Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 43 lata i wpadlam sobie z nowym facetem..co robic?

Polecane posty

Gość gość

Jestem po rozwodzie i poznał am nowego faceta ..raz tylko nie zabezpieczyłam się i bach...jestem w ciąży i to juz trzeci miesiąc......jestem załamana.mam juz dorosłego syna z pierwszego małżeństwa.co robić?usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogratulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie teksty o prowo. Pisze serio. Martwie sie wiekiem i ze dziecko urodze chore,a wy widac nie rozumiecie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od ciebie. Co to za gość, kawaler czy żonaty( to już problem). Trzeci miesiąc to nie za późno na usunięcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sobie urodź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To początek trzeciego miesiąca.do wiedziałam się tydzień temu.myślałalam ze to początek menopauzy a tu taka informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 lata i początek menopauzy ? Głupiaś jak but :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiej się dalej a moja matka miała w wieku 45 lat juz menopauzie i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia urodziła w wieku 44 lat. Z dzieckiem wszystko w porządku ma juz 11 lat. Dodam, ze ciocia tez miała starsze dzieci. Jak sie kochacie to sobie poradzicie. W 12 Tyg robią badania i usg gdzie stwierdzają czy dziecko nie ma wad, jeżeli ma jakieś wady możesz legalnie usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie? Moja mama miala ostatni okres ok 45 rz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:03 Głupia jak but to Ty jesteś. W tym wieku może już się zacząć menopauza i niektórych kobiet i nie jest to nic nadzwyczajnego. Zanim z kogoś się obsmiejesz to się najpierw upewnij, ze nie zrobisz sama z siebie niedouczonej kretynki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie stare baby to już nie płodne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , dziecko w tym wieku nie jest już teraz niczym nadzwyczajnym .Większość kobiet sukcesu decyduje się na dziecko po 40-stce i rodzą zdrowe dzieci. Znam osobę która nie mogła zajść w ciążę i długie lata się leczyła .W końcu mając 40 lat odpuściła i wiesz co ? Zaszła w ciążę , urodziła zdrowego chłopaka i po kilku latach mając dobrze koło pięcdziesiątki wpadła i urodziła zdrową , piękną córeczkę . Jeśli masz kochającego partnera i jesteś z nim szczęśliwa to to sobie poradzisz .Musisz tylko bardziej dbać o swoje zdrowie i częściej robić badania. Zobaczysz jakie kochane dzieci są te urodzone w późniejszym wieku. Życzę Ci dobrych decyzji i żdrowego , pięknego dzidziusia . Nie zabijaj Go , pozwól zobaczyć temu maleństwu świat i rodziców którzy dali mu życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku usunęłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:08 - morda w kubeł gamoniu, naucz sie podstawowych pojęć, a potem ujadaj debilko. Menopauza to ostatnia miesiączka w życiu kobiety, a klimakterium to powolne wygasanie pracy jajników. W wieku 43 lat można wejść w okres premenopauzalny, menopauza w tym wieku określana jest jako przedwczesna. Zdarza się, że i 30tolatka przejdzie menopauzę i co z tego skoro to wyjątek :O Wiekszość Polek przechodzi menopauzę w okolicach 50tki. Jeżeli zatem kobieta miesiączkuje i współżyje bez antykoncepcji to powinna liczyć się z ciążą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:42 chcialas blysnac, a ci nie wyszlo. Ostatnia miesiaczke mozna miec nawet w wieku 35 lat. Wiele kobiet przekwita w wieku 42, a 2 lata pozniej przechodzi ostatnia miesiaczke. I wcale nie jest to przedwczesne. Wszystko zalezy od genow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'47,to sa odosobnione przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez pisze ze to nowy facet wiec na logike ze krotko sie znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47, jakie geny ? moja mama miała 42 lat gdy przestała miesiączkować a ja dojrzala kobieta w wieku 58 lat . Gdzie tu geny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47 - nadtępna mądra. Ostatnią miesiączkę można mieć i w wieku 30tu lat. Co nie zmienia faktu, że WIĘKSZOŚĆ kobiet wchodzi w okres klimakterium w wieku 45-50 lat. Menopauzę, czyli ostatnią miesiączkę Polki mają ok. 50tki. Jak można nie odróżniać menopauzy od klimakterium jak ta idiotka wcześniej :O Wahania są, bo ludzie są różni i starzeją się w różnym tempie. Teściowa mojej kuzynki urodziła syna kiedy miała 51 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj zwana przez was pieszczotliwie "idiotka" idźcie wy się wszystkie douczyc kretynki :) moja mama w wieku 42 lat miała menopauze. Nie ma jeszcze 50 lat a jakoś nie miesiaczkuje i wątpliwe jest, ze nagle w wieku 50 lat dostanie ostatniej miesiączki haha co za bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 lata i menopauza to zaburzenie endokrynologiczne lub inne hormonalne i jest odstępstwem od stanu zdrowej kobiety wiec juz wyluzuj z tym "moja mama".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 43 lata i początek menopauzy ? Głupiaś jak but smiech.gif w x Weź się nie ośmieszaj. Ty pewnie z tych wiecznie młodych, które uważają, że każdy wiek jest dobry na rodzenie dzieci i czekasz z tym do 50tki :P. A tu szok...że w wieku 43lat może kobieta przechodzić menopauzę...a co przestraszyłaś się, że możesz nie zdążyć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" morda w kubeł gamoniu, naucz sie podstawowych pojęć, a potem ujadaj debilko." Poczytaj sobie jakże kulturalna osobo :O A potem wróć do chlewika z którego wypełzłaś. Menopause, also known as the climacteric, is the time in most women's lives when menstrual periods stop permanently, and they are no longer able to bear children.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47 Nawet w wieku 30lat? Debilko menopauze można mieć nawet w wieku 18 lat ale to jest niezwykle rzadkie zjawisko. Też chciałaś błysnąć wiedzą ale nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ile się znacie z tym nowym facetem? jest wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka ma 43 lata i zaszła w ciążę :D O jakim klimakterium i jakiej menopauzie mowa ? :D I kto tu się niby pociesza i w jakim celu miałby to robić skoro ten wątek dowodzi, że 43 lata to wiek reprodukcyjny :D Że czyjaś matka sie przedwcześnie zestarzała to jej pech i niczego nie dowodzi tak samo jak cytowanie bzdur w języku angielskim :D Jakie dno :D Idiotka to dla ciebie komplement :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i super ! Będziesz miała badania prenatalne, więc dowiesz się,czy dziecko będzie chore Na razie chyba za wcześnie, żeby się tym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego miałaby urodzić chore dziecko ? Miażdżąca większość dzieci rodzonych przez kobiety nawet po 45. roku życia jest zdrowa. Nie strasz, nie strasz bo sie zesrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×