Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ponieważ lipcówki uciekły na prywatne forum, zakładam nowy temat dla przyszłych lipcowych mam, które nie chcą się rozstawać z kafe. Ja mam termin na 7 lipca i jestem z małopolski. Zapraszam do wspólnej rozmowy czekające na lipcowego bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
Właśnie szukałam na forum lipca 2014 Mam termin na 19 i boje sie jak cholera.... Nie wiem zupełnie co mnie czeka i jak sie przygotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, też mam termin na lipiec, fajnie że jest nowy wątek, tam wszystkie się już znały :) Jestem Hela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 7 lipca :) za sobą badania genetyczne i testy potrójne, bo było podejrzenie wady wrodzonej, na szczęście wszystko jest ok. niedługo tj. 10 lutego mam usg połówkowe i już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,moj termin to 16.07.,choc wg. mnie to wczsniej,ale z usg wychodzi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło, że pojawiają się nowe mamusie :) a z tymi terminami to różnie może być, bo tak naprawdę to dzieciaczki same zdecydują kiedy będą chciały wyjść. Moje pierwsze dziecko nie bardzo się śpieszyło. Hela83 dobrze, że jednak nie ma tej wady, ale strachu sie pewnie najadłaś. A zna już może któraś płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Mam na imie Anka , mamtermin na 8 lub 15 lipiec', to moja druga ciaza po 10 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
Moja pierwsza ciąża. Bardzo chciałam zajść w ciążę, chociaż "od zawsze" słyszałam od lekarzy, ze to nie będzie możliwe. Przyzwyczaiłam sie do tej myśli, myślałam o innych rozwiązaniach itd.... A tu takie zaskoczenie! I radość, nie mowię, ze nie, ale i przerażenie. Wy nie jesteście tym przerażone? Albo czy nie byłyście zaniepokojone przy pierwszym dzidziusiu? A moze nadal nie do końca w to wierzę? ;) Mimo, ze maluszka już mocno "brykajacego" w brzuszku widziałam już na usg, niesamowicie skakało, oglądalłyście to u siebie? :) Hela, a na podstawie czego podejrzewano wadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
A płeć to mam nadzieję poznać 24 lutego. :) Wcześniej myślałam, ze chciałabym niespodziankę przy porodzie, ale chyba nie wytrzymam. ;) Chyba chłopak. ;) a jak u Was? Macie jakies podejrzenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Witajcie, to i ja sie dolaczam, termin 22 lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
A tak wogole czujecie juz ruchy maluszka? Ja wlasnie dzis tak jakby, ale moze sobie wmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
Ja chyba w niedzielę poczułam po raz pierwszy... Ale nie wiem, nie jestem pewna. Jak zaczną byc bardziej wyczuwalne to będę wiedziała, czy to było to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik25
Witam wszystkie mamusie bardzo chetnie dolacze ;) Jestem Olga Termin mam na 1 lipca jest to moja druga ciaza pierwsza niestety poronilam. Nie moge sie doczekac usg ktore mam 18 lutego zeby dowiedziec sie czy moje przeczucia ze mamy coreczke mnie nie myla ;) Mamusie czujecie juz ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Cześć, chciałabym do Was dołączyć. Termin mam na 6.07 i to moja pierwsza ciąża. Maluszek już od 2dni kopie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka2411
Mam pytanie,czy jakas lipcowka planuje porod w Czmp w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik25
Ja czuje ruchy od 15 tyg najpierw byly takie delikatne az sama nie wiedzialam czy to to ale teraz sa juz naprawde silne :) Mam bardzo lekki sen i budza mnie w nocy czuc takie fajne pukniecia i przesuwanie . Rozgladacie sie juz za wyprawka a moze juz cos macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
Ja myśle o porodzie w Poznaniu. A co do wyprawki to właśnie nie wiem, czy to już kupować?... I właściwie nie wiem co. Wiadomo łóżeczko, wozek, przewijak - ale jakies laktatorynitp. To nie mam nawet pojęcia jak to ugryźć. Dobrze, ze jeszcze trochę czasu. :) A na razie remont mieszkania, bo nie będziemy sie mieli gdzie podziać z maluchem.... Co myślicie o przesądach, że tak wcześnie sie nie kupuje wyprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
czyli przesuwanie to też Dzidź... super :) to są fenomenalne odczucia. Mnie od 2 tygodni tak coś dziwnie łaskotało, a właśnie 3 dni temu doszło pukanie i przesuwanie.... aż mi się cała ręka odrobinę unosiła - nie wiem jaka to część ciała i czy dziecko jest w stanie się wyprężać do brzucha pod rękę... a może to główka była :))) co do wyprawki to ja póki co kupiłam kilka pajacyków i śpiochów na 56 i 60, niedrapki i czapeczkę. Moja mama za to wpadła w szał zakupów (bo przeceny) i już ma jakieś tam bluzy, kaftaniki i kombinezon. Ale to jej pierwszy wnuk, strasznie się cieszy i szaleje :) Ja jestem z Warszawy i planuję poród w szpitalu św. Zofii, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze :) ale gdyby nie znajomi ktorym ostatnio rodzilo sie drugie dziecko pewnie poczekali bysmy jeszcze ze dwa miesiace ale przekonuja caly czas ze nie ma co czekac szczegolnie jak trafia sie okazja oni juz pod koniec 7 miesiaca mieli kompletnie wszystko lacznie z wozkiem i zapasem pampersow. Znajoma ktora ma termin na koncowke lipca rozglada sie juz za wozkami mowi ze jak sie trafi to kupi teraz nie bedzie czekac, my dzis idziemy zobaczyc bo jest fajny uzywany i zobaczymy moze dzis kupimy. Moja tesciowa starej daty niby przesadna a do zakupu ubranek w styczniu wrecz nas zmusila bo byly piekne ;) Wiec my sie przesadami nie przejmujemy kilka rzeczy juz mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroka07
Witam!!! To i ja się dołączę:) termin 04.07:) to nasza 3 ciąża...1 poroniłam w 8 tc z drugiej syn 4 latka:) ruchy czuję już od jakiegoś czasu:) raz są mocne a raz delikatne...czasem czuję jak się rozpycha:) wizyte mam 13.02 i mam nadzieję poznać płec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik25
Post wyzej jest moj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie kupuje bo po synu cała wyprawka czeka:) jesli bedzie córka to ruszę na jakieś zakupy ubraniowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przesądy to jest przesada bo niby w jaki sposób ma wpłynąć to że się kupiło ciuszki na to czy z dzieckiem coś będzie nie tak. Ja na razie czekam żeby poznać płeć i zaczynam kompletować wyprawkę, żeby wiedzieć co dokupić. Jak będzie córeczka to zdecydowanie mniej tych rzeczy będzie do dokupienia. Ja radzę pomału kupować różne rzeczy bo kupić wszystko na raz będzie ciężko ze względu na to ile to wszystko kosztuje. Co do tego co się przyda to laktator to na 100% jest niezbędna rzecz, najlepiej elektryczny. Ja pierwszą ciąże poroniłam po pół roku zaszłam w kolejną i mam 15 miesięczną córeczkę. Szybko postaraliśmy się o kolejne dziecko, bo zawsze chciałam mieć taką niedużą różnicę między dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamama2 u mnie w drugą stronę jak chłopak to mniej ale ja coś czuję że to kobitka tam sobie do mnie teraz puka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Ja jescze nic nie mam, bardziej zastanawiam sie ile mam tego wszystkiego kupic, to pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doświadczeniem jeśli to będzie dziewczynka nie kupię już tyle ubranek co dla syna...wiele z nich nie miał ani razu założonych bo tak szybko rósł że wiele z nich przeoczyliśmy...no i małych ubranek mnóstwo dostał co zwiększyło jego garderobę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
A od jakiego rozmiaru mam zaczynac, jak dlugo bede uzywac ubranek na rozm. 56?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja bym w ogóle nie kupowała...od razu 62...no może z jeden komplet na wyjscie ze szpitala...syn jak się urodził mam 56 cm i te ubranka były już małe na początku i od rozm 62 był w obiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×