Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łomżanka

ŁOMŻA-JAKI GINEKOLOG? JEST KTOŚ Z ŁOMŻY?

Polecane posty

Gość łomżanka

cZEŚC, mieszkam od niedawna w Łomży. Chciałabym się dowiedzieć jaki lekarz jest najlepszy, a moze z niepłodności, kogo polecacie. Staramy sie już parę miesięcy i nic nie słychać :( Czekam na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ci
dr. Zarembę, przyjmuje na Bema. Ma super podejscie do pacjentek. Dzięki niemu jestem mamą. Miałam zagrożoną ciążę i naprawde cudnie sie mną zajmował. Jeste moim lekarzem juz pare lat. Podobno dobry jest tez dr. Skrętek. Przyjmuje chyba na Makowej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomżanka
owszem, podejście ma, ale mam do niego lekką pretensję, nie zbadał nie wtedy kiedy powinien :( A co wiesz o Skrętku więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszula Głuszkowska na Mazowieckiej...całkiem dobra lekarka. Niestety nie mam żadnego porównania bo nigdy nie byłam u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomżanka
Dzięki, prosze jeszcze o wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooodnoooosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do Zaremby od 4 lat, jestem zadowolona i to bardzo; lekarz kometentny i bardzo sympatyczny, licze ze poprowadzi mi kiedys ciaze (pierwsza prowadzil Oleszczuk) Skretka znam z USG tylko Oleszczuka i Sciany nie polecam duzo dziewczyn chodzi do Poppe zeby pozniej miec pomoc przy porodzie, na jego temat sa rozne opinie ja wiem tylko ze jak mnie w sziptalu badal to choleeeeernie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łomzy bylam tylko raz u gina, ale bardzo zadowolona z tej pani bylam. Nazywa sie dr Mazewska i przyjmuje na Pilsudskiego, bardzo blisko szpitala tam w tych domkach, obok sa tez gabinety dentystyczne. Kurcze nie jestem juz pewna czy to Pilsudskiego czy juz Hipokratesa. W kazdym razie szyld jest widoczny z ulicy. Nr tel niestety juz nie mam, ale na tym szyldzie pewnie bedzie. Pani doktor jest bardzo mila, zleca wszystkie potrzebne badania, sama z siebie bada piersi (a prawde mowiac rzadko sie to spotyka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie ten temat
więc bardzo proszę o więcej wypowedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Głuszkowskiej nie polecam, szczególnie jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, lub przygotownie do ciąży. U Skrętka nie byłam, ale słyszałam od znajomych, że w porządku, więc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dobrego słyszałam o dr Zarembie, że mam pytanie - czy pracuje on w szpitalu, czy tylko przyjmuje prywatnie? I druga sprawa - ile bierze za wizytę? I trzecia sprawa - może macie do niego jakieś namiary - np. numer telefonu? Czy trzeba się do niego umawiać dużo wcześniej? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apownica
Emiska napisalam do ciebie maila z namiarami na zarembe bo nie chce podawac tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apownica
Emiska ten mail co podalas przy nicku to chyba z jakims bledem bo do mnie zupelnie kto inny odpisal nie majacy nic wspolnego z takowym pytaniem :P jesli jestes dalej zainteresowana info to napisz do mnie maila na ad95@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apownica - dzieki za odzew!!! I faktycznie - miałam błąd w podanym mailu - brakowało kropki między imieniem a nazwiskiem :) Bardzo przepraszam 🌻 Napisałam do Ciebie maila i liczę na odpowiedź :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apownica
Emiska masz wiadomosc :) jakbys miala pytania to pisz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nath
Czy ktoś mógłby podać mi namiary na dr. Zarembe? Jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa, dlatego chciałabym odwiedzić kogoś sprawdzonego... klanx@op.pl I tak jak poprzedniczka: lekarz przyjmuje prywatnie? Jak mozna się umówić? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomżynianka
Pijagin albo Zaręba. Obaj bardzo dobrzy , pracują w szpitalu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apownica
Nath namiary na zarebe wyslalam ci na maila jesli idzie o adres Pijagina to wsytarczy uzyc google i zumi i gotowe Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Polożniczy. Robert Pijagin Adres: Polowa 15/74; 18-400 Łomża Telefon: (086) 218-68-47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apownica
dziewczyny z |Lomzy a moze macie male dzieci i chodzicie na spacerki i towarzystwo by sie wam przydalo??? jesli cos to dajcie znac jak sie z wami skontaktowac bo brakuje mi towarzystwa spacerowego a wiadomo razem razniej te 2h przelazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia0701
Ja chodziłam do dr. Pijagina i sobie go chwaliłam...do czasu Moją ostatnią ciążę prowadził dr. Ściana i polecam w 100%. apownica ja mam szkraba 10 miesięcy. Na spacery często chodzę...sama :-( Mieszkam na kś. Janusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa76
hej dziewczyny , ja od niedawna mieszkam w Łomzy , chodzę do Załęckiej i jestem zadowolona ... innych nie znam wiec sie nie wypowiem .... kurcze i musze powiedziec Wam ze brakuje mi towarzystwa a zwłaszcza mojemu malemu szkrabowi ma rok i 10 miesiecy ... nie znam tu jeszcze nikogo za bardzo ... a tym bardziej z dziecmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena00111
Hej, widze ze Dr. Zaremba ma bardzo dobra opinie, chciałabym dostanc na niego jakies namiary. Dowiedziec sie ile kosztuje wizyta itp. Prosze pisac na marlena00111@wp.pl Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska21
czesc jaki ginekolog jest najlepszy?slyszałam ze oleszczuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×