Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy czy ktoras ma patelnie ceramiczna?? Prosze o opinie..

Polecane posty

Gość gość

Hej, potrzebuje opinii o patelniach ceramicznych. Jakiej firmy macie i czy jestescie zadowolone. Przymierzam sie do wymiany teflonowych na ceramiczne, ale wsrod znajomych nie slyszalam pochlebnych opinii na temat ceramicznych. Nie wiem czy jest to spowodowane konkretna firma czy rzeczywiscie ceramiczne nie sa az takie dobre. Prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam niedawno i jestem zachwycona. Zapoznałam się z zasadami użytkowania i jest ok. A co konkretnie znajomi mowią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam dwie , małą i dużą , jakiej firmy nie pamiętam, ale na pewno nie najgorszej , bo takich rzeczy nie kupuję, wyrzuciłam po pół rokui więcej nie kupię. Fajnie było ze trzy miesiące, a im dłużej tym bardziej do d.... wszystko przywierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Tu autorka. No wlasnie znajomi mowia ze wrocili do teflonowych, bo jedzenie przywieralo i ogolnie zle sie smazy na takiej patelni. Gosciu 10.48, a jakiej firmy patelnie masz? chodzi mi wlasnie o konkretne marki, bo moze w tym przypadku cena idzie w parze z jakoscia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam jakąś n-name za niewielkie pieniądze i jestem zachwycona. Używam od ok 2 lat, nic się nie wykrusza, nic się nie rysuje jak w teflonowych, nie zniekształca. Mocno ściemniała - to fakt, że środek już nie jest taki jasnokremowy jak był na początku, ale i tak teflony są ohydne, sztuczne, chemiczne a ta ceramiczne są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jakiej miałam firmy ale za patelnię 23cm płaciłam 47zł więc nie był to jakiś tani chłam z rynku. Nigdy więcej nie kupię, wszystko przywierało, fatalnie się myło. Zainwestowałam w porządny teflon i od 2lat jest niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w biedronce i nic mi nie przywiera, aż czasem ciężko mieszać tak się potrawy ślizgają po tej powierzchni :D Mam ją około rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taka jeszcze ze struktura plastra miodu na dnie. Kosztowala ponad 100zl i miala byc na lata... Kupiona 2 lata temu i wcale nie tak duzo wykorzystywana bo rzadko cos smazymy, wolimy upiec. Nadaje sie do smietnika. Bez tluszczu w ogole sie nie da juz smazyc bo wszystko przywiera. A nawet na oliwie goracej np jajko tez sie brzydko smazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ja chce kupic taka do codziennego uzytku 24cm np. do nalesnikow czy jajek. I zastanawiam sie czy nie dostane nerwicy przy smazeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kilka patelni ceramicznych. Dwie z nich nie nadawały się do niczego, wszystko do nich przywierało i służą teraz jako rondelki do podgrzewania różnych rzeczy ale nie smażenia. Mam jeszcze dwie takie patelnie firmy Ambition i są świetnie. Nic nie przywiera, można smażyć bez tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam 2 firmy ambition i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wywalilalm Prawie 200 na wloskie ceramiczne Monety, na poaczatku, ideal, Teraz sa do smieci. Teraz kupuje tansy's I czesciej wymieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje tanie I je wymieniam. Ps.mam ang.slownik, sorry bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies wyczytalam, ze skrobia niszczy patelnie ceramiczne, wiec nie wolno na nich smazyc np kartofli, plackow kartoflanych itp, do tego lepsze sa teflonowe. druga sparawa to mycie. Nie powinno sie uzywac plynu do mycia naczyn tylko cieplej wody. Jesli juz cos sie mocno przyklei to mozna wlac na patelnie troche wody i trzy lyzeczki sody oczyszczonej +lyzke octu i zagotowac, ewentualnie zostawic na noc jesli mocno przypalone. po myciu zawsze przetrzec szmatka z odrobina oleju. Takie traltowanie powinno zagwarantowac dlugie i zdrowe smazenie :) u mnie jak na razie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam , firmy nie pamietam ale nie byla z tych najtanszych , przykleja sie wszystko ze szlag mnie trafial o jajkach sadzonych mozna zapomniec , miesa tez sie tragicznie przyklejaja, takie rzeczy jak placki czy racuchy to nawet sie nie odwazylam robic bo wiem ze bylaby masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze, to rzeczywiscie zdania sa podzielone...no nic... poczytam jeszcze i pomysle jaka kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek patelni ceramicznej używam dopiero od dwóch miesięcy. Smaże na minimalnej ilości oleju, nic nie przywiera. Myje się cudownie samą wodą. Nie wolno myć w zmywarce, ani podgrzewać bez tłuszczu. Jak dla mnie bomba. Kosztowała ok 70 zl, 28 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogik
Miałam, zrezygnowałam, teraz dostałam na gwiazdkę z philipiaka, ale coś chyba robię źle. Dlaczego podczas smażenia na patelni groszkowej przypala mi się mięso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiia A
A smaży się na niej normalnie bez tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo widzee ze ktos odgrzebal moj stary temat. Tu autorka :) A wiec w koncu kupilam patelnie ceramiczna i jestem zachwycona. Nic do niej nie przywiera- nalesniki, jajka sadzone, mieso, placki. Smaze wszystko bez problemu. Daje tylko odrobinke tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jan wywalilam wszystkie teflonowe i ceramiczne. Kupilam ze stali noerdzewnej i jest super. Zero chemin odrobina tluszczu i smazy sie pieknie. Czysci sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Jus
Mam taka z philipiaka dostaliśmy na rocznicę od rodziców, jest niezniszczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniczka
Która z tych philipiaka lepsza ceramiczna czy groszkowa? czy jak to tam się nazywa. Ciekawa jestem opinii użytkowniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaisJJJ
Ja też miałam ceramiczną (od ballarini), bardzo fajna. Potem próbowałam różnych - granitowa, miedziana, jakaś na indukcję, grillowa (kocham <3) no i to samo z garnkami. Na każdej minimalnie inaczej się smaży ale każda była super <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania719
Zdecydowanie philipiaka bym wybrała, z resztą kupując tej firmy wiesz że będziesz miała na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dauka33
Mania719 a taką tej marki to gdzie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dauka33, produkty marki Philipiak, w tym patelnie możesz zakupić w jednym salonów stacjonarnych. Możliwy jest także ich zakup w sklepie internetowym. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_
Philipiak to Philipiak tamto ale w końcu z tych postów to się nie dowiedziałam czy firma ta ma w ogóle w ofercie patelnie ceramiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juba8
Czy jest na nie jakaś gwarancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×