Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam cukrzycę ciążową i ciągle chudnę

Polecane posty

Gość gość

mamteraz 35 tydzien ciąży, cukrzyce zdiagnozowano u mnie w 27, od tego czasu jestem na diecie i biore juz insuline na noc fakt sporo do tego czasu przytyłam bo wazyłam w 7 miesiącu juz 93 kg a teraz 86... ciaze zaczynałam od wagi 75 kg..martwie się czy nie szkodzi to dziecku.? Lekarz mówi, ze nie bo mała przybiera na wadze ale myslalam ze poprostu nie bede juz tyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty do 7miesiąca przytylas 18kg? Strasznie duzo. Fakt ze waga powinna przystosować a nie tak spadać w dół. Skonsultuj się lepiej z jeszcze jednym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu 7tygodni schudlas 7kg to dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tyłam sporo tez pytałam wtedy lekarza czy to cos nie znaczy niedobrego, mówił, ze skoro wyniki dobre to nie ma sie czym martwic najwiecej bo na poczatku utyłam , miałam leczenie hormonalne przed inseminacją i po tym strasznie utylam...lekarz to potwierdzil, ze tak moze byc niby fajnie bo przy tej diecie spadło mi cisnienie tzn nie miałam nadcisnienia ale juz gorna granice normy, a teraz czuje sie super, zadnej zadyszki, latam wszedzie, nogi mi nie puchną, nie mam zgagi itp ale martwi mnie ten spadek wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co jak ktos jest gubszy to normalne że przy cc chudnie, teraz nie jadasz cukrów prostych, jadasz często w małych ilościach, dziecku nic nie będzie pobiera zapasy od Ciebie. tez mialam cc, tylko ja mało wazyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×