Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luteina,a biegunka.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny biorę luteine od niedz,od dwóch dni mam biegunkę.Czytalam ulotkę i nie widzę takich skutków ubocznych.Co Robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luteina rzeczywiscie raczej nie powoduje biegunki, moze to tylko taki zbieg okolicznosci, a przyczyna biegunki jest gdzie indziej?? poki co nie przerywalabym kuracji, dbaj o nawodnienie organizmu, oprocz ody polecalabym c***ic doustne srodki nawadniajace Orsalit, ktore dostarczaja tez soli mineralnych, wspomagajacych skuteczne nawadnianie, mozesz tez kupic sobie probiotyk, ktory wspomoze prace jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawadniaj się i zażywaj probiotyk, najlepiej taki który w składzie ma polskie szczepy bakterii mlekowych, ponieważ takie są najskuteczniejsze. Ja stosowałam w ciąży provag, przez całe dziewięć miesięcy nie maiłam problemów z układem moczowo-płciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luteina to hormon. Hormonu w Twoim organizmie przybywa, więc wzmagają się objawy ciążowe, do których należy m.in. biegunka. Mi po luteinie tak się objawy rozkręciły, że po 4 dniach odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem luteine od 22 tygodni i bede jeść jeszcze 6 nigdy nie spowodowała u mnie biegunki ale kazdy organizm jest inny być moze na ciebie tak działa.dla mnie jest neutralna nie odczuwam żadnych skutków od wkładam pod język i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo autorka ma zapewne luteinę dopochwową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×