Odpowiedz na ten temat

Leniwy mąż a noworodek w domu

• gość 2017.06.30 [20:55]
    Islam w Polskim przedszkolu... MASAKRA
    https://www.youtube.com/watch?v=JpghYiwfCGs
  • gość 2017.07.04 [17:22]
    Bo oni tacy są!!!Na poczatku miło,a póżniej lipa.Mój mąż to popieprzony leniwiec!!!Momentami go niecierpie.Leży całe dnie w domu,dosłownie ,leży."NO przecież ma URLOP"!No k****a mógłby chociaż łóżko pościelić zanim ja wróce z pracy.Gnój jeden,Wiem.Rozwiode się z nim.Dzisiaj doprowadził mnie do furii.Dziad.
  • milewski88 2017.07.04 [18:49]
    Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia... Lepiej popytać w tej sprawie znajomych...
    Świat to trudne miejsce.
  • Blatti80 2017.07.05 [11:22]
    Moim zdaniem lepiej zapytać o to jakieś specjalistę. Według mnie to będzie najlepsze rozwiązane...
    Chyba właśnie po tym można poznać ludzi naprawdę samotnych... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu.
  • gość 2017.07.05 [14:18]
    Blatti80 psychiatre???? Hahahaha
  • gość 2017.07.06 [09:32]
    HAHA widziały gały co brały. Ino najlepiej być samemu
  • sereeder 2017.07.06 [20:02]
    Jeśli lubisz podrywać FACETÓW zerknij tutaj.
    Zwab go do łóżka...
    http://naobcasach.pl/21-gestow-ktore-podniosa -temperature-w-jego-kroczu/
  • gość 2017.07.12 [00:44]
    Ja mam to samo... Tak ze to chyba u facetow w genach juz jest. Moj tylko patrzy jak tu zrobic zeby z domu sie zmyc, a jak jest to nic nie robi, no poza balaganem. Tylko telewizor i telefon a taleza ze stolu do kuchni nie zaniesie... Ciesz sie ze chociaz mame masz zeby pomogla ci z dzieckiem bo ja takiego szczescia nie mam :/
  • gość 2017.07.12 [00:47]
    To ciekawe dlaczego wyszłaś za takiego gnoja
  • gość 2017.07.12 [08:54]
    Wczesniej taki nie byl. Gotowal i sprzatal ale odkad urodzil sie nasz syn i jestem na macierzynskim to z gory przyjmuje ze ja siedze w domu i nic nie robie a on do pracy chodzi i zmeczony jest woec nie musi nic robic. Nawet nie przypilnuje dziecka jak jade na zakupy bo "co zrobie jak zacznie plakac, lepiej wez go ze soba". A on d**a na fotelu i luzik. A ja z dzieckiem w nosidelku zap*******m z siatami...
  • gość 2017.07.12 [09:24]
    8:54 zacznij egzekwować opiekę nad dzieckiem, w końcu sama go sobie nie zrobiłaś, ustal że na początku np godzina codziennie jest tylko i wyłącznie dla Ciebie. niech on wykąpie i uśpi wieczorem dziecko. dziecko jest Wasze wspólne i po pracy powinien się nim zająć. a jeśli twierdzi że nic nie robisz w domu to przestań dla niego gotować, sprzątać po nim, czy mu prać. to macierzyński więc ten czas wg niego powinnaś poświęcić tylko dziecku.
    x
    tak poza tym to dlaczego wybrałyście sobie takich facetów na mężów? mój wrócił wczoraj po 21, zjadł coś szybko i poszedł usypiać synka, bo z nim trzeba siedzieć i czasem 40 minut trzymając za rękę żeby zasnął, a ja w tym czasie zrobiłam obiad na dzisiaj, bo też do pracy chodzę. i u nas nie a problemu, żeby mąż uczestniczył w obowiązkach domowych. Fakt robię więcej od niego, czasem się wkurzam jak mówi, że coś zrobi rano, bo wieczorem zmęczony i zalega na kanapie, ale wiem że rano zrobi. on z kolei działa przy budowie domu, tak pomaga majstrom, ciągle coś sprząta itd.
  • gość 2017.07.12 [16:35]
    Rozumiem doskonale problem autorki, mój były maż był identyczny, 2 lewe ręce do wszystkiego, wiecznie na kanapie przed TV bo zmeczony, zero pomocy w domu, mimo próśb, gróźb nic nie działało, jak nam się urodziło dziecko nie było ani jednej nocy, żeby wstał do malucha. Ja również pracowałam a mimo wszysto dom musiałam ogarniać sama. Życie z taką osobą to gehenna, teraz mam faceta który ugotuje, posprzata, o nic nie muszę się go prosić, bo sam wie, że jak jest wcześniej w domu ode mnie to on wstawia obiad, dziewczyny nie marnujcie swojego życia na takich trutni, ja męczyłam się 10 lat, o 10 za długo.
  • ismael47 2017.07.12 [20:53]
    Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... W związku z tym nie jestem w stanie pomóc.
    Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zmieniłem zamiar
  • kazik10 2017.07.13 [19:41]
    Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Lepiej w takich sprawach odezwać się do specjalisty...
    Jak się zna kogoś całe życie, to można zobaczyć go nawet w ciemności.
  • gość 2017.07.14 [15:22]
    U mnie bylo to samo ale zaczelqm ezgekwowac obowiazki. Sam sie nie garnal do opieki wiec poprostu mowilam ze teraz ja odpoczywam a tatus sie corcia zajmuje. I pomoglo usmiech.gif
  • gość 2017.07.14 [16:10]
    Niestety, w wychowanie faceta trzeba włożyć więcej wysiłku niż w wychowanie dziecka. Jednak z doświadczenia wiem i polecam: rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. To, że chłop rozumie znaczenie słów i kiwa głową, nie znaczy, że dociera do niego sens rozmowy. No i uwaga do nas drogie panie - wychowujmy mężczyzn, a nie synów!
    Ale mam coś czym choć na chwilę chciałabym spowodować uśmiech na Waszej twarzy usmiech.gif
    http://www.fototrendy.pl/produkt/awaryjna ,ramka,dziecieca,zbij,szybke,899/
  • gość 2017.07.14 [18:00]
    Po ch*j wychowywac mezczyzn to nie nasze dzieci, lepiej takich kopnac w d**e i zyc samej...
  • gość 2017.07.15 [16:35]
    Ja mam podobnie i coraz częściej myśle o rozwodzie. Próbuje rozmawiać z nim ale poprawa jest max na dzień i spowrotem to samo... mój facet nie myśli poprostu samodzielnie, do wszystkiego potrzebuje mnie, nie wie gdzie co w domu leży i o wszystko mnie pyta. Przy dziecku nic nie pomoże, czasem potrzyma na rękach jak mu je wcisne a już sił mi brak bo czuje jakbym była sama. Czasem się zastanawiam czy on do końca sprawny umysłowo jest.
    Zawsze chciałam być dla niego dobrą żoną i dogadzać mu we wszystkim i niestety tak sama go przyzwyczaiłam i teraz z tego powodu cierpie ... :/
  • gość 2017.07.16 [04:39]
    No jak to? Przeciez malzenstwo i bachorek to bezgraniczne szczescie;D
  • gość 2017.07.16 [04:42]
    Ale ale najlepsze dopiero przed wami. Jak pojdzie do szkoly i trafi w towarzystwo palaczy, cpunow i alkoholikow. Trzeba bylo myslec a nie tylko roochanko we lbach.smiech.gif
  • elkapetelka 2017.07.17 [16:20]
    a przed ślubem inaczej się zachowywał ?
    ile razy Ci zrobił sniadanie, obiad czy poszedł na zakupy ?
    jak przed slubem był Leniem, to po slubie i urodzinach będzie jeszcze bardziej kombinował !!
  • totalfinanse 2017.07.21 [13:55]
    http://totalfinanse.pl/
    Najlepsza porównywarka finansowa.
    Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę.
    Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!
  • AeN99 2017.07.21 [16:29]
    Przyjdzie też na niego pora...
    Cel jest na końcu każdej drogi. Każdy go ma. Nawet ty, chociaż wydaje ci się, że jesteś taki inny.
  • gość 2017.07.21 [17:54]
    Ja mam ten sam prblem niestety, jak się pojawiło dziecko to pozamiatane, męża nie ma ...www.szkrab-kielce.pl
  • gość 2017.07.21 [22:28]
    Nie wiem co wy za facetów sobie bierzecie. Same sobie być winne jedynie możecie. Dla mnie nie jest problemem, że idę do dziewczyny, pozmywam za sobą naczynia, których używałem, a jednocześnie umyje przy tym naczynia dziewczyny czy cokolwiek tam w zlewie leży. Tak samo jak widzę, że np pięć jest brudny, to go wytre i nie robię z tego afery. Gdy jest im pomoc potrzebna, bo coś robią, to też nie czekam, aż ktoś mnie będzie blagal, tylko sam z siebie robię co trzeba. Widziały galy co brały, skoro nie umiecie zaakceptować swojego wyboru i teraz wylewacie żale, to życzę powodzenia w życiu
  • gość 2017.07.22 [14:24]
    destyy.com/qV4tiz prosze o pomoc w leczeniu mieszkanki mojego miasta!!!
  • gość 2017.07.22 [15:21]
    zdjęcia żony chestera bennigtona po jego śmierci
    destyy.com/qv4yea pierwsze zdjęcia po smierci męża!!
  • gość 2017.07.23 [10:22]
    Iść do Poradni Zdrowia Psychicznego do Psychologa-psychoterapeuty w sprawie męża. ----http://kolejki.nfz.gov.pl/ - Wpisać poradnia zdrowia psychicznego
  • zozoleczka 2017.07.24 [14:30]
    Chwileczkę - ja wiem, że bardzo okrutny tekst, ale sam ciśnie się na usta - widziały gały co brały! Czy Wy w jakikolwiek sposób sprawdziłyście, czy Wasz partner nadaje się na ojca i męża? Bo jeśli brałyście sobie obojętnego lenia, to teraz macie obojętnego lenia w domu i nic tego nie zmieni.
  • julka_julia 2017.07.25 [14:50]
    Cześć, zajmuje się doradztwem finansowym.Jeżeli nurtują Was jakieś pytania o kredyty itp. czekam na wiadomości.
    Mój mail: julia.finpos@gmail.com< /a>
    edytowano 2017.07.25 [14:52]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...