Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 33 lata i juz siwieje

Polecane posty

Gość gość

od kiedy siwiejecie, ja odchowalam swoje wlosy po malowaniach ale dupa musze malowac dalej.niestety ale jestem juz siwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat i jestem cała siwa, tez musze farbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 34 kilka siwych na krzyż ale kumpela z pracy 30 lat i cała siwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od matury siwieję. Takie geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka farba nie niszczy wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farby ziołowe, HERBATINT albo Color & Soin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już? ja zaczęłam siwieć jak miałam około 21- 22 lat . Jestem brunetką więc to bardzo rzuca sie w oczy. Musze farbować a to okropne dla włosów. Bardzo je zniszczyłam. Teraz mam 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczełam farbowac gdy miałam 22 lata v, teraz mam 44 i pewnie jestem cała siwa . takie geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 33 lata i ani jednego siwego włosa. :( Ale mimo to farbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczelam siwieć od 22lat, teraz mam 40 i jestem siwiutenka, siostra ma 30 i calutka siwa, mama nasza i babcia tak wczesnie też siwialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebne se fioletowa plukanke jakbpani jadzia nasza sasiadka.bede wygladac jak odlotowy golab. Siedze w domu zero stresu.jedno dziecko i co? Juz stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z siwą grzywa
Ja mam 26 lat i mam juz prawie wszystkie siwe włosy :o pierwsze zaczęły pojawiać sie juz w liceum. Najgorsze ze naturalne mam ciemny brąz i niezależnie czy ufarbuje włosy na jasno czy ciemno to odrosty sie zaraz bardzo odznaczają, przy brązowej farbie siwe a przy blondzie pozostałości ciemnych i tak zle i tak niedobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od przedszkola mam siwki. Jak zepne klamra to widac. Pejsy biale pod wlosami tez biale. Fajnie w klosie fryzura moja wyglada. Tylko jak sie siwki powieksza to juz ladne nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 34 lata i dużo siwych. Tak koło 25rż mi się zaczęły pojawiać. Od wtedy farbuję. A brat prawie 40 na karku i ani jednego siwego wlosa! Jak go zapytałam, to powiedział, ze kiedys miał 3, ale mu żona wyrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest bardzo indywidualna sprawa. Ja mam 30 lat i moi rodzice szybko zaczęli siwieć, wiec też się przygotowuje na to, ze niedługo czas zacząć farbowanie, choc poki co to tylko pojedyncze włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w wieku 20 paru lat to chyba jednak zdecydowanie za wcześnie na siwienie. Robiłyście badania, dobrze się odżywacie, może bardzo dużo się stresujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 36 lat i też już siwawe, niestety farbuje na blond bo na odrostach mniej widać, przy ciemnych rzuca się w oczy, zaczęłam siwieć jak miałam chyba z 20 lat, najpierw pojedyńcze, teraz podejrzewam że z 30% włosów to siwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, cóż, czuję się szczęściarą - 40+ i pojedyncze siwe włosy, jeszcze nie muszę się farbować, mimo, że jestem brunetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pojedyncze siwe pojawialy sie tak od 22 roku zycia. Teraz mam 28 i jakos tragedii nie ma,choc stresu jest duzo,male dziecko. Ostatnio farbowalam w padzierniku wlosy,bo mialam tragicznie pojasniale po lecie,a jestem brunetka i wygladalam jak ze zle zrobionymi pasemkami. Od tej pory,odpukac,siwy wlos kilka dni temu wyrwany. Moj ojciec biale mial wlosy przed 40 urodzinami,ale mama ma 60 lat i delikatne tylko pasemka siwe,moze tez mi sie poszczesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwsze siwe wlosy mialam kolo 16go roku zycia. Sporo juz mialam kolo 22-23 lat, natomiast po porodzie w wieku 27 lat osiwialam praktycznie cala :( no i od tamtej pory farbuje juz caly czas wlosy. U mnie to genetyczne bo moja mama tez przed.swoja matura miala siwe pasma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba zaczełam siwiec w wieku ok. 35 lat, ciezko zreszta powiedziec, bo tego pierwszego włosa sie nei zauwazy. Teraz bede miec niedługo 40, i mam troche tych siwych włosów, raczej pojeduyńcze szutki, ale coraz wiecej.. :( Na razie je wyrywam, a wy co robicie? chciałabym jak najdłuzej nei farbowac, bo to niszczy.. A moze te szampony DX coś dają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lata i mam 2 siwe włosy... ale pewnie niebawem sie to zmieni bo życie mi sie popieprniczylo i mam teraz strasznie dużo stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat i wlosow siwych troche na czubku glowy. Gdyby nie byly w tzw kupie, tylko rozlozone po calej glowie nie byloby ich widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, ale jak mam od 3 lat niska ferrytyne i kwas foliowy to moze to jest to? ponoc jeszcze poziom miedzi i cynku? ogolnie lecze sie na niedoczynnosc/hashimoto. i widze ze nieraz te wlosy wypadaja dysmorficzne- krotkie pokrecone jak sprezynka, i czesc takiego wlosa jest siwa a czesc czarna!!! gdzie ja jestem szatynka. wiec jakie kuzwa musza miec moje wlosy problemy z pigmentacja ze nieraz wypadaja siwo-czarne i sprezynkowate, gdzie ja mam proste wlosy. cos nie tak z organizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - no własnie, ja mam pojedyńcze stuki siwe, ale kazdy jeden z nich sie kręci tez, jest krótki i jakby zupełnie zniszczony.. myslałam, ze zawsze to tak wygląda, ale chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam zatem ze czegos im brakuje. pasowaloby gdzies te miedz sprawdzic w laboratorium. ferrytyna na bank i kw foliowy. pamietam jak bardzo posiwialam po zapaleniu serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata, nie mam siwych ani nie farbuje, naturalne blond do pasa. Nawet jak zaczne siwiec to nie zamierzam kłaść sobie rakotworczych chemikaliow na głowę bo tak mi media nakazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno oprócz genów, to choroby autoimmunologiczne też powodują przedwczesne siwienie. Moim zdaniem zamiast farb lepiej stosować naturalne odsiwiacze, bo są delikatniejsze dla włosów. Kiedyś w to nie wierzyłam za bardzo, ale znajoma poleciła mi odsiwiacz z tego sklepu http://www.ever-green.com.pl i na efekty nie trzeba było długo czekać. Mój maż tez używa tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma 25 lat i całkiem siwa, oczywiście farbuje się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 lat włosy naturalnie czarne i na razie ani jednego siwego włosa.siostra również.ale to geny moja mama dopiero kolo 50 zaczęli jej sie pokazywać siwe włosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×