Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość eveli 86

Witajcie ! kto tak jak ja jest wlaśnie na etapie prac nad maluszkiem?? Jesliby sie udalo to termin bedzie jakos na poczatek listopada. Zapraszam do dyskusji, wspierania sie i rozmow! Ja zaczelam dzis dni plodne od jutra zaczynam dzialac z testami owulacyjnymi (znajoma polecila- jej pomogly) mam nadzieje ze pojawi sie nas troche. Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki nie wierze ze sie nikt nie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leelaah
Ja się staram i chętnie dołączę:-) Ok 2 lat staran za mną, a u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_bee
Hej! Ja po inseminacji 07.02.15. Mam zrobic betaHCG 21.02.. A staramy sie już niedługo dwa lata:( Nie wiem jak przeżyje ten tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop hop jestescie mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traveller
hej ja czekam na rezulatty ale spodziewana @ albo jej brak dopiero 4 marca chyba ... to pierwsza proba dopiero ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmolina
Hej. Też staramy się z mężem, termin @ 29 styczeń. Zyje z nadzieja ze się udało. 5 dni po ewentualnym zapłodnieniu miałam dziwne bóle w podbrzuszu(ciągły naprzemienny ból jajników uczucie wzdęcia) trwały jakies 3-4 dni jednak zadnych oznak plamienia jedynie podwyzszona temperatura. Teraz już tak mniej pobolewa mnie pobrzusze jedynie piersi bolą.. a wy jakies inne niż zwykle objawy macie?? boje się ze już sobie uroiłam ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmolina
tak się nakręcam. ale tak racjonalnie to przecież niemożliwe jest chyba odczuwać jakiekolwiek objawy pare dni po zapłodnieniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmolina
kurcze jaki 29 styczeń :D! 28 luty sorki za pomylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli dobrze by wyszlo to mialaby. Termin na 9 listopada:) tak wyszlo w teoretycznym kalkulatorze porodu:) tylko jeszcze tydzien czekania na termin bo wypada 1 marca :) Niedawno umarla mi Mama a w styczniu mi 2 razy sie snilo ze mi podaje liczby 7.11 i 39. Myslalam za pierwszym razem ze to numery na totka i czekalam na kolejne . i znow mi sie przysnily te same:) nie skojarzylam co to znaczy ale dzis wpaam ze moze mi sie snil 7 listopad i 39 tydzien ciazy :) wiem ze to glupie ale wiem ze Mama nadal nademna czuwa i cos te cyfry znaczyly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmolina
Blueeng3l trzymie kciuki:) a ja sie zastanawiam czy nie zrobic Juz testu ciazowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie, Ja tez czekam na rezultaty. @ planowo 3-4 marca. TO moja pierwsza proba. Na razie zadnych efektow specjalnych, jedynie czesciej do toalety chodze ale to mzoe byc pecherz co mis ei czesto zdarza. No zobaczymy. jesli sie udaw to wg kalendarza interenetowego mialabym termin na 12 listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueengi...moja mama tez odeszla i wierze ze czuwa nade mna, tak samo twoja jest twoim aniolem i czuwa nad toba :")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja termin okresu mam na 3 lub 7 marca. Staramy sie z partnerem 2 cykl.Pierwszy raz w zyciu mialam delikatne jednorazowe plamienie akurat w tym cyklu koloru cos od brazu jasny roz. Ale nie wiem czy moge sie cieszyc bo to bylo plamienie ktore wystapilo w 15dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my staramy się trzeci miesiąc. Spodziewana @ 28.02. Na razie zauważyłam częstsze oddawania moczu (choć nie wiem czy to nie przez kawę), a także dziwnie rwący ból w okolicy jajników. Chciałabym już zrobić test, ale jeszcze chyba za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robcie wczesniej testow, niz w dzien spodziewanej @. tylko niepotrzebnie sie zesterujecieb, bo szansa, ze test wyjdzie przed @ pozytywny jest dosc mala. Pamietam w pierwszej mojej ciazy nawet 3 dni po miesiaczce, test byl negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazpomorza23
Ja termin @ mam na 4 marca. Gdyby sie udalo termin mialabym na 11-12 listopada. Staramy sie juz dlugi czas. Ten cykl odpuscilam z liczeniem testami owu i tym ciągłym myśleniu czy sie udalo. W nastepna srode sie wyjasni. Luty to milosny miesiac i duzo bobasow rodzi sie w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmimmi
tysiaa93 i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
cześć, ja się dołączam. tzn - jako wannabe na razie, bo termin @ mam na 16 marca, więc dopiero ruszam na starania i mam nadzieję, że się uda. Jeśli by się udało, to też na listopad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmimmi dzień przed @ robiłam test i był negatywny. Na razie @ nie mam i nic jej nie zapowiada. W piątek zrobię następny test. Boje się ze nie będzie ani @ ani ciąży. Muszę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap1
Tysia, bardzo trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny trzymam kciuki;) jestem mama córeczki z listopada 2014, jest cudownie choc teraz wiem ze wolałabym rodzic wiosna lub latem bo jesien i zima w domu to w depresje mozna wpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieudalosie
No ja powinnam dostac okres izrobilam test iiiiiii.... dwie kreski!!! :) byam u lekarza juz. Pani Doktor powiedziala ze szybko przylecialam ale szukala i na 90 %ciaza!!!! mam pierwsze zdjecie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×