Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poznanianka

LEWATYWA CZY TERAZ TEZ JA ROBIA?

Polecane posty

Gość poznanianka

NIE BOJE SIE PORODU TYLKO LEWATYWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bój się
Ja rodziłam w grudniu 2004 w IMiDZ i lewatywy mi nie robili i nie powinnaś się przejmować wszystkim co czytasz na forach internetowych. Kobiety strasznie demonizuja poród i wszystko co się z nim wiąże i czasem się zastanawiam po co opisują w tak brutalny sposób swoje przezycia. Chyba lubią straszyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
przecież lewatywa nic nie boli:):)to czego tu sie bac poprostu się tylko wypróżnisz co by przy porodzie nie było niespodzianki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Jak się uprzesz, to Ci nie zrobią, ale ponieważ to nie boli, a może jeszcze przyspieszyc akcję porodową, to może warto ją mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewatywaaa
ma tez taki plus ze jak juz urodzisz dzidziusia to przez jakies 4 dni masz "z glowy" chodzenie do kibelka...widzialam te dziewczyny ktore mialy rozcinane krocze i baly sie isc do kibelka brr a tak to idziesz jak juz mniej wiecej wszystko sie zagoi. Ja tez mialam lewatywe...bylo spoko, bardzo mila pielegniarka ja robila i zadnego bolu przy tym nie bylo.Nie wiem jak to jest z przyspieszaniem akcji ale slyszalam ze bardzo przyspiesza, poniewaz ja mialam lewatywe przed cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ive
dlaczego tak boisz się lewatywy? trzy minutki i już biegniesz do łazienki,robisz co trzeba i po wszystkim (oczywiście póżniej poród). a jaki komfort psychiczny ,że nie popuścisz na łóżko(możesz trafić na nieuprzejmą położną i będzie się na ciebi "krzywo patrzeć").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
Nie bój się lewatywy bo mnie nie zrobiono i niestety przytrafiło mi sie co nie co.. i było mi bardzo głupio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ...
sie zesralam i nie bylo mi glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietajcie
ze jesli wy sie zesracie podczas porodu (a zawsze tak jest jak nie ma lewatywy!) to wasze dziecko "przejedzie" po TYM buzią!!! Polozne nieraz nie mowia tego ... wola szybciutko przemyc dzecko zeby matce nie bylo glupio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
taaaaa, ja też miałam lewatywę przed wywołaniem akcji, męczyłam się zporodem 14 h i w tym czasie jeszcze byłam w kibelku \"od siebie\" - ale takie popłuczyny tylko z siebie wypchnęłam. lewatywa nie boli a jest baaaardzo pożyteczna. Wierz mi, podziękujesz za nia na kolanach, jak przyjdzie ci robić kupke po porodzie ... a swoją drogą po porodzie polecam czopki glicerynowe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam nie bac sie
wypróżnienia po porodzie, bo nie boli!!! Za wczasu podpowiedziała mi to siostra i będe jej za to wdzięczna do końca życia. Kobiety miały schize na tym punkcie i nie mogły sobie z tym poradzić, a ja bez problemu! Potęga ludzkiego umysłu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to ja już nie wiem ale miałam wrażenie że to drugi poród - może cię nie nacinali ?? albo jadłaś dużo owocków ?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam nie bac sie
nie jadłam owocków, nacinali, były problemy ale zero bólu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej uczonej
ktora napisała,ze jak sie cos wymsknie w czasie porodu to dziecko przejedzie po tym buzia-heh-to Ty rodzilas odbytem????????????Nie wypisuj takich glupot.Jak sie zdarzy kIotz to laduje w misce,ktora rodzaca ma miedzy(ponizej) nogami.A gowno to Ty masz w glowie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewatywa nie boli, nie trzeba się jej bać. Jak ktoś ma opory to można zrobić sobie lewatywę tuż przed wyjazdem do szpitala. Zestaw w aptece kosztuje niewiele, nawet wody do niego nie trzeba wlewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do tej uczonej
dziecko rodzi się buźką w stronę odbytu i naprawdę może jego bużka wyladować w kale. Ale z drugiej strony to też nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietajcie
do "do tej uczonej" Dziecko jak juz wspomniano rodzi sie buzia w strone odbytu a wiem o tym ze dzieci czesto przjezdzaja po TYM od znajomej poloznej...a tak wogole to czy ty przypadkiem nie jestes facetem skoro myslisz ze to glupoty?? I jeszcze to rodzenie odbytem...oj na lekcje biologii sie chyba nie chodzilo :-P I jeszcze jedno, czy jesli jestes koebia to juz rodzilas czy jeszcze??? I czy mialas lewatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolczyk
lewatywa nie boli przekonaj sie sam!!!! :P odwiedź mojego bloga : gowniak.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×