Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość Mama Pi

Wiem ze jest juz kilka tematów na lipiec 2017 ale wszystkie jakos umarly smircia naturalna :-) Moze sa jakies lipcowe mamy, które chca sie dolaczyc? Ja dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w poniedzialek. 3 dni przed terminem spodziewanej miesiaczki :-) To bedzie moje trzecie dziecko. Jestem super szczesliwa. Termin na 20 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Nie mam mam z lipocowym terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Jak to nie ma ? Ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Justa - no to gratuluje :-) A na którego masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Ja wczoraj zrobiłam test bardzo blada kreska dziś troszkę mocniejsza. Beta 51 . Boję się bo równe 2lata temu miałam ciąże biochemiczną. Jak się czujecie? Macie jakieś objawy? Kiedy idziecie do lekarza? Według kalkulatora termin mam na 21,22 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na poczatku nie podejrzewalam ze jestem w ciazy. W sobote (9 dni po owulacji) caly dzien plakalam bez powodu. Patrze na psa i placze :-) patrze na rybki w akwarium i lzy mi leca :-) Mam juz 2 dzieci wiec od razu sobie pomyslalam - jestem w ciazy!! W poniedzialek (11 dni po owulacji) zrobilam test i wyszedl pozytywny. Termin okresu mam dobiero na jutro ale calym cialem czuje ze jestem w ciazy!!! Jestem zmeczona, bola mnie piersi, mam delikatna zgage, niestrawnosc. Nie mam jeszcze mdlosci ale juz widze ze sie szykuja... mam podwyzszona temperature ciala. Dól brzucha mnie nie boli ale tak jakby cisnie. Bola mnie piersi (ale nie jakos strasznie). Widze ze mam zwiekszony apetyt i zmniejszona koncentracje. Czuje sie rozbita. Ona123- jezeli masz termin na 21/22 to oznacza ze robilas test przed terminem okresu (piatek/sobota). Wiec kreska moze byc jak najbardziej blade!! Powtórz test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
To wyzej to ja :-) A... do lekarza na razie nie ide. Poczekam z tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za 6 dni mam termin miesiączki i będę testować. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Bedziemy tzrymac kciuki :-) Ja o pierwsze dziecko staralam sie prawie dwa lata wiec wiem jak to jest jak sie czeka na pozytywny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Wiesz u mnie sytuacja jest troche inna bo ja byłam stymulowana żeby mieć owulację. Owulacje miałam w czwartek lub piątek rano dwa tygodnie temu. Bo w piątek nie było już pęcherzyka tylko płyn w zatoce duglasa. Bardzo bym chciała żeby się udało. Ciąża wyczekana 2,5 roku staran. Mnie trochę brzuch pobolewa i jajnik z którego była owulacja raz na jakiś czas zakuje. Piersi tez bolą ale nie jakoś bardzo. Robiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Ja w ogóle pierwsi test robiłam w niedziele i byl zupełnie negatywny a we wtorek blada kreska beta 51 a dziś wydaje mi się że kreska ciemniejsza. Rozśmieszyłaś mnie z tymi rybkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Nieee nie robilam :-) Przy trzeciej ciazy juz nie robi sie bety. Przy trzeciej ciazy czlowiek jest oaza spokoju i czeka na to co los przyniesie :-) Powtórze test ciazowy w weekend. Robie elektryczne testy wiec one pokazuja tydzien ciazy (od owulacji). Jezeli wynik sie zmieni na 2-3 to znaczy ze beta przyrasta. Z tymi objawami to jest róznie... W pierwszej ciazy nie mialam zadnych (poza metalicznym smakiem w ustach). W dugiej troche zgage ale w ogóle nie bolaly mnie piersi wiec tez myslalam ze ciaza biochemiczna). A teraz o wiele wiecej oznak niz w poprzednich dwoch. Podobno kazda kobieta jest inna. Nic sie nie martw!!! Ciaze biochemiczne sie zdarzaja. Tym razem na pewno wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś miała rację że będzie dobrze marze o tym. Niby człowiek się nie powinien nastawiać ale się nie da jak tak długo się czeka. Jutro powtórzę betę ale wynik będę miała dopiero w poniedziałek ja mam zawsze takiego pecha i do tego czasu dostanę zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej to ja ona 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Powiedz mi jeszcze gdzie takie testy elektroniczne mogę dostać? Ile masz lat? Ja mam 25 tzn w grudniu skończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chwilke
test pokazal jasna kreske bylam u lekarza a tu 9 tydz 6dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Mam 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Testy nazywaja sie Clearblue. Maja cyfrowy wyswietlacz pokazujacy tydzien ciazy. Niestety nie mieszkam w Polsce wiec nie wiem czy takie sa dostepne... Na pew no ta firma sprzedaje testy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez po pozytywnym teście :) według kalkulatora termin mam na 9 lipiec, u lekarza jeszcze nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że nikt z was bety nie robił tylko ja robiłam. Gość termin 9lipiec to rocznica mojego ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie moje pierwsze dziecko mam termin na 17 lipca. Bardzo się cieszę już nie moge się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Gościu z terminem na 9 lipca - gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Ona123- na pewno do poniedziałku wytrzymasz (do wyników z bety). Bądź dobrej myśli!!! Ja wiem dokładnie jak to jest jak się bardzo długo stara o dziecko. Sama to kiedyś przechodziłam. Najważniejsze jest że masz pozytywny wynik. Nawet jeżeli zrobisz sobie jeszcze jeden test 'sikany' :-) tak żeby sie podtrzymać na duchu to może pomoże ci to przetrwać do poniedziałku :-) Pomyśl że to tylko kilka dnia... potem trzeba będzie czekać 36tygodni do porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z terminem na 17 lipca - również gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
To wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
adaziewczyny dzisiaj zrobiłam kolejny test oczywiście wszystkie 3 tej samej firmy. W dzień kiedy robiłam bete test był bardzo bardzo blady a po 48h czyli dziś kreska jest mocniejsza prawie taka jak testowa. I teraz myśle czy powtarzać tą bete czy się nie stresować i iść pozniej do lekarza. To chyba oznacza że beta rośnie skoro kreska ciemnieje no nie? wczoraj wieczorem nie mogłam spać tak mnie muliło jak to nieraz jest po nieprzespanej nocy .Może mnie mulić mogę wymiotować aby wszystko było dobrze :) choć przyznam się że jak wymiotuję raz na 2,3 lata lub więcej. Bardzo się tego boję ;) wiem psychiczna:) Mama Pi kiedy robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilli1988
Hej, to i ja dołącze chociaż testuje dopiero we wtorek/ środę. Mam nadzieje, ze bedą dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Witaj lili daj koniecznie znać jak zrobisz test:) długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilli1988
Oj długo, jakieś ponad 2 lata. W tym cyklu miałam robione HSG, lekarz udrożniła mi lekko zapchane jajowody, profilaktycznie tez od owulacji i przytulankach biorę duphaston. No zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×