Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam blizniaki i znowu ciaza blizniacza...

Polecane posty

Gość gość

Moje bliznieta maja prawie 6 lat. Staralismy sie o trzecie dziecko, a bedziemy miec czworke. Z jednej strony sie ciesze, bedziemy na pewno wyjatkowa rodzina, a z drugiej strony przypominaja mi sie te nieprzespane noce, jak jedno usnie to drugie sie budzi i placze budzac to pierwsze. Jak maz byl w pracy to myslalam ze zwariuje z dwojka maluchow. Chcialabym cieszyc sie z tej ciazy tak jak z pierwszej ale wiem co mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej by było, jakby była mniejsza różnica wieku między starszymi i młodszymi bliźniakami, a tak to starsze już pójdą do szkoły i przez połowę dnia tak jakbyś miała tylko dwójkę. powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci zazdroszczę bliźniaków...co trzeba zrobić żeby je mieć ? Pewnie to w 99% uwarunkowania genetyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie tak, moj tato ma blizniaka, wiec z pewnoscia to sie przyczynilo do tego, ze trafily nam sie blizniaki. Slyszalam rowniez ze genetycznie znaczenie ma tylko to czy w rodzinie matki byly juz blizniaki, wiec nawet jezeli ojciec dzieci ma w rodzinie bliznieta to nic z tego, bo gen przechodzi tylko w linii zenskiej. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, dzieci bardzo sie ciesza na nowe rodzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz corki czy synow i jaka płec teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje kazdej matce blizniat (jako matka blizniat). A te co pragna miec bliznieta nie wiedza co mowia. Jakbym byla w ciazy i okazalo by sie ze znowu bliznieta powiesilabym sie. Moze potem jest latwiej ale poki co 6 miesiecy wyjetych z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemęczysz się, ale potem będzie cudownie. Ja Ci zazdroszczę i życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniaki można mieć z in vitro. Ja akurat nie chciałam i mam dwójkę z dwuletnią przerwą :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,ja też mam bliźniaki,gdy chłopcy mieli 5 lat postanowiliśmy z mężem zdecydować się na kolejne dziecko ,bałam się że może to być również ciąża bliźniacza, więc w 10 dniu cyklu poszłam do ginekologa na monitoring sprawdzić czy mam jeden pęcherzyk Graafa czy dwa. Na szczęście był jeden,więc staraliśmy się jeszcze w tym samym dniu,a potem przez 8 dni zero sexu bo marzyliśmy o córci i udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym tc rodziłyście bliźniaki? Pytam, bo podobno rzadko zdarza się donosić bliźnięta i to zawsze ciąże wysokiego ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 7 tygodni przed porodem leżałam w szpitalu bo szyjka zaczęła mi się skracać, urodziłam w ostatnim dniu 36 tygodnia, chłopcy ważyli 2.550 i 2.590 ,dzisiaj mają 8 lat ,są wysocy ,zdrowi i wysportowani ,bardzo podobni do siebie mimo tego że dwujajowi -nauczycielki w szkole ich nie odróżniają. A ty autorko w którym tygodniu ciąży urodziłaś bliźniaki i z jaką? Moja sąsiadka też ma bliźniaki ale chłopca i dziewczynkę, urodzili się z wagą 3.100 i 3.150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×