoro decydujecie się na dziecko mężczyzni to się zoobowiązujcie a nie k***a takie coś usmiech.gif Do autorki zrób coś z tym leniem i nie słuchaj wypowiedzi kur domowych i polaczków bo oni to zawsze z kobiet polek DOBRYCH KOBIET jak to oni śmią nazywać takie ogłupione baby ...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...