Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaskaa123

Mama lub tata powinni zostać w domu z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Hm niedokończony ca się z tym zgodzę chociaż co do kwestii przerwy coraz częściej myślę że tak powinno być. Wokol mnie wszyscy mają różnice 1.5 roku może 2 i uważają ja za jedyną słuszną ale tak naprawdę żadnemu z dzieci nieposwiecili czasu i nawet gdy już mają dwójkę to im razem też go nieposwiecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak samo uważam, zawsze ważniejsze będzie młodsze dziecko bo to ono potrzebuje najwięcej uwagi. 2 czy 3 latek to nadal malutkie dziecko, które potrzebuje być traktowane jak dziecko, chce być najważniejsze i kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę: WON z tym spamem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca. Wiadomo, że 2 latek bardzo na tym traci, gdy pojawia się niemowlę, a i później to drugie, gdy ma kilka miesięcy, a mama zajmuje się dużo starszym dzieckiem. Ale tak już jest, dzieci mają też siebie. Nie jest dobrze stawiać dziecko na piedestale, jesteśmy rodziną i każdy ma tu swoje miejsce, przy czym dzieciom należy się najwięcej czasu i czułości. U nas jest różnica 2 lata i 3 miesiące, drugie dziecko jest mocno stratne (starsze nie chodzi do przedszkola), ale ze sobą są mocno związani. Dla każdej rodziny dobre będzie co innego, a wszystko zależy od modelu rodziny. Jeśli dzieci są w żłobkach, przedszkolach i u babć, to jeszcze bardziej nie mają mamy, niż dzieci z małą różnicą wieku, których mama jest na urlopie wychowawczym. Wszystko zależy od tego, jak funkcjonuje rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co do tematu zgadzam się, ale uważam, że to rola mamy, by zostać w domu z dzieckiem. Z biologii wynika, że tata staje się bardziej potrzebny, gdy dziecko kończy ok 7 lat, ale dziecku dajmy na to 2 letniemu bardziej potrzebna jest mama. Biologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:15 A jeśli w rodzinie ojciec lepiej zajmuje się małym dzieckiem niż matka, albo matka lepiej zarabia, to co - zabronisz im, bo biologia? Każdy człowiek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×