Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Catarinka71

mama czy tata?

Polecane posty

Gość Zdecydowanie mama
po tych zdjęciach sądząc... przepraszam, że to piszę, ale całe szczęście, że mała nie jest podobna do taty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20DOLLAR2SURF
Witam was, chciałbym wam przedstawić prosty i szybki sposób zarabiania przez internet . Dostajesz pieniądze za wyświetlany baner z reklamami na twoim pulpicie, dodatkowo codziennie dostajesz kredyty na gry dzięki którym możesz wygrać dodatkowe pieniądze , kredyty lub punkty. Nie musisz klikać na reklamy, dostajesz pieniądze za baner o niewielkich rozmiarach. Zobacz jakie to proste! Aby się zalogować wystarczy wpisać swój email. Zarabiasz w dolarach. Minimum do wypłaty to $20. Strona jest po Polsku więc wszystko jest proste. ZAPRASZAM! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=125941 http://pl.20dollars2surf.com/?ref=125941 http://pl.20dollars2surf.com/?ref=125941 Odpowiedz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro wwwwa
wlasnie tata bardzo fajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:56 [zgłoś do usunięcia] Zdecydowanie mama po tych zdjęciach sądząc... przepraszam, że to piszę, ale całe szczęście, że mała nie jest podobna do taty!!! Hehehehe ;) Nie jest z nim tak najgorzej ale zdjęć nie lubi i został przyciśnięty do ściany... dosłownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając mamę i tatę :) córeczka śliczna :) sama słodycz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvgbnjmk,kjhgf
MAMA :) Śliczna jest !!! I bardzo zmieniona bo pamiętam jeszcze jej słodkie zdjęcie które w stopce miałaś ! Zawsze uśmiech od ucha do ucha się pojawiał jak oglądałam tą fotkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję tacie urody
No tata masakryczna ma urode - ma farta że trafiła mu się ładna żonka i ładne dziecko. Sorry, ale tata jest BRZYDKI :) Mała ciut do niego podobna, narazie słodka, gorzej jak z wiekiem nabierze rysów tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazmiga
Mama :-) Nos, usmiech, brodka to cala mama ale oczy ma taty. Fajna dziewuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie wypowiem
ale słodziutka dziewczynka, nie ujmując mamusi :) A tatus.........hm.......no cóż.....podobny do konia, nie obrażając koni :D mam nadzieje ze tylko taka mine zrobił bo jak bym tak wyglądała naprawde do bym na jego miejscu sie pocięła :) serio :D chociaz dłuuuuugiej końskiej twarzy i szerokiego rozstawu oczu nie da sie ukryc, pewnie tak wygląda na codzień. Sorry ale smieszy mnie jego mina :) MAM nadzieje ze sie nie gniewasz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocnikowa dama
mama :) Córeczka fajowa, Ty też fajnie wyglądasz a mąż widać że facet z jajami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spoko nie gniewam się ;) Kurde chyba zaraz wyszukam jakieś inne jego zdjęcie żeby już nie było że on aż taki straszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to albo
faktycznie jest mega nie fotogeniczny, albo po prostu jestes mocno zakochana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajowo
fajna z was rodzinka i tego sie trzymaj,a do kogo podobna to co za roznica wazne ze jest slodziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajowo
ale ja na twoim miejscu nie wstawialabym tutaj zdjec mojej rodziny po co maja po tobie i twojej rodzinie jechac jak po masle???? ile ludzi ?tyle opini,krytykuja bo sami chyba zazdroszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam zazdroszczą
też mam fajną rodzinkę :D A to że mężu nie wygląda najlepiej no cóż. Zresztą ponoc o gustach się nie dyskutuje. Mojemu też tytuł mistera roku nie grozi, ale dla mnie jest najpiekniejsiejszy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam się nie przejmuje takimi opiniami czy to faceta mi zjadą czy mnie bo oczy mam swoje ;) Co to wyższych opinii to po prostu się uśmiałam bo wiem że nie jesteśmy fotogeniczni i to zdjęcie może być karą dla niego że na siłę muszę mu czasem robić żeby jakieś były :) Do siebie też mam dystans więc się nie przejmuje... a córeczka chyba jak dla każdego rodzica, jest dla mnie najpiękniejsza :) Co do zakochania to już parę lat razem, a zmieniamy się z roku na rok to już nawet człowiek się nie patrzy teraz na wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parróva
Więcej do mamy podobna, ale do ojca tez trochę. I on wcale taki szpetny nie jest. Moze nie mister universum, ale też żadna poczwara, ot taki sredni na jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×