Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 39 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj robilam badania prenatalne i dzieki bogu mam bardzo niskie ryzyko ppd wzgledem zespolu downa, badania krwi idealne a jestem w 13 tyg i 3 dni, martwilam sie bo mam za soba dwa poronienia w 17 tyg bliźniaki i 8 tydzień moze w koncu mi sie poszczesci i urodze to wymarzone dziecko, nie wiem czemu ale teraz w tej ciazy czuje sie sppkojna jak nigdy bo w tych poprzednich nie wiem czemu czulam sie tak zdenerwowana jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz sie czy żalisz? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje, zostaniesz babcia i matka w jednym!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super. Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wredna jestes i nieszczesliwa :O babcią to by była w wieku 50lat,a nie w kwiecie wieku zołzo zapyziała. autorko - gratuluje! ;) życzę dużo zdrowia i radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje, olej te niemile komentarze, zdrowia dla Ciebie i bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to do roli babci powinnaś się przygotowywać...taka stara i jeszcze dzieci jej się zachciewa,a potem urodzi taka jakieś warzywo i będzie wszędzie łapy wyciągać po pieniądze na leczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję :). Moja teściowa urodziła mojego męża w wieku 42 lat, jest zdrowym i silnym facetem :). Teściowa spoko babeczka, ale śmiać mi się chce jak opowiada, jak się całą ciążę z brzuchem ukrywała, bo taaaaaaki wstyd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś piszesz z jakiejś wschodniej ściany Polski? gdzie dzieci "trza" rodzić w wieku 20 lat, bo 30 lat to stara panna wstyd i hańba? zwijaj żagle, zobacz czy w obórce nie trzeba trzodzie chlewnej ściółki wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi takich ludzi ktorzy pluja jadem, juz widze jacy wy jestescie nieszczesliwi na codzien, mialam kiedyś raka kolezanke ktore zawsze mowila ze cos zlego napewno bedzie, ale ona sama sie tak miotala w zyciu ze swoim podejsciem bo byla zawsze nieszczesliwaaz zerwalam z noa kontakt, smutni i zalosni to ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia? 39 lat i babcia? hahaha to chyba u was w patologii małolaty rodzą dzieci, a potem ich dzieci jako małolaty rodzą dzieci to macie trzydziestoparoletnie babcie :P Może postulujcie do rządu aby dać emerytury 39 latkom, bo to przecież starzy ludzie :P o mamo już za 5 lat byłabym na emeryturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w tym wieku to do roli babci powinnaś się przygotowywać...taka stara i jeszcze dzieci jej się zachciewa,a potem urodzi taka jakieś warzywo i będzie wszędzie łapy wyciągać po pieniądze na leczenie pechowiec.gif x żal mi ciebie dziecino, bo ni szczęścia w życiu, ni rozumu to ty nie masz. Zatem jedziesz na forum jadem by sobie ulżyć w cierpieniu, tyle twoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że 39 lat to za dużo żeby rodzić dzieci.Jeszcze trochę i babcią mogłabyś zostać,naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, no dzieci trzeba rodzić za młodu najlepiej wieku 16 lat, a w wieku 40 już po woli szykować się do grobu i broń boże nie ubierać się jakoś modnie, kolorowo tylko fiolet na łeb i ondulacja na barana :P spódnica do kostki w kolorze wojskowej zieleni, brązowy luźny sweter i szare mokasyny na klinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś piszesz z autopsji, bo mamusia cię urodziła jako szalona 16 -nastka? to jest dopiero patoloży :O x autorko szczerze gratuluję, swołoczą forumową się nie przejmuj, na ten chłam nie ma mocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaha zapomniałaś dopisać i książeczka modlitewna w dłoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
Chciała, starała się, przeszła swoje, jest szczęśliwa, będzie kochać i szanować to dziecko które potrzebuje dobrej mamy, a nie Miss Nastolatek, a wy dla zabawy albo ze zwyczajnego chamstwa dowalacie jak ostatnie świnie, żeby sobie ulżyć w dennym życiu. Szczęśliwi, pozytywni ludzie takich bzdur nie piszą. Jesteście podłe i wy jesteście matkami? aż się boję jakie będą wasze dzieci :o bo wszystko wskazuje, że to będą wredne, złośliwe potwory nieczułe na drugiego człowieka, płytkie, durne szuje jak ich matki, Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej mamy 40 lat temu też się śmiali, dziwili, komentowali i wytykali palcami, bo wychodziła za mąż w wieku 29 lat i to ło zgrozo za 24 latka APOKALIPSA!!!! a urodziła mnie w wieku 32 :D Wiecie na zapadłej wsi to była sensacja :P na szczęście jak miałam rok to wyjechaliśmy do Krakowa i tam już nikogo to nie dziwiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego meza kuzynka tez miala 39 lat gdy zaszla w trzecia ciaze ....ma juz 2 dorosle dziewczyny i pol roku temu urodzila 3-cia dziewczynke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Twoim wieku i zaczęłam starania o pierwsze dziecko. Nie bałaś się badań prenatalnych bo są opinie,że mogą być groźne dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiesz, bo ludzie to takie wsiury, niestety. moją mame jak była w ciązy w wieku 42l. z moim bratem, wytykały palcami najbardziej mohery po sumie w niedzielę, a na mszy zapierdzielały pierwsze do komunii. Powiedziałam mamie, że już więcej nie pójdę z nią do kościoła bo, któregoś dnia nie wytrzymam i dam z liścia takiemu świętojebliwemu moherowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja serdeczna przyjaciólka zostala po raz 1 mamą w wieku 39 lat, odkad skonczyla 20 lat walczyla,zeby miec dziecko, i nic, adoptowali 2 cudownych dzieciaków, i co? i nagle bum, lekarze powiedzieli,ze chyba po latach sie cos odblokowało, juz po prostu przestala czuc presje, przestali sie starac, odpuscili, maja teraz 3 wspanialych dzieci w wieku 17, 15 i 5 lat. tylko sfrustrowane i zjadliwe żmije dokuczaja autorko-ciesz sie , bo bedziesz mamą:) a 39 lat w tych czasach to dla kobiety dopiero poczatek ojrzalego zycia, gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 lat to poczatek zycia ? wez nie zartuj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha bo wiesz twojej mamie zazdrościły, bo ona po 40 jeszcze TO robiła :P a mojej, że młode ciacho na wydaniu zgarnęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, gratulacje! To najlepszy wiek na dziecko, zwłaszcza takie wyczekane :) Ja urodziłam córkę w wieku 34 lat, teraz staramy się o rodzeństwo dla niej, urodzę po 40-tce jak dobrze pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzałego życia--- czytaj ze zrozumieniem, przeciez 39 latka to nie 49 latka ! ludzie opanujcie sie, 20 latka chce dziecka to patologia i ja potraficie zjechac, piszac ,ze dop 30-35 lat to odpowiedni czas, a juz 39 lat to czas na umieranie wg Was, moze niektore kobiety wlasnie wtedy czuja instynkt, moze wtedy maja odpowiedniego partnera ? moze wtedy im sie udaje po latach walki? moja ciocia urodzila corke w wieku 40 lat, jako 5 dziecko, teraz ciocia ma 60 i najmlodsza corke w wieku 20 lat, i wcale na babcie nie wyglada, wiec prosze Was, czy 39 lat to juz kres zycia??? przeciez wszystko moze sie zdarzyc nawet jak masz 25 lat mozesz zachorowac i dzicko bez matki zostaje, jestescie chamskie i sfrustrowane, i kim wy jestescie,zeby tak podcinac skrzydla kobietom w tym wieku, bo co to za wiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 40-tce i jeszcze TO robie :-D, ale fundowac sobie dziecko w tym wieku to nie dla mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam 37l. i też staram się o drugie :) nie interesują mnie standardy kafe co do do wieku rodzenia :P powodzenia w staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:34 to ty jestes chamska :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 lat to nie to co 39 i starasz sie o drugie a to roznica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×