Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaa

Luiza - ładne imię?????????

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdd
mnie sie osobiscie nie podoba , takie memławe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa
memławe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może być ale ja bym tak nie
nazwała. Są ładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla dziecka?? nie rób mu krzywdy... bedzie sie kiedys wstydziło przedstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak.............
bardzo brzydkie imie, prostackie i dziwkarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdd
ale to tobie się ma podobac tak obiektywnie patrząc to imię jest dobre , kiedy ma 2-3 sylaby - żeby się dało wygodnie wołać takiego człowieka i żeby miało jakieś mile zdrobnienia; wiec z tym imieniem w sumie jest wszystko w porządku , a że mnie się wydaje memławe , to juz moje zdanie; tak dla ułatwienia - memławe są dla mnie też emilia , amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka majka
takie filmowe. może ładne ale nie dla Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka12345
"Nie zrob mu krzywdy" imie ania? "nie zrob mu krzywdy" imie Zuzia "nie zrob mu krzywdy" imie luziza "nie zrób mu krzywdy" Jak kurwa nazwać to dziecko zeby mu nie robić krzywdy? Petronela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _A ja
byłam z jedną b. sympatyczną Luizą na studiach i zawsze się ludzie jej imieniem zachwycali więc nie wiem czy to taka krzywda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana234
ja mam tak na imie i nie czuje się skrzywdzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalam
kilka Luiz i wszystkie byly wredne, falszywe i do tego straszne kurwy, co z tego, że to niezbyt często wystepujące imię, skoro większości ludzi jakich znam kojarzy się wlaśnie w ten sam sposób... :( A poza tym faktycznie memlawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę imię Laura, znam przynajmniej 2 Laury. Luizy nie znam żadnej. Nie podoba mi się brzmienie tego imienia, ale najgorsze nie jest. Przynajmniej będziesz oryginalna, bo tych Zuziek, Anek i Kasiek jest stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblebleble
jak ze wenezuelskiej telenoweli. ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblebleble
a laura jeszcze gorsze... ostatnio slyszalam jak kobieta zdrabniała Laurka.... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domicela
ja znam bardzo wartościowe osoby o tym imieniu, kojarzy mi się z dziewczyna romantyczną, smukłą, towarzyską:) i wielki atut mało popularne! i oto chodzi, zawsze jest lepiej wybijać się w tłumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładne mnie się podoba
i sama bym tak nazwała swoją córcię Mnie osobiście nie podobają sie takie pospolite jakich teraz pełno sie słyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana234
no, ale z ta kur...@@@ to Cię troche poniosło, nie wierze, że wszystkie które znasz, a ja osobiście chociaz mam tak na imie nie znma żadnej to prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocuje
rrrrany nie wydziwiaj :/ chcesz żeby dziecko się wybijało to je jakoś wychowaj a nie nazywaj ... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne z tym ze po polsku
to Ludwika jakby kto sie pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka P
Przesadzacie...ja jakos nie narzekam...podoba wam sie bardziej Scholastyka Kunegunda czy Antosia bo mi osobiście nie...Juz wole miec tak na imie jak mam a nie byc jedna z milionow Anek...kiedys mi sie nie podobalo ale teraz jestem dumna ze swojego imienia dumna bo nie jest ono przecietne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
a może być Kinga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka ma na imię Luiza :) Baaardzo miła dziewczyna! A samo imię może być, gorzej ze zdrobnieniami, które się już podobać nie muszą. Luzik, Luźka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Kinga...nigdy mi sie to imie nie podobał, ale było niespotykane:) Teraz juz sie przyzwyczaiłam i cieszę się, ze nie byłam kolejną Anią...a w ogóle to wolę zdrobnienie KINIA:) A Luiza w sumie mało spotykane, ale średnio mi sie podoba:) Ale to moje zdanie, Tobie ma sie podobac, nie patrz na innych:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ładne imię ale dla mnie najładniejsze imię dla dziewczynki to Laura . Jeżeli będę miała kiedyś córeczkę to tak bedzie miala na imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfk
pretensjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy chcecie b. ładne imie
!! Chodziłam w podstawówce z taką jedną Luizą i nikt się z jej imienia nie nabijał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne imię,znam jedna Luizę,nikt się nie czepia jej imienia, a pretensjonalni to wy jestescie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×