Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gośćLily

Witam wszystkie listopadowe mamusie. Kiedy sie dowiedzialyscie o ciazy? Czy macie juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Ja wczoraj się dowiedziałam, brzuszek troszkę boli, delikatnie mdli a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLily
U mnie testy ciazowe w czw pozytywne a w bd krwi. Ciagla jestem glodna a jak nic nie zjem to mnie zmula, brzuch tez pobolewa, i szybko sie mecze. Robilas bete? Ja sie juz um na wizyte ale dop po 20 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Hej! :-) Ja się dowiedziałam równo tydzień temu. Bardzo blada, prawie niewidzialna kreska. Także bardzo wczesna ciąża prawdopodobnie. Wizytę mam na poniedziałek. I tez jestem ciągle głodna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już taki temat kretynko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
To będzie drugi. Autorka najwidoczniej nie wiedziała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ciągle głodna jestem:-) i lekkie mdłości od wczoraj. Macie uczucie takiego napięcia w podbrzuszu?? Nie wiem jak to lepiej określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Ja w pierwszej ciąży mogłam w ogóle nie jeść, teraz odwrotnie. Uczucia takiego nie mam, ale czuje jak macica się rozciąga i często boli mnie jajnik. Liczylas w którym tygodniu ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś I jaki powód wyzywać autorkę? Twoja impertynencja jest wprost przerażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Nie nie robiłam bety, tylko testy. Myślę że 8 by się nie pomyliło:-) Ja do lekarza idę końcem marca bo che żeby mi wypisał kartę ciążuy a mój tego nie robi puki na USG nie słychać serduszka:-) Już trzecie moje maleństwo będzie. Napięcie w podbrzuszu czuję! I też lekko mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bdopiero 4tc ostatnio miesiączkę miałam 06.02. to tak by wychodziło. A plecki nie dokuczają? Mi trochę no i cały czas biegam się upewnić czy przypadkiem @ nie przyszła:-) chciałabym żeby już miną 12 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Kurde wy czujecie jakieś napięcie, a ja nic :-) Może jednak nie jestem w tej ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Jesteś jesteś!!! Ja w pierwszej ciąży ból silny jak przy@ W drugiej lekki i kłucie jajnika W trzeciej mam takie delikatne napięcie, więc w każdym przypadku innaczej:-) ale czuję się bardzo szczęśliwa mimo że to wpadka będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Ból jak na @ tez czuje, klucie jajników tez. Jednak ciążę potwierdzi bądź wykluczy gin w poniedziałek. Trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Trzymam mocno, napisz co Ci gin powie! Na pewno będzie dobrze, a starsze masz w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Mam nadzieję, bo z natury straszna ze mnie panikara. Córka ma 5 lat więc jak dla mnie to spora różnica wieku, ale zawsze mogła być większa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
O to moja córeczka też ma 5 latek:-) a synuś 19go 3 latka skończy:-) no jak będziesz dobrze to ta moja wpadka przyjdzie na świat w okolicach moich urodzin, to dopiero prezęt:-) Życzę Ci z całego serca żeby wszystko było dobrze, i tak na pewno będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Dzięki za wsparcie. Kiedy masz urodziny? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 listopada, z kalkulatora wynika że termin na 13 list, ale oboje dzieci rodziłam 6 dni po terminie z oksy, tak teraz też może być:-) Najgorsze to czekanie na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
O kurcze, to idealnie trafisz w 19 :-) Ja urodziny mam 27 :-) Długo rodzilas? Siłami natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Tez z ciekawości skorzystałam z tego kalkulatora i wychodzi , że 9 listopada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Obydwa indukowane oksy. 1szy 5g 20 min 2gi 9g 20 min bez zoo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
A Twój pierwszy poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
To teraz mnie przestraszylas. Słyszałam, że drugi poród bywa lżejszy vi krótszy, ale u Ciebie odwrotnie :-) Ja naturalnie, 10 h i liczyłam, że drugi będzie łatwiejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Bo ja jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę:-) Wszystkie mamy które znam miały lżejszy drugi poród, więc i Ty będziesz miała! Lekarz, który odbierał poród nawet mówił że to wyjątkowa sytuacja, że drugi raz jest z górki i to prawda, ja liczę że trzeci będzie expressowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Przy trzecim to Ci się już należy express :-) Nie bardzo pamiętam czy byłaś już u lekarza potwierdzić ciążę? Czy pierwsza wizyta dopiero przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Jeszcze nie byłam, pod koniec marca dopiero pójdę bo mój gin nie zakłada karty dopuki na USG nie słychać bicia serca, a poszłabym w sumie wcześniej ale moje dzieci mają ospę a mąż ma teraz w pracy urwanie głowy :-) niestety jest księgowym a teraz okres rozliczeniowy i mało go widzę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
To koniecznie daj znać. U mnie też ospa panuje. Ja nie miałam i szczerze mówiąc nie chciałabym w tym wieku :-) A test robiłaś bo spozniala Ci się @ czy wcześniej coś zaobserwowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Tak spóźniał się dwa dni a u mnie zawsze jak w zagarku. Może to głupie ale wiesz naszła mnie kilka dni temu ochota żeby zrobić na szydełku czapeczkę dla niemowlaka ( szydełko to moja pasja) a nie podejrzewałam ciąży, robię tylko rzeczy dla moich dzieci i nie wiem dlaczego poczułam taką potrzebę żeby robić cokolwiek dla dzidziusia:-) może to jakiś znak:-) Przyznam że od kilku dni strasznie się wzruszam, z byle powodu, nawet reklamy z dziećmi wywołują u mnie łzy:-) A Ty zaobserwowałaś jeszcze inne objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
To chyba zadziałała intuicja :-) Ja pierwszy test robiłam przed @ kilka dni, 3-4. Moje objawy , które zaobserwowalam to ból skutków, częściej zaczęłam siać i miałam bardzo dużo śluzu, a nie powinnam go mieć. Miałam mieć wizytę u dentysty i nie wszystko można robić w ciąży wiec postanowiłam dla spokojnego sumienia zrobić test. Pojawiła się prawie niewidzialna kreska. I taka utrzymywała się kilka dni. Dopiero później zaczęła robić się ciemniejsza przy kolejnych testach. Jeszcze nikomu nie mówimy, czekam na wizytę u lekarza i 100% pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×