Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie ze wsi z rejestracjami Lublin lub Białystok to holota tu w stolicy!!!

Polecane posty

Gość gość

Tez macie takie wrażenie? Nie umieją się zachować i generalnie wieś umyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Podlasia najgorsi ludzie. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci pochodzący z krakowa to dopiero dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Białegostoku, studiowalam w W-wie i mieszkałam 10 lat w sumie, nie uważam się za holote, widocznie na takich ludzi trafiłeś, że zdanie masz takie. No i podlasie to dużo większy obszar niż Białystok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu w domku nad morzem miałam sasiadów z Krakowa. Masakra:O i ta gwara...do dzieciaka mówi idź na pole. Ja na męża,on na mnie i obydwoje patrzymy dookoła, a tam żadnego pola nie widać. Koorfffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci powiedział, ze mówię na dwór? Po co sobie dopowiadasz? Też nie trawię tego zwrotu. Mówię na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin 400 tyś.No rzeczywiscie wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o tereny przy Lublinie i Bialymstoku, generalnie o wojewodztwo podlaskie glownie mi chodzi. Mialam "przyjemnosc" pracowac i studiowac z ludzmi z tych terenow i powiem jedno: Warszawka bije im na glowe, maja przerost ego bo przeprowadzili sie do stolYcy, ja jestem z innego regionu Polski ale zawsze mowie skad jestem, a oni zawsze "jestem z Warszawy" no smiech na sali:D Do tego pazerni jakmalo kto, rozumiem ze wywodza sie z biednego regionu ale to co wyprawiaja w stolicy to juz dno...straszni sa. Widac to po nich jak chca zaszpanowac, upodobnic sie do Warszawiakow...ale najbardziej wylazi jacy sa,w pracy. Wygryzliby kazdego zebami, jedyne co maja w glowach to "do siebie" (ciagnac kase). Dzierwczyny stamtad, wyjatkowo wredne i interesowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z Białegostoku, nigdy nie mieszkałam w Warszawie i nie mam takiego zamiaru ale jak przeczytałam te zdanie "Widac to po nich jak chca zaszpanowac, upodobnic sie do Warszawiakow" to parsknełam śmiechem w ekran :D mój kolega z podlasia pracuje w korpo Warszawie i naprawde ostatnie czego chce w życiu to upodobnić swój styl życia do typowych Warszawiaków, albo czymkolwiek szpanować, lub też przepie**alać kase na głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin to nie województwo podlaskie Warszawianko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie napisalam ze podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:56 trudno, aby ktoś kto żyje w Warszawie, 10lat mówił że jest z kielc. Nie pisze o sobie a o znajomych z pracy. Większość mówi że jest z warszawy a pochodzi z ... I podaje miasto rodzinne. Ja od urodzenia mieszkam na woli i próbuje z dziewczyna która od 25 lat mieszka na brednie. W pokoju mam jeszcze dziewczynę z Kielc i chłopaka z lublina. I uwierz mi że jedyna osoba która tylko szuka powodu żeby cię p*********ic do szefowej jest ta warszawianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a czy ty kiedykolwiek byłaś na Podlasiu? Jedź, pozbądź trochę, a dopiero później oceniaj ludzi. Tak się składa, że pochodzę z takiej podlaskiej wsi. Studiowalam w Białymstoku, a później wyjechałam na stypendium zagraniczne. Poznałam tam też trochę osób pochodzących z różnych regionów Polski. Nigdy nie wstydzilam się mojego pochodzenia, mojej wioski, bo niby czego? Poznałam też trochę osób ze stolicy i przyznam, że od niektórych z tych osób bardzo biło arogancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Pracuje również z nami chłopak spod Krakowa. Też niezły p*********acz. Czy to oznacza że wszyscy z małopolski tacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×