Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam to gdzies

mam to w d... ide na zwollnienie! a dlaczego?

Polecane posty

Gość mam to gdzies

do tej pory mialam zwolnienie ze stazu.. musialam lezec.. zwoleninie sie skonczylo.. dzis jestemw pracy.. dowiedzailam sie ze i tak mi stazu nie przedluza ze wzgledu na moj stan.. siedze tylko 8 godz przed kompem.. nic nie mam do roboty.. i co chwila do kibla biegam siku.. jestem wytlamszona.. nie chce tu siedziec.. i tak mnie ani nie zatrudnia ani stazu nie przedluza.. moze i ide na latwizne ale siedzenie tu 8 godz dziennie uznalam za bezcelowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes nierob i tyle
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coza bzdura
tez wiedzialam ze nie dostane umowy.Ale czego sie nauczylam to moje.Najwazniejsza jest dyscyplina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to gdzies
dyscyplina? ja nie mam stazu w wojsku;) nic tu nie robie.. wzieli mnie po to by wykorzystac.. do pisania ofert.. oferty wyslane a ja siedze przez 8 godzin w necie... nudze sie.. jestem znuzona i zmeczona.. to jest bezcelowe.. jedyne co robie to czasem kawe pani prezes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wiesz że nie ma dla ciebie przyszłości w firmie to faktycznie nie masz co przychodzić. Ja miałam tak samo, gdy moi szefowie dowiedzieli się o ciąży od razu powiedzieli że nie przedłużą mi umowy na dłuższy okres niż do dnia porodu (pracowałam w firmie ponad dwa lata) i tydzień później przyjeli dziewczynę na moje miejsce :P . Było mi bardzo przykro, ale cóż ... też nie widziałam sensu siedzenia w pracy 8 godzin :( i w 5 miesiącu poszłam na L4. Bardzo dobrze wspominam ten okres, naprawde odpoczywałam i cieszyłam się ciążą. Wiem że już więcej takich możliwości nie będę miała przy drugiej ciąży choćby dlatego że mam 1 dziecko i zawsze jest robota w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sama zauwazyłas ze nie masz tam co robic wiec dlatego nie przdłuzaja ci umowy bo brak dla ciebie zajecia ............zwyczajnie Idz na zwolnienie ...jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok okaaaaaaaaaaaa
ale ja jakbym byla pracodawca i miala dziewczyne na stazu to by mi to nic nie robilo zeby jej przedluzyc staz bo i tak nie ja za to place- taki pracodawca to wyjatkowy sukinkot.. nic go nie kosztuje a nie przedluzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to gdzies
zastanawiam sie tylko czy lekarz da mi toz wolnienie;) o tym ze moze nie dac nie pomyslalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to gdzies
kurcze wkurza mnie to troche... ta nagonka na kobiety ktore ida na zwolnienie.. ja rozumiem, jak ktos sie dobrze czuje.. ma prace i nic nie stoi na drodze by pracowac.. ale ja sie czuje tu wykorzystywana.. jak nie siedze i nie patrze w sufit to traktuja mnie jak gowno.. dzis przyszla jakas kobieta.. potrzebowala komputera- musialam ustapic.. stalam tak 40 minut na nogach bo nie bylo dla mnie miejsca... potem przyszedl pan prezes.. podeszlam do kosza wyrzucic papierek a on usiadl na moje miejsce i sobie siedzial.. stary dziad! juz nie chodzi o to ze jestem kobieta i kultura by wymagala zeby zszedl mi z mojego miejsca( ja w tym czasie stalam i patrzylam za okno).. on bezczelnie siedzial.. jak cham i prostak.. i wiedzial ze ejstem w ciazy.. potem konferencja.. cisteczka, kaweczki itd.. koniec.. i trzeba myc sterte naczyn.. w zimnej wodzie( bo bojler sie zepsul).. i stalam 45 minut i mylam naczynia.. swietne warunki.. i po co mi to? no na jaka cholere mam sie meczyc skoro za 2 miesiace powiedza mi "papa".. kurcze w zasadzie to chcialabym pracowac... i nie poszlabym na zwolnienie.. gdybym miala prace..gdybym wiedziala ze za 2 miesiace mnie nie wywala.. nie wymiotuje.. mam nudnosci, biegunke.. caly czas jestem zmeczona... i ten pieprzony staz! nie dam sie wykorzystac! no kurde zle mi z tym.. czuje sie troche jak symulant.. ale nie bede im sluzyc przez 2 miesiace.. wole posiedziec w domu i .. pieniadze i tak wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes beznadziejna
zal mi cie- to ty wykorzystujesz pracodawce a nie on ciebie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppa
Jak rozumiem, jestes w ciązy.I 8 godzin przed kompem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to nie przeszkadza
nie martw sie , nie stresuj, jak cie wykorzystuja nie patrz na to co pomyslą inni tylkoi dz na zwolnienie i już!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka20
popieram po co siedziec i nic nie robic ja takze zaszlam w ciaze jak bylam na stazu, bite 8 godzin przy komie, faksie, ksero do tego mega mdlosci :( moglabym spac na tym stole, takze nic ciekawego nie robilam, przezylam tam 3 miesiace.... jakbym mogla cofnac czas, to od razu bym stamtad zniknela, nie tylko przez to ze bylo nudno i nic nie robilam, ale tam wszyscy oprocz mnie kopcili :( oddychac sie nie dalo i tak sie sobie dzowie ze wytrzymalam tam "az" 3 miesiace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
popieram idź na zwolnienie i olewaj tych złamasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramissu
mam to gdzies jasne uciekaj z tamtad , poco sie dołowac, urzad pracy nie obciazy cie kosztami zwrotu za badania, bop jestes w ciazy i źle sie czujesz, idz do innego lekarza, wytłumacz ze sie strasznie meczysz, masz straszne mdłosci, przykoloryzuj, po kiego wała tak sie męczyc.... masz cieszyc sie ciążą a nie myslec o durnej pracy i truc sie komuterem, patrzec na zadufane ryje robic kawke ciaplac sie w lodowatej wodzie, po co co to, a w cv juz mozesz sobie wpisac ze byłas na tym stazu choc krótko, ale zawsze to cos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooo
a opinia za toba pojdzie ze jeses leser gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×