Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam czworo dzieci i od miesiąca mieszkamy w dwóch pokojach

Polecane posty

Gość gość

taka sytuacja życiowa - sześc osób , czworo dzieci i dwa pokoje - ciasne ale własne . I ta sytaucja mieszkaniowa szybko sie nie zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w związku z tym? Było nie rozkładać nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie ma warunków to sie nie ma tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowe pytanie po co zdecydowaliscie się na aż czworo dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może da rade zamienić na większe z dopłatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy rozkładałam nogi :) było nas stac na 4 pokojowe i czworo dzieci . Teraz sytuacja zmieniłą sie bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkania nie zamienie bo mam własnosciowe a wynajem w jedna i druga strone tez nie da rady bo finansowo nie dam rady . po drugie mieszkanie ktore kupilam jest po generalnym remoncie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciom dałam pokój 2o m . urzadziałm meblami ikea stuva . jest duzó szafek i łozka pietrowe . Ja mam pokoj 12 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bardzo wiem autorko czego oczekujesz pisząc o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, ale co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie bardzo wiem autorko czego oczekujesz pisząc o tym x dzisiaj to tylko kazdy czegos oczekuje , a ja nie oczekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po kiego grzyba o tym piszesz i zawracasz ludziom d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez wlasnie nie wiem :O zaraz bedzie wysyp tematow: niebo jest niebieskie. albo: pada deszcz. albo inne oczywiste pie.rdoly by pisac dla samego pisania :O bloga sobie zaloz autorko i pisz o oczywistosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mąż? Piszesz, że dzieciom dałaś 20m a sobie 12...samotna jesteś? Nie wiem w jakim wieku są dzieci, jakiej płci, ale jeden pokój dla czwórki to ciasnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze z mężem :) no tak dzieci 20 m 2 narazie sie ciesza nowym pokojem , nowymi meblami , nowym mieszkaniem . Dzieci w wieku 13, 10 i bliźnieta 5 latki . Kazdy ma zapewnione swoje łozko i biurko moze malo ale dałm im tyle ile miałam . Ale ciesze sie ze mamy dach nad głowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a dlaczego taka sytuacja u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waszym zdaniem autorka te czwórkę dzieci urodziła w ciągu miesiąca? debilki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze autorko że masz taki problem zawsze mogło być gorzej np. cała czwórka mogła mieć ciężką chorobę genetyczną itd. itp. a ty piertolisz tu o życiu myślisz że co w BAJKOTERII ktoś napisze ci coś z życia :-D yebne ciesz sie tym co masz jak ci dobrze życzę wszystkiego dobrego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma , zadłuzenie przez nie płacace firmy , kredyt szwagra o którym nie wiedzielismy i aby ratowac nasz tyłek musielismy tez szwagra . Mowił ze odda w przeciagu 5-8 lat ale wcale na to nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrze autorko że masz taki problem zawsze mogło być gorzej np. cała czwórka mogła mieć ciężką chorobę genetyczną itd. itp. a ty piertolisz tu o życiu myślisz że co w BAJKOTERII ktoś napisze ci coś z życia smiech.gif yebne ciesz sie tym co masz jak ci dobrze życzę wszystkiego dobrego .... x dokładnie ciesze sie czym mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu no to rzeczywiście klapa. Ale nie rozumiem, kredyt szwagra? Szwagier był wspólnikiem w firmie czy jak? Ale jak w takim razie wziął kredyt na firmę bez waszej wiedzy? Chyba, że wziął jakiś kredyt na siebie, ale to co wy z tym macie wspólnego? Jesteście żyrantami i bulicie za niego? To marsz do sądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wspolnik , wział kredyt na firme . Dopiero gdy trafił do szpitala szwagier to mąz zabrał sie za papiery . Dawał nieznanym ludziom towar bez kasy - ludzie nie oddawal do tej pory potem wyszedł kredyt . Narobił jeszcze wiecej bałaganu ze zona sie z nim rozwiodła . ZOstali bez samochodów i domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takich co maja 4 i piate w drodze a mieszkaja katem u tesciow w jednym pokoju. Ja chocbym nie wiem ile miala warunkow nie zdecydowalabym sie na tyle dzieci. 3 to max. Jestem w ciazy z pierwszym i na razie wynajmujemy ale na 2 zdecyduje sie dopiero gdy bedziemy na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj łaskawy mąz za ogromnymi prosbami tesciowej zgodził sie i wyciagnał go z bagna .Obecnie szwagier spłaca po 1500 żł mcznie kredyt i alimenty 1001 zł i pracuje na budowie . Zostaje mu jakies 500-700 zł mieszka u matki . ciekawe tylko jak długo tak pociągnie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:20 A nie przyszło Ci do tej pustej bani, którą nosisz na karku, że autorka chciała mieć troje dzieci? A, że z trzeciej ciąży urodziła dwoje hurtem to co miała zabić jedno czy jak? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14:20 A nie przyszło Ci do tej pustej bani, którą nosisz na karku, że autorka chciała mieć troje dzieci? A, że z trzeciej ciąży urodziła dwoje hurtem to co miała zabić jedno czy jak? pechowiec.gif x nawet nie troje a dwoje :) miedzy zmiana antykoncepcji przydazyło sie podwójne szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn szwagier jest nam winien jakies 150 tys a zadłuzenia spłaca ok 130 tys -- chyba 8 lat po 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny plus w tym wszystkim ze tesciowa zaraz zrobiła testament i swoje 2 pokojowe mieszkanie zapisała na nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten szwagier placi wam te 1500zl? twoj maz do pracy, ty do pracy, na dzieci 1500 i na wynajem wiekszego bedzie was stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×