Odpowiedz na ten temat

MAMUSIE WCZEŚNIAKÓW - ZAPRASZAM NA POGADUSZKI

• Rondelek 2016.06.14 [22:54]
    Zapomniałam dodać powodu przedwczesnego porodu, miałam stan przedrzucawkowy wysokie ciśnienie cała byłam spuchnięta twarz plecy nogi.. Leżałam przed porodem w szpitalu bo lekarze myśleli ze moze dadza rade podtrzymać ciaze ale sie nie udało wiec po 5dniach zrobili cesarke.. Miałam wtedy straszne zapalenie płuc którym zreszta zaraziłam sie w ciagu paru dni w szpitalu... Po porodzie masa leków na ciśnienie ( na poczatku jadłam 13tabletekbdziennie) plus antybiotyki na pluca.. Ale karmiłam mimo to bo lekarze mówili ze mleko mamy najlepsze dla takiego maluszka nawet w czasie antybiotykoterapii
  • Zobacz także: Jak noworodek odczuwa dotyk?

• gość 2016.06.15 [16:22]
    Ja stosowalam sie do tego co tu pisza http://tnij.xyz/5fa
  • gość 2016.06.15 [16:26]
    Ja stosuje sie do tego http://tnij.xyz/5fa i mi pomoglo. Pozdrawiam
  • gość 2016.06.15 [17:21]
    Rondelek-najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo.zdrowka synkowi zycze usmiech.gif
    A swoja droga to wyobraz sobie ze moi dwaj synowie razem wazyli 1540g.
  • Kotarba 2016.06.17 [10:11]
    ...
    edytowano 2016.06.17 [10:11]
  • manda79 2016.06.30 [22:53]
    Witam mój synek urodził się w 23 tygodniu z wagą 480 gram respirator ,dysplazja,retinopatia ,martwica jelita trzy operacje.Dzięki Bogu dziś zdrowy uśmieszek wita nas co rano..ma rok i prawie 6kilo.
  • gość 2016.07.03 [17:37]
    Nie cierpię dzieci.
  • oszkaa 2016.07.16 [22:04]
  • gość 2016.07.16 [23:14]
    Ciekawy artykuł na temat wcześniaków, nie spodziewałyście się tego, ja też nie oczko.gif
    http://adf.ly/1cL3lF
  • miła jak zawsze 2016.07.16 [23:46]
    Roczny wcześniak z 23tc jest całkowicie zdrowy? Jakos mi się w to nie chce wierzyć.
  • gość 2016.07.17 [22:56]
    Mistrzynie intryg, zdrad i manipulowania ludźmi, rujnowaniu rodzin, związków, niszczeniu psychicznemu dzieci, rozpadowi rodziny, rodzeniu nieślubnych dzieci... Perfekcyjnie opanowały na przestrzeni dziejów sztukę zakłamywania rzeczywistości, działania wbrew logice i oczywistym faktom, kierowania się egoistycznymi i najniższymi popędami, wykańczania na każdy możliwy sposób mężczyzn i przyczyniania się pośrednio lub bezpośrednio do ich zawałów, udarów i samobójstw. Gdyby zbadać osobno każdy z przypadków męskich samobójstw, prawie za każdym stoi kobieta, za kobiecym – rodzaj odrzucenia społecznego… Cech*ją się również chorobliwą skłonnością do materializmu, obłudy, hipokryzji, wykorzystywania ludzi do własnych celów, skąpstwa, cwaniactwa, udawania zawsze świętych, kierowaniu się tylko i wyłącznie własnym EGOISTYCZNYM interesem, przerostu ego i manii na punkcie swojego wyglądu. Zawdzięczamy też istnienie choroby społecznej pt.: Co powiedzą o mnie inni? której podporządkowują całe swoje marne, egoistyczne i głupie życie. Nie? Nie dodaj swojej xiężniczki na Fejsbuku gdy Cię poprosi. Tak dla zasady. Powiedz Kochanie: „To głupia moda. Idźmy pod prąd. Nie bądźmy tacy sami jak cała reszta…” Zobaczysz. Ona się może i nawet zaśmieje ale w przeciągu góra pół roku, xiężniczki już nie będzie. Już masz posprzątane… Oczywiście usłyszysz coś innego…Kobiety nigdy nie wyrastają z roli małego dziecka, któremu się wydaje, że przez sam fakt istnienia wszystko mu się należy i stojąc przed wystawą sklepową mówi: Chcę to i to a najlepiej wszystko. Jeśli nie dostaną to włącza się bestialski aparat zniszczenia i mszczą się na wszystkich, przeklinając cały świat. Reagują alergicznie też na osoby, których nie są w stanie zaszufladkować, wsadzić do półki ze znanym im napisem. Sączą jad nienawiści przeciw wszystkiemu, co jest inne, niepoznane, niezrozumiałe, czego nie potrafią objąć umysłem, nie pasuje do ich prymitywnego wzorca.
  • tyglew12 2016.07.19 [14:06]
    Chcecie zobaczyć nagie zdjęcia Cleo ? Właśnie wyszedł wyciek ich zdjęć . WYSTARCZY TYLKO POBRAĆ ZDJĘCIA http://tnij.at/86174
  • gość 2016.07.28 [19:50]
  • Aduska165 2016.08.07 [22:10]
    Hej dziewczyny ! Jestem mamą wcześniaczka i przed porodem nie zdążyłam zrobić baby shower. Z moją kruszynką wszystko jest w porządku, ma już dwa miesiące usmiech.gif Myślicie, że stosowne będzie urządzenie imprezy teraz ? Tutaj znalazłam wiele cennych rad http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec /baby-shower-pomysly-na-zabawy-i-prezenty , ale liczę na Waszą opinię usmiech.gif
  • Mama 5 dzieci 2016.08.08 [11:15]
    Ja mam córke wcześniaczke,ma teraz 7msc. dodam ze ma starsza siostre 20msc ma prawie 2 lata.Jestem ogólnie matka 5 dzieci ale 3 już starszych i z popredniego małrzenstwa.Ale z żadnym z dzieci nie miałam takich problemów.Mała jest okropna marudzi ,nie chce jesc, drze sie w nocy i budzi moja 2latke.Wraz z męzem i najstarsza corka wpadlismy na pomysł by na noc zamykać ja w szopie za domem.Sasiedzi maja wszystko gdzies wiec jest w pozadku smiech.gif .My przesypiamy cala noc a bahor drze sie w szopie tylko spimy z zamkietymi oknami zeby spac spokojniej.Co za bahor nigdy jej niepokochamy z meżem.Mimo że maz zaakceptował moją 3 starszakow i traktuje ich jak prawdziwy ojciec.Ostatnio z meżem pojechalismy do znajomych na impreze i bahora zostawilsmy z synem.Gówniara ryczała i syn nie mógł ćwiczyc(uczy sie spiewu) przez to wróciliśmy o 22. i zamknelismy bahora w szopie.Mamusie wcześniaczków macie dla mnie jakies pomocne rady.Bo widze ze kazdy wczesniak wyzej sra niz d**e ma :/
  • gość 2016.08.16 [12:56]
    Jestem wcześniakiem i powiem szczerze,że moje życie od 19 lat przypomina jakiś koszmar. Bycie wcześniakiem to bardzo ciężkie przeżycie.
  • gość 2016.08.24 [08:28]
    Witam, zapraszam na wyprzedaż szafy. https://www.vinted.pl/members/801144-mdominae
  • dzieckoexpert 2016.09.04 [08:50]
    witam, zapraszamy do sklepu z ubrankami dla wcześniaków już od rozmiaru 32, i nie tylko . Mamy specjalistyczne smoczki, poduszki na płaską główkę i wiele więcej.www.dzieckoexpert.pl
  • gość 2016.09.24 [16:57]
    Urodziłam synka w 24 tygodniu ciąży, ważył 650 gram i miał 32cm. Dziś ma 1.5 miesiąca i ma 1200 gram. Trzy tygodnie temu okazało się że mały ma martwicze zapalenie jelit, tydzień temu przeszedł operacje podczas której wycięto mu połowę jelit, teraz ma niewydolność wielonarządowa i silna żółtaczke. Czy któraś z was miała podobnie? Czy mimo tego iż lekarze nie dawaja mu szans ma szansę wyjść z tego?
  • gość 2016.09.24 [22:20]
    Obawiam sie ze niewydolonosc wielonarzadowa to niestety najgorsze.
  • gość 2017.02.03 [10:59]
    Witam jestem mama wczesniaczka, urodziłam w 33 tygodniu, przez cesarskie ciecie.Malutki urodził się z wagą 1750 wzrost 46 cm, z lekkim niedotlenieniem,wrodzonym zapaleniem płuc,i zoltaczka.Już jest wszystko dobrze, dzidzia świetnie się rozwija, przybiera na wadze.
  • gość 2017.02.03 [13:09]
    Witam. Też urodziłam w 33tc usmiech.gif Malutki ważył 2080 i miał 49cm. Na szczęście zdążyliśmy ze sterydami na płucka. Wszystko jest ok tylko piernik mały w ogóle nie śpi :/
    Dziś kończy 3 miesiące usmiech.gif
  • Malutka2017 2017.02.15 [06:46]
    Witam czy są mamusie które urodziły w 30+6 tyg ciąży? Bo ja właśnie urodziłam i strasznie boję się o małego.Lezy w inkubatorze nie oddycha jeszcze sam.Jak na wiek ciążowy urodził się dość duży 2140 i 46 cm. Powiedzcie mi kochane po jakim czasie wypuszczają takie wczesniaczki do domu? Już bym chciała przytulić swojego synka Mamusia Mateuszka
  • gość 2017.02.15 [11:19]
    A maly jest zaintubowany czy na cpapie?
    Duzy chlopczyk usmiech.gif
    Wage juz wyjsciowa ma,teraz musi sie nauczyc oddychac i jesc sam.
    Mysle ze ok.3-4tygodnie moze to potrwac a przytulac bedziecie sie mogli zakilka dni.
    moj syn urodzil sie w 26tyg.11tyg.spedzil w szpitalu.teraz to zdrowy trzylatek.
  • gość 2017.03.19 [22:06]
    Cześćusmiech.gif Jestem studentką fizjoterapii i w tym roku kończę magistra, w związku z tym potrzebuję zebrać ankietę do opracowania pracy badawczej na temat wcześniaków. Bardzo liczę na waszą pomoc w jej wypełnieniu usmiech.gif
    Linka do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/W0D7O1L7E8G8P 6G6V
    Dużo zdrówka dla Waszych maluszków! oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...