Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam pięcioro dzieci i wreszcie dostanę

Polecane posty

Gość gość

pomoc od państwa która juz dawno sie należała . W innych krajach maja taka pomoc od wielu wielu lat.- to norma . Mąż zarabia 4 tys i 2.5 tys dostane co miesiac . Ja mam teraz kosianiakowe . i dostajemy rodzinne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czworo i tez na czwórke dostane 2 tys hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, a ja dostane na drugie 500 hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach tyle dzieci narobić :o a potem łapska wyciągać po zasiłki itp. Do roboty rusz dupę leniwa krowo rozpłodowa a nie z cudzych podatków brać i brać i brać. Bo mi się należy bo się roocham i nie wiem co to antykoncepcja :o Do kościoła po kasę a nie do porządnych rozsądnych obywateli. Tak tak obywateli co myślicie, że pis wykłada to z własnej kieszeni ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 tys to bardzo mało na 7osobowa rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mało mało. Jak do tej pory żyli za 4 tysie chciałabym to wiedzieć. Patologia pieprzona :o My mamy około 5 tysięcy na troje i wyrabiamy się na styk. Z kredytem mieszkaniowym i innymi ratami nie ratami... Nie wyobrażam sobie mieć nie całe 600 zł na osobę dochodu i jeszcze się tym chwalić... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabij się, i swoj****chory też zabij by nie roznosiły twoich genów. Truchła niech posypią wapnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy śmieszne jesteście ktoś wam pozaszywał :-) , że was tak boli jeżeli uważacie że mało że patologia to czemu was boli ? a te drugie po co się chwalą żeby była fajna goowno burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest mało pieniedzy na taka duza rodzine i sprowadzanie do takiej biedy dzieci jest umysłowym niedoj*****iem a takie geny nie sa pożądane. Zdrowi umysłowo ludzie mnożą sie jesli maja ku temu warunki bytowe odpowiednie do liczby członków w rodzinie oraz do ich potrzeb. Jesli ktos machnie sobie taka gromadkę dzieci a pozniej wyciąga łapska do panstwa to jest nieodpowiedzialnym patusem! W dodatku cieszy sie z tego to juz skrajny szczyt kretynizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zabij się, i swoj****chory też zabij by nie roznosiły twoich genów. Truchła niech posypią wapnem. Ciekawe czy by cię psycholu po ip znaleźli namawiasz kobietę do zabójstwa 5 dzieci i posypania ich wapnem jesteś dewiantem mam znajoma w policji aż skopiuje temat i zapisze i dopytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 01 oj nie tak mało skoro Ci się tak ciśnienie podniosło , widać dla ciebie pieniądz znaczy życie , a życie nie znaczy nic . Ja uważam ,że to jest bardzo dużo sama mam 5 dzieci dom pracujemy i mamy stabilizację jako dodatkowe pieniądze sądzę że to jest luksus , ale nie popadnę z tego w jakąś paranoje bo dla mnie pieniądz nie ma wartości tylko życie przeżyte godnie bez pogardy , zazdrości i w miłości . Pluj dalej jadem top sie w nim , ale nie użalaj sie nad sobą bo pamiętaj masz to na co zasługujesz i na tyle też jesteś szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie te rozplodowe jak to nazywacie to na emerytury byscie w h/u/j poszli bo Te dzieci tych rozplodowych beda na Was zapierda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa patologia bedzie pracować i płacić podatki-chyba w Twoich snach. ZUS za kilka lat upadnie i nici z Twojej wymarzonej emerytury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci krów rozpłodowych będą same krowami/bykami rozpłodowymi z postawą "Zagłosowałem na Jarka i MOPS ma mi dać". Przestańcie bredzić, że te dzieciaki będą robiły na nasze emerytury. To my będziemy robić na kolejne pokolenie nieudaczników całe życie wyciągających ręce do państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 To był moj pierwszy post a ciśnienie mam w normie. Nie tylko ja zauwazylam skrajne nieprawidłowości w rozumowaniu autorki owego tematu jak widac ale wiecej osób. Wyraziłam swoje zdziwienie ze ludzie potrafią byc tak nieodpowiedzialni w tym wieku i ograniczeni umysłowo-to przykre ze dzieci wychowają sie w biedocie umysłowej jak i fizycznej. Dla mnie liczy sie zycie ale tez mam zdrowy rozsądek i olej w głowie by potrafić myslec czego patologii brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki beda robiły na emerytury-a teraz my robimy na te dzieciaki wiec w sumie łaski żadnej nam nie robia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 Tak tak i wmawiaj nam, że to wszystko macie za 4 tysiące dochodu plus żałosne groszowe rodzinne :D a my to na pewno będziemy łykać niczym młode pelikany :D haha co za głupia koza :D x 14:25 Dokładnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko skończona gdzie ty widzisz 100 % patologii programu 500 plus ??????. Weź nie piertol bo rzygać się chce , zazdrosna małpo w koło piszesz to samo , weź coś zażyj na ból tyłka i pokaż mi fakty czyli wszyscy co do jednego to patole ????? Koorfa to sondaże mówią co innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ślepo wierzysz sondażom ? Serio ? haha to bardzo jesteś yłtelygęłtna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia mnoży się w takich ilościach. A potem łapy wyciągają po zasiłki. Tylko patologia świadomie mnoży się i skazuje własne dzieci na życie w ubóstwie. Oni mieli 4 tys zł jak do tej pory no kur/va sory, ale niemożliwe jest aby wyżyć miesiąc w 7 osób za takie pieniądze w godnych warunkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 28 no ok , ale jest jedna nieprawidłowość w twoim toku myślenia , nie tylko krowy rozpłodowe takie jak ja są ograniczone umysłowo . Znam przypadki bezdzietnych bądź z jednym czy dwojgiem dzieci , gdzie też są takie braki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ślepo wierzysz sondażom ? Serio ? haha to bardzo jesteś yłtelygęłtna smiech.gif hahhahahaahhahahha więc uważasz że to 100 % patole OJP DOBRA JESTEŚ szacun w stronę twej inteligencji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uważam, że ludzie mający marne 600 zł na osobę w rodzinie to patologia w czystej postaci. Tak uważam, że ludzie mający więcej niż troje dzieci to patologia w czystej postaci. Tak uważam, że najwięcej ludzi, którzy wyciągną łapy po 500+ to patologia w czystej postaci. Z resztą widać było jakie elementy w mopsie stały w kolejkach do złożenia wniosku, w wiadomościach dnia 1 kwietnia 2016 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO super, tak jest w kazdym normalnym krajue. Nalezy ci sie jak malo ktorej matce.5 dzieci to wyzwanie i poswiecenie, mnostwo kosztow i panstwo powinno pomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby bez zębów z odrostami nie widzącymi fryzjera od miesięcy, w dresach, oczojeeeebnych kolorystycznie miniówach, z kolczykami w nosie i różowymi tipsami, taki element stał pod mopsem w godzinach kiedy ludzie powinni być w pracy. Nikt normalny nie decyduje się na dzieci mając sześć stów na osobę w rodzinie i mieszkając na trzydziestu metrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałam tych wiadomości bo ogólnie mało co oglądam, czasu mi brakuje po prostu tyle mam pracy :-) Ale mniejsza z tym o co mi chodzi jest bardzo dużo ludzi z jednym dzieckiem czy dwojgiem co mają ledwo 600 na osobę , ogólnie w Polsce jest bieda Polki wolą rodzić dzieci za granicą dlatego ja sie zgadzam , że tu nie będzie dobrze sama jako krowa rozpłodowa rozważam emigrację razem z dziećmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 tys. to mało na 7 osobową rodzine?Pogięło was?Według szacunku na osobe powinno przypadać bodajże 623 zl.Poniżej tej kwoty to jest już niedostatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie poniekad z wpisami z zalozenia zawistnymi..Na co dzien mam do czynienia z rodzina wielodzietna.Szostka dzieci.Ona juz nie pracuje on tak.Maja kurniki i sa bogaci.Nie bede tu tego opisywac szerzej.JEDNAK..wyciagaja po wszystko lapy bo im sie nalezy a jak!Matka jako jedyna z grupy zrobila jazde ze ksiazki dla jfj Ani powinna miec uwzga wypozyczone.Dwa czemu to nie ona tylko dwie inne matki sa zwolnione z placenia ubezpieczenia.Bezczelni do granic.Robilsm z dziecmi salatke w klasie.Wszystkie bez wyjatku przyniosly zgodnie z prosba owoce tylko nie Ania.Owszem deseczke i fartuszek plus pydeleczko zeby salatke do domu zabrac juz tak.Skladnikow matka nie dala.Wszystko im sie nalezy ot tak bo ma szostke.Ja mam tez trojke dzieci.Uwazam ze nalezy pracowac i tepic lenistwo i wyciaganie lsp o wszystko do panstwa.Nie stac cie na czworke nie plodz i tyle.Wszystkie dzieci sa rowne.I to bulwersujace ze wlasnie panstwo uczy lezenia do gory brzuchem ze daje bezmyslnie.Jakies kurde kosikowe zasilki i te 500plus-oni nigdy nie beda ci ludxie uczciwie pracowac bo po co-przeciez dostaja regularnie co miesiac.Ta baba ode mnie z grupy jest roszczeniowaxa propos wszystkiego.Wiem ze nalezy do zwiazku rodxin wielodzietnych i nas tez zapraszala..Nie dzieki.. Zamiast zmniejszyc podatki pracujacym wprost proporcjonalnie do ilosci dzieci ci ot tak daja .To nie fair,bezmydlno glupie rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie poniekad z wpisami z zalozenia zawistnymi..Na co dzien mam do czynienia z rodzina wielodzietna.Szostka dzieci.Ona juz nie pracuje on tak.Maja kurniki i sa bogaci.Nie bede tu tego opisywac szerzej.JEDNAK..wyciagaja po wszystko lapy bo im sie nalezy a jak!Matka jako jedyna z grupy zrobila jazde ze ksiazki dla jfj Ani powinna miec uwzga wypozyczone.Dwa czemu to nie ona tylko dwie inne matki sa zwolnione z placenia ubezpieczenia.Bezczelni do granic.Robilsm z dziecmi salatke w klasie.Wszystkie bez wyjatku przyniosly zgodnie z prosba owoce tylko nie Ania.Owszem deseczke i fartuszek plus pydeleczko zeby salatke do domu zabrac juz tak.Skladnikow matka nie dala.Wszystko im sie nalezy ot tak bo ma szostke.Ja mam tez trojke dzieci.Uwazam ze nalezy pracowac i tepic lenistwo i wyciaganie lsp o wszystko do panstwa.Nie stac cie na czworke nie plodz i tyle.Wszystkie dzieci sa rowne.I to bulwersujace ze wlasnie panstwo uczy lezenia do gory brzuchem ze daje bezmyslnie.Jakies kurde kosikowe zasilki i te 500plus-oni nigdy nie beda ci ludxie uczciwie pracowac bo po co-przeciez dostaja regularnie co miesiac.Ta baba ode mnie z grupy jest roszczeniowaxa propos wszystkiego.Wiem ze nalezy do zwiazku rodxin wielodzietnych i nas tez zapraszala..Nie dzieki.. Zamiast zmniejszyc podatki pracujacym wprost proporcjonalnie do ilosci dzieci ci ot tak daja .To nie fair,bezmydlno glupie rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 35 znaczy się że TY nie wyciągniesz łap po 500 i nie cieszysz się że może Polsza zacznie iść w stronę inwestowania w ludzi a przede wszystkim dzieci :-D po drugie ja mam znajomą ma 5 dzieci zawsze wszystko po opłacane w szkole i taką co ma bliźniaki i na opłaty ma wyj****e wiem bo jestem skarbniczką :-p No ale nie generalizuj i mądrz się że tobie z 3 bachorów się należy ale tamtej z 6 bachorów już nie bo jest roszczeniowa i bleee typowy polaczek :-p z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×