Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 18 lat i chyba jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość

Okres sie spoznia jutro zrobie test. Bralam tabletki ale przerwalam bo sie zle czulam i uzywalismy prezerwatyw Stresuje sie strasznie. Ale jak bedzie te dwie kreseczki bede sie cieszyla ,a przeczuwam ze bedzie. Moje malenstwo bedzie mialo najlepszych rodzicow na swiecie! ,bo w koncu trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje czyny a nie usuwac malenstwa jak niektore babska-inaczej nie da sie nazwac. dam mu wszystko co najlepsze . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja szmaty kiełbasy :D wez spieprzaj , bachor bedzie patologiczny jak i ty :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, jak to nieplanowana ciąża to i tak zasługuje na miłość i godne życie dziecka. Daj mu wszystko co powinna dać z siebie odpowiedzialna mama, zacznij jeść kwas foliowy obowiązkowo! Kupisz w aptece. Nie dźwigaj ciężkiego, nie stresuj się, wysypiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci chodzi? Dzkewczyna sie cieszy a ty najezdzasz eh kwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz mu wszystko co najlepsze a skąd? Z mopsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.07 dziekuje za mile slowa ;) A wiedzialam ze beda hejtyno prov itp,bo co bo mam 18 lat? A jakbym napisala ze 25 to by ich nie bylo. Wiek to tylko cyfry kochane a liczy sie to co mamy w glowach. A ja mam teraz jedno zeby byc dobra mama ! ;) Pozdrawiam hejtujace kwoki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z mopsu.moj chloapak pracuje a mi pomoga rodzice bo z biednej rodziny nie pochodze .skoncze szkole nie jedna dala rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zaszłam w ciążę w wieku 18 lat, dziś córka ma już 19 lat, dalej jesteśmy małżeństwem, rodzice nam pomagali a ja nawet studia skończyłam. Ty też dasz radę, na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrcedes
Nic glupszego nie moglas zrobic? tylko w ciaze zajsc jeszcze powiec ze na brzuch chcesz meza zlapac, bedziesz miala przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszłam w ciążę w wieku 16 lat. Teraz moja córeczka ma 3 lata. Jestem szczęśliwą mężatką :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwą do czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
Też miałam taką przygodę ale uratowało mnie Women on web. Chyba bym się zabiła -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tekstu niektórych wypowiadający się tutaj, co to znaczy, ze na pewno na ciążę chłopaka chce złapać, to ona go, biednego zgwałciła, bo nie rozumiem. Biedne te chłopy, my wstrętne, chytre babska łapiemy ich na dzieci a tak w ogóle to same żeśmy se ich zrobiły. Żałosne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie tak prosto, ale nikogo, zycie nie jest łatwe. Twój chłopak jak się nie wykaże lepiej być sama niż męczyć się. Dasz radę tylko pewności siebie walka o wszystko bo życie to wojna. Musisz nastawić się na walkę z innymi ludźmi bo nie raz ktoś będzie chciał ci dopiec albo utrudnić życie! Tak musialo być co cię nie zabije to jest wzmicni. Piszę to ja mama 9 letniego autystyka która o ciąże zaszła mając lat 19. Postaraj się skończyć szkołę jeszcze tylko rok ci został, uda się nie rezygnuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wypina tego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katę
Pewno wiek tu nie ma nic do gadania czasem i te co zachodzą w ciążę mając 25 lat się na nie nie nadają a te młode są bardziej życiowe tu nie wiek a sposob myślenia decyduje w końcu kto się decyduje na współżycie musi się liczyć z ciążą ja urodziłam mają 23 lata na studiach których nie skończyłam ale nie żałuję mam cudownego synka za dwa dni kończy 4 latka a za swą.miesiące będzie miał brata i nie żałuję a ci co.zazdroszczą.niech się chowają bo ktoś jest szczęśliwy i w oczy boli a ślub brałam. Jak mały miał 4 miesiące i tęsknię żałuję mąż sam zdecydowal o tym nikt go nie zmuszał wiec nie ma mowy o łamaniu na dziecko powodzenia w realizacji celów a to ze będzie ciężko to wiadomo znajdą się życzliwi z klodami pod nogi ale dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@katę Interpunkcja!!!!!! Takiego bełkotu się nie da czytać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesli nie wspolzylas bez zabezpieczenia to nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Ciebie kciuki. Nie przejmuj sie zlosliwymi komentarzami ;) najważniejsza jesteś ty i twoje maleństwo. ;)) powodzenia!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ze przestałas brać anty okres się spóźnia ja nie miałam okresu po odstawieniu 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taarot
Gratuluje! Mam prawie 19 lat i sama myślę nieraz jakby to fajnie było mieć już swoją dzidzie, dać życie.. jednak za bardzo się boje ze nie wyszaleje się w życiu. Jestem z chlopakiem od 3 lat, on też uwielbia dzieci, jednak zgadza się ze mną ze założymy rodzinę za jakieś 10 lat. Podziwiam twój spokój, ja bym wariowala xd. Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia. Daj jutro znać jak test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i hallelujah !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wyszly 2 negatywne. Za miesiac rodze :) idz do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie strasz dziewczyny, ona jest za młoda na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym teście pojawił się jakiś cień drugiej kreski, ale jak nie jest mocny to chyba nie ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet taki cien to oznacza ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna mocna druga ledwo widoczna a obok mnie teraz 4latka :-) gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×