Odpowiedz na ten temat

Leniwy mąż a noworodek w domu

• aleksandrace 2017.07.25 [15:34]
    Może warto zachęcić partnera do większej aktywności. Podział ról i obowiązków w gospodarstwie domowym jest bardzo ważny, zwłaszcza w momencie kiedy pojawia się pierwsze i kolejne dziecko. To właśnie na nim może być skupiona cała uwaga, należy jednak dbać o miejsce, w którym spędzamy większość czasu. Szczerz rozmowa i wyłożenie swoich wymagań powinno uświadomić mężowi powagę sytuacji.
  • MlodaMamusiaKaruni 2017.07.25 [17:59]
    Shsjsjshwhhsh
    edytowano 2017.07.25 [18:01]
  • gość 2017.07.26 [01:28]
    zgadzam sie ty masz swoje ukachane dziecie a maz w odstawke niech chociaz zarobi na was, a d**y mu nie dawaj bo zmeczona jestes obowiazkami i pewnie nie masz ochoty, wolisz sie wyspac
  • gość 2017.07.26 [17:36]
    bo po ch... jest urlop ojcowski?zeby jeszcze facetowi gotowac, sprzatac po nim i sluchac wiecznego narzekania i wtracania sie ze jak dziecko zaplacze to trzeba od razu leciec, zajrzec w komputer , komorke, telewizor jak spi to grzech bo w koncu jestes matka i masz stac na bacznosc, masz karmic piersia, masz rodzic naturalnie i bez znieczulenia, dziecko to wszystko a ty tylko jestes inkubatorem, roztylas sie, itp.lepiej jak pojdzie do pracy, to jakos sie to ogarnie na wlasnych warunkach.Pomoc to moze babcia bo sama przez to przeszla i rozumie, siostra, przyjaciolka czy przyjaciel gej-maja empatie
  • dobrychlop 2017.07.27 [21:58]
    Może zapytaj o to znajomych? Mi się wydaje, że to może być naprawdę dobre źródło wiedzy usmiech.gif
    Nadzieja czyni nas niewolnikiem, rozpacz – wolnym człowiekiem.
  • gość 2017.07.29 [14:04]
    kochani!!! wspólnie uratujmy życie 49-letniej pani Aurelii chorej na złośliwy nowotwór jajnika z przerzutami. ostatnią szansą na uratowanie jej życia jest lek o nazwie AVASTIN. do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 60.000zł. Proszę,pomóż Aurelii pokonać raka...
    Poniżej zamieszczam link do strony fundacji SIEPOMAGA gdzie prowadzona jest zbiórka:
    https://www.siepomaga.pl/aurelia
  • morfix 2017.07.29 [15:03]
    Super, dzięki wielkie za wszystkie sugestie oczko.gif Przydadzą się usmiech.gif
    Życie jest wspaniałe!
  • iolszewskaa 2017.07.31 [09:38]
    Pwinnas wyjechac i zostawic go z dzieckiem, musialby sie nauczyc wtedy o nie dbac,
  • gośćaaad 2017.07.31 [18:41]
    A co powiecie na urządzenie baby shower zaraz po urodzeniu dziecka? Tak po miesiącu ? Bo znalazłam super porady, ale przed porodem już nie zdążę się tym zająć, co sądzicie http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec /baby-shower-pomysly-na-zabawy-i-prezenty?
  • gość 2017.08.02 [09:47]
    Padł mit macierzyństwa.
  • julka_julia 2017.08.02 [12:47]
    Cześć, zajmuje się doradztwem finansowym. Jeżeli nurtują Was jakieś pytania o kredyty, leasing, factoring, ubezpieczenia itp. czekam na wiadomości. Mój mail: julia.finpos@gmail.com< /a>
  • julka_julia 2017.08.02 [12:52]
    Cześć, zajmuje się doradztwem finansowym. Jeżeli nurtują Was jakieś pytania o kredyty, leasing, factoring, ubezpieczenia itp. czekam na wiadomości.
    Mój mail: julia.finpos@gmail.com< /a>
  • gość 2017.08.05 [15:35]
    Por***ajcie sie i po sprawie
  • amajed 2017.08.08 [14:33]
    Niektóre z was to tylko narzekać potrafią.
  • AniaZ786 2017.08.10 [08:19]
    Mój mąż to nawet posprzątał... ale pieluchami się brzydzi. To stanowi poważny problem i była o to nie jednak kłótnia.
  • gość 2017.08.11 [07:57]
    Noworodek-rusz się autospeendem, a męża podróć komuś w worku, kiciuś ....buhahahaha
  • takaprawda123 2017.08.15 [11:36]
    Dobrze Wam Tak !!!
    same winne jesteście sobie !!!
    Przed ślubem czy narodzinami inaczej się zachowywali !!?
    tak samo było !!
    A Wy wierzyłyscie że się zmienią !!
    hahahahahahahahah !!!!!
    Gupiaste Wy !!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...