Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maclaren techno xt czy inglesina trip?

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu posiadaczki tych wózków? Jakieś za i przeciw? Który wybrać? obydwa są w tej samej cenie ( kupuje używany). Który rocznik to maclaren z trojkaten odblaskowym na kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze się McLaren nie pozwole obrażać swojego ulubionego zespołu F1 i jednoczescie producenta samochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze sie maclaren debilko zazdrosnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę ci się podoba ten wózek okropny jeden i drugi brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Maclarena i jestem bardzo zadowolona. Syn ma 2 lata i mieści się bez problemu. Wózek jest bardzo wygodny, szeroki, wyłożony miękką wkładką dwukolorową. Składa się bez problemu do dość małych rozmiarów. Ma dużo funkcji, jest nie do podrobienia. Super! Polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten wózek i jestem zadowolona. Plusy: wizualnie atrakcyjny, siedzenie rozkłada sie na płasko, więc dziecko może spać, przedłużona buda, więc nie straszny deszcz ani słońce. Łatwy do czyszczenia. Folia przeciwdeszczowa w zestawie. Bardzo łatwo się składa. Ja dokupiłam podstawkę na butelkę i pałąk. Minus: rączka się nie przekłada i koła są plastikowe, więc dziecko na pewno odczuwa dyskomfort przy nierównej nawierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam nowy wózek w tamtym roku i jest trójkąt odblaskowy na kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wam Za opinie ;) A co z tymi kołami? Podobno szybko się zużywają odpadają itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem? Chyba nie. Maclareny to chyba jedne z najtrwalszych, niezniszczalnych wózków :). Są znane od lat, takie prawie kultowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×