Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niczka84

Luksusowe ubranka dla dzieci - sklep

Polecane posty

Gość Niczka84

Witam wszystkie przyszłe mamy! Chciałabym się dowiedzieć czy znacie ten sklep? http://babyluxury.pl/ Chcielibyśmy kupić kilka ubranek od światowych projektantów, sami bardzo lubimy te marki i często mieszamy je z normalnymi rzeczami, lubimy bawić się modą itd. Nie wiem jednak czy opłaca się kupować przez taki sklep czy lepiej lecieć gdzieś na zakupy? Byliśmy w zeszłym roku we Włoszech na zakupach ale nie zwróciłam uwagi na ceny ubranek na pietrze dziecięcym. Nie wiem jak duża marża jest narzucona w takim sklepie? Czy któraś z Was korzystała może z jego usług? Poza tym myślicie, że bylibyśmy w stanie sprzedać potem takie rzeczy za rozsądną cenę(30-40 % wartości). Za wszystkie odpowiedzi ślicznie dziękuje i pozdrawiam wszystkie mamusie i ich fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie fasolki????
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczka84
Dzieciaczki, wiadomo o co chodzi. ;) Nie o to pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko recznie i bez wirowania
fasolki? w bigosiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie fasolki????
Dzieciaczki to fasolki? Hmmm :O A pytanie w temacie - moim zdaniem sie nie oplaca. Lepiej jechac na zakupy za granice i kupowac bezposrednio w sklepach znanych producentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczka84
No tak się mówi u nas, nieważne. To nie było moje pytanie. A może jest jakaś mama, która mieszka za granicą i orientuje się może jak ceny takich ubranek wyglądają np. w Londynie czy Mediolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyyyyysia
Nie masz co z kasą robić ?? przykład : Zestaw mebli PAESAGGIO -8 240,0 zł mam całkiem podobne z allegro za 1700zł :) a wiadomo, że łóżeczko przy dobrych wiatrach 2 lata jest w użyciu i dziecko wyrasta :) już nie wspomne o ciuchach hihi kurteczka za 800zł masakra ! dziecko 4x w tym wyjdzie i komuś podarujesz bo nikt nie kupi kurteczki nawet za 200zł ! Serio niewiesz na ile innych rzeczy można wydawać kase przy dziecku, które sa serio potrzebne niż jakas kurteczka za 800zł kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczka84
Czy ja prosiłam o ocenę naszych warunków finansowych? Skoro nas stać od czasu do czasu żeby kupić sobie płaszczyk Burrberry czy szpilki od Prady albo Manolo to stać nas też żeby kupić rzeczy naszemu dziecku. Tak jak napisałam nie chcemy go ubierać od stóp do głów w metki, bo i sami tak nie chodzimy ubrani, łączymy rzeczy od projektantów z tymi z sieciówek czy nawet niszowymi. I tak samo chcielibyśmy ubierać dziecko. Po to ciężko pracowaliśmy żeby teraz móc sobie pozwolić na małe szaleństwa. Ja pytałam czy ktoś korzystał z usług tego sklepu i czy się opłaca, w sensie czy nie lepiej polecieć na zakupy za granice doliczając nawet cenę biletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolki to taki
zespół kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolki to taki
skoro cie stac to nie rozkminiaj czy kupic przez sklep czy lepiej poleciec na zakupy- zdecyduj jak chcesz i tyle widocznie cie nie stac skoro zastanawiasz sie nad marżą w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczka84
To, że mnie stać nie oznacza, że muszę niepotrzebnie wyrzucać kasę. I dlaczego mnie wyzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolki to taki
sama sobie przekalkuluj my tu jestesmy zwykłe mamuśki a nie księżycowe kup raz w sklepie raz sie przelec i bedziesz wiedziała jak lepiej zadna z nas tego nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie fasolki????
Niczka84 "A może jest jakaś mama, która mieszka za granicą i orientuje się może jak ceny takich ubranek wyglądają np. w Londynie czy Mediolanie?" Ja sie orientuje :D Ale nie bede siedziec na kafe i cennika ci podawac. Wklep w google i sama sprawdz co cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetryuu
po gówno kasę matnować? I tak wyrośnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczka84
Ech, ja się nie pytam czy warto tylko o techniczne aspekty!! A po gówno kupować w takim razie jakieś droższe ubrania niż 10zł/kg? Ty też nic sobie nie kupujesz fajnego z ciuchów? Dla mnie dziecko to jest mały człowiek, ma swoje przyzwyczajenia, smaki, w pewnym momencie zaczyna wyrabiać mu się gust itd. I czułabym się źle jakbym ja chodziła dobrze ubrana a na dziecku bym oszczędzała. A jak dziecko wyrośnie to można sprzedać, z innych ubranek też wyrośnie.Ubrania dla dorosłych też się czasem niszczą, czy zmienia nam się figura albo gust i się sprzedaje albo oddaje do PCK. Niektóre rzeczy nie muszą być praktyczne, akurat ubranka dla dzieci powinny być i ładne i wygodne, ale jakby się miało takie podejście to nic nigdy nie można by kupić! I co to są księżycowe mamuśki?! A google umiem używać ale po to jest forum żeby zapytać, poza tym nie chodzi mi o ceny poszczególnych rzeczy tylko o ogólne wrażenie gdzie lepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie fasolki????
Napisalam ci juz, ze lepiej kupic w firmowym sklepie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej w mediolanie
niż sklepie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie fasolki????
zgadza sie. Mediolan to w ogole fajne miejsce na zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jakbym dzisiaj te 35
baniek trafiła, to nie kupiłabym kurtki dla dziecka za 1000zł :O Jeśli chodzi o markowe zakupy, to dla mnie tylko outlet wchodzi w grę, bo można kupić coś na prawdę porządnego, ale w normalnych pieniądzach!... czasem jeżdżą do Wiednia albo Berlina na na takie zakupy , nie wiem jakie są ceny nowych kolekcji, ale dla mnie w tym sklepie ceny są zabójcze szczególnie, że nie ma nic wyjątkowo oryginalnego jak na mój gust.... ... po za tym uwielbiam właśnie markowe secondhandy, mam dużo niepowtarzalnych rzeczy stamtąd i na pewno nie po 1000zł za sztukę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranka ladne ale szczerze mwo
bardziej sie oplaca kupic bilet na samolot i poleciec do paryza czy Berlina w porze wyprzedazy i kupic te ubranka duzo duzo taniej. POza tym takie amrki jak tartine et chocolat, catimini czy absorba to raczej do luksusowych nie naleza. Za to fajnie, ze jest duzy wybor zabawek Haba. Chociaz, tyo tez nie jest marka luksusowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczka84
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. W takim razie wybiorę się w podróż, skoro lepiej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefqwefq
Nie stać mnie na takie ubranka ani stąd ani stamtąd, ale strona www mnie nie przekonuje. Ubranka są niechlujnie zaprezentowane. Co to właściwie jest? Jakiś lumpeks markowy ale z oryginalnymi cenami? Przecież te rzeczy wyglądają na używane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terracotta
Niech zgadne ... jaks samotna mama co zasilek z mops-u wlasnie odebrala sie rozmarzyla ;) :D :D Hehe, lozeczko zdobione krystalami :D :D :D Musialo by mnie pogiac zeby za lozeczko ponad 6 kafli dac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila829346534
Witam, jezeli juz o sklepach internetowych mowa to mogę polecic www.wszystkodlamaluszka.com.pl mają na prawdę TANIO, bo nie interesuja mnie drogie ciuchy, dla mnie to bzdura kupowac drogie ubranka dla noworodka, ktore i tak ponosi pare razy. a sklep sprawdiłam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.R.S Kinga
Ten pierwszy sklep to dla chorych ludzi tylko, nie maja chyba co z kasa robic, rownie dobrze tylek sobie podetrzec pieniedzmi moga!!!! Natomiast sklep powyzej znam i moge rowniez polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wloska firme Cashmirino www.cashmirino.com Maja sklepy w Rzymie i Mediolanie i sklep online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wloska firme Cashmirino www.cashmirino.com Maja sklepy w Rzymie i Mediolanie i sklep online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne włoskie i francuskie ciuszki dla dzieci...słodkie :) www.minichic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w nich takiego słodkiego? Chyba tylko cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie są posrani. zamiast dać na dom dziecka wychrzaniaja taka ilosc hajsu w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×