Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

luz w pochwie po jednym porodzie.

Polecane posty

Gość gość

Witam 2 lata temu urodziłam naturalnie córkę 3360.od tego czasu czuje ze moja pochwa jest luźna ..przy seksie nie czuje juz takiej przyjemności. Prawie żadnej. .. Urodziłam tylko jedno dziecko a tu takie coś. .boje się pomyśleć co by było gdybym miała więcej dzieci. Choć słyszę od matek dwujki lub trójki dzieci ze one nie czują dużej różnicy .Mam już dość papierowego seksu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pierwszy jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiłaś piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczyłam mięśnie kegla itp.ale nic to nie dało. Chyba pozostaje mi przywyknąć do tego że teraz tak będą wyglądały moje sprawy łóżkowe. Mąż nie widzi różnicy i mimo że rozmawiałam z nim o tym.to teraz udaje że wszystko gra.bo i tak nic z tym nie zrobię.zostaje operacja na którą mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak karmiłam ale krótko. Przez 4 Mc. Potem pokarm mi zaczął znikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja zbieram na lifting pochwy. Też urodziłam jedno dziecko,3kg, bez nacinania, poród trwał 3h, a tu taka niespodzianka, bylam w szoku gdy mąż wszedł a tam luz, ćwiczę mięśnie kegla , kupiłam kulki gejszy, kremy z estrogenami i wiadro zostało. teraz tylko lifting i nigdy więcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam luzu, scianki pochwy calkiem ze soba zasklepione. Za to wystsje mi taki fald skory z tylnej sciany pichwy, nie jedt lyzny, tylko dosc twardy, nie chowa sie, tylko jedt tak juz na stale. Czy to wypadajaca pochwa? S seksie nie przeszkadza, tylko chwile podczas "wchodzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje ten liffiting?zastanawiałam się nad tymi kulkami ale dużo kobiet twierdzi ze nie pomagają. A co do tego fałdu to tez tak mam ale nie jest to jakoś specjalnie odczuwalne i jest tuż przy wejściu także nic mi tam nie dynda; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 3tyś, ale z tego co czytałam to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulki to mit, chyba że ja jestem takim beznadziejnym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś? Bo ja nastawiam się na klinike we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam trochę rozciągniętą tylną ściankę. Ostatnio w żartach usłyszałam, że mam cip.kę jak po przejściu tsunami. Miłe, nie powiem :-( Tez kupiłam kulki gejszy, takie ciężkie, metalowe. Jestem ciekawa, czy coś pomogą. Zastanawiałam się nad liftingiem. Tylko problem polega na tym, że samo wejście jest rozciągnięte, reszta jest w miarę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Katowice.w sumie 3 tys to dosc sporo szczegolnie ze mam zamiar skorygować sobie wzrok a to 5tys.ale myślę że za kilka lat o tym pomyślę. Bo jednak do końca życia tak mieć sobie nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ała. Jakby mi tak facet powiedział to bym mu w twarz dała. No ja mam to szczęście ze mój facet różnicy nie odczuwa i widzę to po nim.Ale czasem to porostu leżę jak kłoda bo mnie to nie rusza zabardzo. No chyba ze się za nim stężenie to bardziej odczuwam przyjemność psychiczną niż fizyczną. A i mam jeszcze pytanie.czy wy też macie fantazje erotyczne podczas seku? Bo ja to bez tego nawet orgamu bym nie dostała. .za mała przyjemność. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ile błędów porobiłam. .głupi słownik. . Steskniłam * Seksu *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wykonuje sie zabiegi obkurczajace laserem, moze cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to jest ten fiffting czyli laserowe zwężanie pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam 2 dzieci. Pierwsze mialo 4550 ale pochwa ok. Niedawno drugie dziecko 3850 i normalnie siedze i czuje dziure w pochwie. Dramat a mam dopiero 30 lat. Mezowi nic nie mowie on twierdzi ze nie czuje roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet może nie czuć różnicy skoro nawet Wy widzicie ze coś jest nie tak. Normalny facet nie powie kobiecie ze jest mu gorzej. Smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgadzam.po mnie ewidentnie widać ze jest różnica .powiedzmy sobie szczerze.kobieta może udawać ze jest jej dobrze ale facet? I widzę po nim ze jest mu dobrze .nawet jeśli jest jakaś różnica to pewnie znikoma bo gdybym była facetem i odczuwała tak seks jak teraz to pewnie nawet by mi nie stanął albo opadł by w trakcie.bo przyjemność znikoma. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:05 lepiej powiedz mężowi jak czujesz bo prędzej czy później zobaczy ze jesteś bardziej obojętna na pieszczoty niż zwykle .u mnie tak było. Az w końcu po rozmawialiśmy szczerze i teraz mąż robi wszystko żeby poprawić mi doznania.wymyślamy inne pozycje itp.a tak to jeszcze pomyśli ze masz kochanka :D (żarcik )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co czytalam to kobiety sa zadowolone. cena to kolo 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurcze ja myślę że są zadowolone :) Tyle pieniędzy dać żeby się potem okazało ze bez efektu? To już bym się chyba załamała :D Aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też czuje różnicę córka 3200, jest luźniej , te co mówią ze nic się nie zmieniło kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio kłamią? Bo jak pytam koleżanek to wszytkie jak jeden mąż mówią że jakoś specjalnie żadnej różnicy nie odczuwają. Masakra jakaś .przecież mówi się że po porodzie seks juz nie jest taki sam.wiec może rzeczywiście kłamią; ) Ale kto by pomyślał że aż tak mi to da się we znaki Aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak te cesarki dobra sprawa. prawie bezbolesnie, szybko i po sprawie. no i dol caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nie mam przynajmniej żadnej blizny na brzuchu rodzac naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blizny sa bardzo malo widoczne, chyba ze ktos mial pecha i zrobil sie bliznowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja błagam o cesarkę po 10h porodu ale lekarz stwierdził że jestem sama na oddziale a w ogóle mnie nie słuchać. Bo nie krzycze i świetnie znoszę. Także warunki w sam raz do naturalnego porodu.dziecko dobrze ułożone itp.a ja po prostu nie miałam siły z bólu krzyczeć ehh no i teraz wiadro. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka przez cala ciaze chodzila prywatnie do lekarza, ktory pracuje w szpitalu w ktorym miala rodzic. od razu na wstepie ja spytal czy chce sama rodzic czy on ma to zrobic za nia. niestety albo sie daje w lape albo placi sie za wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×