Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje wnioski

Macierzyństwo jest piękne gdy ma się kogoś do pomocy

Polecane posty

Gość moje wnioski

Doceniam to co mam naprawdę.Od początku zatrudniliśmy opiekunkę, która u nas mieszkała. Było to konieczne, bo mąż wyjeżdżał z pracy, a ja sama z dzieckiem zostawać nie chciałam ze względu na swój stan zdrowia. Opiekunka oprócz zajmowania się dzieckiem ze mną na zmianę gotowała tez nam. Gdy córcia skończyła rok, ja wróciłam do pracy i opiekunki potrzebowaliśmy tylko na te kilka godzin. Pamiętam jak kiedyś zachorowała i to był koszmar. Zajmowanie się dzieckiem, gotowanie, obowiązki domowe. Ja po 3 dniach byłam sfrustrowana:O Podziwiam te, które dają radę i współczuję z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Macierzyństwo jest piękne czy jest pomoc czy nie, bo nawet gdy wieczorem padam na twarz a rano wstaje niewyspana to mam wiele momentów w ciągu dnia których bym nie oddala za nic ! macierzyństwo jest piękne gdy dziecko jest spokojne moje oboje nadpobudliwi są więc marudzenie, niecierpliwość, kiepskie spanie mam na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga gość
Macierzyństwo jest piękne gdy oboje rodzice uzupełniają się w opiece i pracach domowych, obca osoba, nawet bliska może być tylko gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×