Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaleja

Lucky, wróć, nie przejmuj się!!!

Polecane posty

Gość armagedon45
Głupie Babska spłoszyły lucky i teraz się cieszą zazdrośnice !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ona nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest Lucky
że ją tak bronicie, ja jej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaleja
ostatnio była na nią nagonka dlatego, że jej się w życiu dobrze układa i jest ładna.Zawistny naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bzdury piszesz
moze wg ciebie ona jest ladna... mi sie na przyklad nie podoba... gdyby kazda z piszacych tu dziewczyn zstworzyla blog, to wtedy moglibysmy porownac i sie wypowiadac ... a tak jedna ona zamiescila swoje zdjecia a jakies wazeliny robia aferę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaleja
nie napisałam tego zebyscie komentowały tylko zeby Lucky zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mi zabroni komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamika
Dziewczyny Wy to macie problemy.............. Co mnie obchodzi jakaś Lucky?? Dziewczyna taka jak my i o nią tyle krzyku?? Dajcie sobie wszystkie z nią spokój.. I te WIELBICIELKI pożal się boże i te ZŁOŚNICE. Nie macie większych problemów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamika kurcze masz racje
toz to zwykla zjadaczka chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamika
dzięki, wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaleja
łoj durne,wy durne toż to jaja były, drę łacha z Lucky od dawna, bo się za gwiazdę uważa a jest przeciętna . Ten jej chłopak, o przepraszam narzeczony, też szaraczek a ona myśli, że Pana Bobga z nagi złapała, bo ma dom z ogródkiem. Ja też mam małego syneczka, dom duuuży i jeepa cherokee i nie zakładam bloga chociaż jestem od niej 100 razy ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno ładniejsza sama widzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem o co Wam chodzi, przecież wiele kobiet ma swoje blogi, albo zamieszza zdjęcia swoich dzieci. Co w tym złego?? Nosiły dziecko przez 9 m-cy, wspierały się nawzajem, to chyba nie dziwi Was to, że chcą wiedzieć jak wyglądają. A komentarze Lucky nie są ani obraźliwe, ani kontrowersyjne, żeby robić aż taką nagonkę na jej osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamaleja
alez ty jestes pusta i glupia, zazdrosc przez ciebie przemawia, ze az sie dziwie, ze sa takie zawistne osoby! czy dobra materialne az tak wam laski w glowach poprzewracaly? czy nie najwazniejsza w zyciu jest milosc np wlasnie do dziecka? TROCHE POKORY KOBIETY!!! BO MOZE WAS SPOTKAC ZA TO KARA I NIEMILE ROZCZAROWANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawistne idiotki
wlasnie dlatego nie zakladam bloga ze swoim synkiem, za duzo jest nienawisci w ludziach i zazdrosci!! ale to wszystko zzera was i to wasze najwieksze nieszczescie w zyciu!! pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzii
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeepa cherokee
"jeepa cherokee "..ale badziewne auto masz, zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie chciala to wroci. Z wygladu sympatyczna dziewczyna. Czego sie tam znowu ktos czepia wygladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka jest i tyle
a teraz jeszcze brzydsza niz kilka tyg temu.i nikt jej nie zazdrosci bo nie ma czego.facet stary taki sobie samochod jego nie jej,pierscionek na palcu juz dosc dlugo i bez sensu,mieszka na wiosce i wstydzi sie do tego przyznac bo chyba ma jakies kompleksy.dabrowka to nie poznan.sama pisala ze do pracy jezdzila pol godzinki bo ja tomus zakochany nie podwiozl.szkoda gadac.ani oni tacy bogaci jak pisze skoro laska tak sie cieszy z kredytu.brzydula i slepa w dodatku.ale nie ma co o niej tyle gadac.to ona bedzie nocami oczy wyplakiwac przez tomusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×