Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mądrości babci Lodzi

Polecane posty

Gość gość

Czy mozecie wytlumaczyc o co chodzi w radach: 1) "zaloz kurtke,bo przeziebisz pokarm" (karmie piersia 2) "nie uzywajcie chusty,bo dziecko moze sie przelamac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice sa cywilizowani rodzili razem a tata zawsze jest przy kazdym badaniu u ginekologa.Ja gdy bede szla tez chlopak bedzie przy moim badaniu cipki zawsze i dodawal otuchy podczas wspolnego porodu.A moja babcia byla jeszcze madrzejsza rodzila wszystkich w domu przy akuszerce i dziadku i akuszerka prowadzila porody niegy nie byla u ginekologa wszystkie jej dzieci zrowe sie porodzily.Nie nabyla zadnych gabinetowych i szpitalnych wirusow i bakterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyzszy wpis nie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o piersiach - chodziło jej pewnie o to abyś się ogólnie nie przeziębiła bo wtedy masz problem, gorączka, katar, może nawet grypa i odstawiasz dziecko od piersi a co do chusty - trzeba nosić umiejętnie, umieć ją prawidłowo zawiązywać i wtedy dziecko na pewno jest w niej bezpieczne, sama kupiłam taką swojej synowej [ po uzgodnieniu, oczywiście, z młodymi :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
nie tyle pokarm przeziebisz co poprostu piersi. mi sie to w poprzednie wakacje zdarzyło jak zwiedzalismy jaskinie, ból niedoopisania od tamtej pory bardzo pilnuje zeby piersi zawsze mialy cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×