Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstyd przed rodziną :(

mam BLIZNY PO CIĘCIU SIĘ jest mi strasznie z tym zle i wstyd... poradzicie coś

Polecane posty

Gość wstyd przed rodziną :(

witajcie tak jak w temacie... cięłam się ponieważ jakiś czas temu poroniłam miałam wtedy 19 lat jak byl ze mną chłopak a teraz już mój mąż było wszystko ok ale jesli tyko go zabrakło (jak musiał wracać do domu) totalnie mi odwalało... cięłam się miałam myśli samobójcze... ale chodziłam do psychologa i się pozbierałam w końcu zdecydowaliśmy się na ślub i teraz mamy kochaną córeczkę która ma 6 miesięcy. Ale jak pomyśle sobie że lada dzien nadejdzie lato to mnie to przeraża :( bardzo wstydzę się moich blizn mam je na lewej ręce takie kreski jedna koło drugiej i jedna bardziej widoczna. O nich wie tylko mój mąż. do tej pory chodziłam w koszulach które rękawy nie były do końca długie . i jakoś to ukrywałam mieszkamy z moimi rodzicami nie chciałabym aby to zauważyli a jeśli to zauważą jak się wtedy zachować ? tak samo jak zauważy sąsiadka ? jezu czego ja byłam tak aglupia!!! ;/ W szpitalu na porodówce pani powiedziała żebym się nie przejmowała że nikt tutaj nawet nie zwróci uwagi na tą rękę nic juch to nie obchodzi że nie takie rzeczy już widzieli dziaij mam zamiar powiedzieć o tej ręce koleżance ale napisać jej sms albo na gg bo na żywo nie miała bym odwago ;/ spalila bym się ze wstydu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz
teraz to juz chyba nic nie pordzisz.. nos w lato na tej rece grube branzoletki moze zakryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd przed rodziną :(
no właśnie wiem :( i nawet różne kremy nie pomogą bo są już te blizny białe a może jest taki o którym nie wiem ? bransoletki raczej odpadają bo mieszkam na wsi więc dość dziwnie by wyglądało jeżeli bym chodziła w bransoletkach w roboczy dzień:) Ale podsunęłaś mi pomysł.... może zamówię na allegro jakąś opaskę co noszą sportowcy ? ale znowu wtedy by się pytali po co mi ona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz
a co to na wsi nie mozna nosic branzoletek?:D heh jak wolisz opaske to mozesz opaske a jak ktos spyta po co to powiedz ze dla ozdoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd przed rodziną :(
no wiesz tutaj są ludzie tak troszkę zacofani ;/ ale znowu frotkę... to może córka będzie chciała mi ją zdejmować ? kurde! płakać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd przed rodziną :(
nie tak trochę wyżej jakieś 11 cm od nadgarstka i wszystkie razem zajmują 7-8 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy znasz taka masc jak CONTRATUBEX????? na swieze blizny dziala tak,ze moga zniknac calkowicie a na starsze-wygladzajaco,rozjasniajaco. Kup w aptece bez recepty! I juz sie nie zamartwiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd przed rodziną :(
i znowu dopada mnie wielki duł :( tak samrowałam się tą maścią contratubex ale raczej nie wiele pomógł :( i teraz mam zamiar kupić sobie balsam samoopalający i może wtedy coś zakryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd przed rodziną :(
o przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnjuaaa
a moze chirurg by cos pomógł? doraznie mozna zatuszowac jakimś dobrym podkładem kryjącym,może rzeczywiście noś jakies delikatne bransoletki? ja kiedyś wyryłam sobie cyrklem inicjały chłopaka,od tego czasu mineło 15 lat i nie mam ani sladu juz od daaawna daaawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd przed rodziną :(
nnjuaaa nie no bransoletki raczej odpadają bo to mam tak wyżej więc będą się zsuwać tylko jaki dobry to podkłąd bo tyle tego na rynku jest że szok pewnie miałaś je płytko... a ja mam dość głębokie :( i już patrzeć na nie nie mogę ale muszę się już z tym pogodzić bo na pewno mi nie znikną ale mam nadzieję że może ten balsam samoopalający jakieś cuda zdziała jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Witam, czy blizny już mniej widac lub wcale, cos pani pomogło ? Jeśli mogę zapytać i co pomogło byłabym wdzięczna za pomoc też nie chce mieć śladów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup szeroki zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo przez glupote oszpecona lewa reka 3 sznyty 8 lat temu. Biale linie na cale zycie. Wstyd jak ludzie to widza. Myslalam nad tatuazem a tak to latem mialam branzoletki lub rekawki. Widze ze nie tylko ja tego zaluje. Czlowiek kiedys glupi byl jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam osobe z podobnym problemem , wytatuowala sie ( chyba tak sie pisze poprawnie , czy wytatylowala moze ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Tez mam 3 kreski tylko ze blisko zgięcia ręki więc zegarek odpada niestety, podkład niewiele daje, kupilam krem Cepan może to coś pomoże ale efekt widac podobno po dluzszym stosowaniu a kupilam go 19 marca, tylko zaczynam myśleć czy pomoże bo zrobilam to na początku października i nadal są ciemne ślady i widac juz blizne białe wypukle na jednej i drugiej troche też, trzecia mniej wiec mysle ze nie będzie źle z nią. Tak człowiek chwilami nie myśli i robi głupie rzeczy których potem żałuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś bransoletka? Nawet kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Tak wysoko bransoletka raczej nie bo to nawet nie bedzie dobrze wyglądać i w tym miejscu jest troche grubsza ręka więc odpada niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż raczej też nie dla mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalam w szwalni i wsadzilam reke w maszyne w igly. Wypadek. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo w maszyne rolnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedzalnia.maszyny na setki igiel.dobrze ze ci reki nie urwalo.dostalas 10tys odszkodowania.np za granica. Tak gadaj obcym.a rodzinie prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ktos uzywa jeszcze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dla osoby w takiej sytuacji opaska jest dobra. Najlepiej kilka w różnych stylach i kolorach. Sportowa, do sukienki... W końcu otoczenie uzna, że taki styl. Ja bym się obcym nie tłumaczyła. Jedynie bliskiej rodzinie i prawdziwej przyjaciółce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Opaske próbowałam ale jest za ciasna bo mam to przy zacięciu ręki prawie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie nie, żadne maści contrcubex. To g****o daje. Zaoszczędź trochę kasy i idź na zabiegi usuwania blizn. To sie chyba jakimś laserem wypala, tzn zmienia strukturę skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
Może coś po regularnym stosowaniu podziała, jak narazie nie mam 18 lat i tyle kasy bo to sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×