Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie stale kafeterki oraz nowe. To nasze forum miejmy nadzieje, ze bedzie duzo postow, duzo chetnych, malo zaciec stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooooo, jest tu kto? I czemu nie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ja się melduję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Hallo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Hej witam serdecznie wszystkie przyszle i tez juz obecne mamy i ja chetnie dolaczylabym do Waszego forum ale troszke nie wiem czy mnie przyjmiecie i gdzie wlasciwie powinnam sie udzielic :) Mam termin na 8 czerwca.Spodziewamy sie coreczki i moze bedzie to cc bo poprzednio mialam tez ze wzgl na duze dziecko synek wazyl prawie 5kg. Teraz to juz z gorki i chyba wszystkie dolegliwosci za nami tzn teraz mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Ja 15 czerwiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Witaj Malutka1993, Ty chyba tez nowa na forum? A jakiej plci malenstwa sie spodziewasz i jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Dziewczynka ;) samopoczucie chyba dobrze choc ostatnio brak nastroju itp ... A u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Dziekuje u mnie ok, ostatnio przez kilka dni mialam zgage ale odstawilam gazowana wode, troszke slodyczki i zastosowalam kubek mleka przed snem i ustapilo poki co :) Dolacza do nas stale dziewczyny? A moze nowe jakies sie "ujawnia"? Szkoda jesli sie nie rozwinie ten watek albo jak nas do siebie nie przyjma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Spoglądałam tutaj co jakis czas i nic się nie działo:( mam nadzieje ze tak ! Bądźmy dobrej myśli.. ;) ooo tak ! Mleko tez u mnie ulecza zgagę! ;)) kurczę boje sie ze urodzę za jakis czas tzn jakos na dniach takie dziwne mam przeczucie . Jeszcze te krocze boli niesamowicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Malutka, najwyzej bedziemy we dwie ;) no i moze dolacza do nas te, ktore nie zdecydowaly sie przejsc na fb :/ Wspolczuje Ci z bolem krocza ale to moze dlatego ze corcia uklada sie glowa w dol do pozycji wyjsciowej i rozpycha tam wszystko. A to pierwsza Twoja ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
No właśnie nie wiem jak jest ułożona bo caly czas czuje ruchy pod żebrami po,bokach brzucha .. Wizytę mam dopiero 29 takze musze jeszcze poczekać .. Ciąża pierwsza takze nie bardzo wiem jak to wszystko rozumieć :D z drugiej strony chce zeby juz ze mnie wyszla * Bo nie mam juz ochoty na Te Stan .. Mimo tego ze nagroda sa kopniaczki na szczęście nie bolesne ;) o porodzie nie wspomnę bo chyba umrę z bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
No właśnie nie wiem jak jest ułożona bo caly czas czuje ruchy pod żebrami po,bokach brzucha .. Wizytę mam dopiero 29 takze musze jeszcze poczekać .. Ciąża pierwsza takze nie bardzo wiem jak to wszystko rozumieć :D z drugiej strony chce zeby juz ze mnie wyszla * Bo nie mam juz ochoty na Te Stan .. Mimo tego ze nagroda sa kopniaczki na szczęście nie bolesne ;) o porodzie nie wspomnę bo chyba umrę z bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Ja mialam wizyte w srode i mi powiedziala, ze ulozona jest w poprzek a kopie mnie w prawy bok czyli tam ma nogi a z lewej strony pepka glowka. 15 maja bede miala usg i wtedy zobaczymy jak sie ulozyla. U mnie 3 ciaza i kazda inna :0 W sumie dobrze wszystkie przechodzilam ale i kazda inaczej. Po wizycie odezwij sie koniecznie. Tak jak pisalam wczesniej nie wiem czy przetrwa ten watek ale najwyzej we dwie go pociagniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
No zobaczymy moze ktos dołączy do nas . Fajnie by bylo . ;) ;) jeszcze troche czasu mam do wizyty takze nie moge się doczekać :D duży masz brzuszek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Duzy, duzy cale 100cm ale zarazem zgrabny ;) taki ciazowy. Tez juz sie nie moge doczekac corci ale wiem co mnie czeka wiec czasami sobie mysle ze niech siedzi dzidzka sobie jak najdluzej. Ale akurat w polowie maja mam komunie mojego synka i boje sie tez ze przez stres zwiazany z przygotowaniami do uroczystosci troche sie zestresuje a to moze przyspieszyc porod. Ostatni mialam 3 tyg przed terminem. Ale w sumie wszystko przygotowane tzn: wozek, torba do szpitala i ja ogarnieta i tu i tam ;) wiec moge rodzic :) A Ty juz przygotowane masz rzeczy i wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Wszystko mam kupione itp .. Ale ciągle mam wrażenie i czegos dokupuje caly czas butelek mam chyba 15 smoczkow tez sporo dużo by tego opisywać ale chyba mam jakas manie :D mala ma więcej rzeczy nic ja :D do szpitala torbe spakowalam ale ciągle wyjmuje dokladam i tak w kolko :D ja juz bym chciała urodzić bo juz mnie to meczy :( no ale Tobie sie nie dziwie 3 dziecko będzie mnóstwo roboty sama sie boje jak to wszystko ogarne . :| no ale cóż trzeba będzie przeżyć chcociaz łatwo nie będzie bo zostalam sama :| ale tak bywa a Ty spokojnie sobie poplanuj co trzeba itp wiem ze nie da się nie stresować ale staraj sie dla Maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wpadam na chwilę zobaczyć czy nowy wątek sie rozkręca :) szkoda ze tak to sie potoczylo po tylu miesiacach pisania, szybka decyzja i juz prawie nikogo nie ma.. No zobaczymy.. Witam Malutka i Nikola :) Kawusia jestes? Gdzie pozostale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Witam ;) :D ja tutaj co prawda od dzisiaj ale mam nadzieje ze jakos to przetrwa bo fajna sprawa takie forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Witaj Bezka, miejmy nadzieje, ze sie tu rozkreci. Faktycznie dziewczyny szybko zniknely chyba tam na fb a szkoda bo czasami Was czytalam i wiele porad dla siebie bralam no coz fajnie zeby sie chociaz odezwaly jak juz urodza :) Malutka, ja tez kupilam duzo rzeczy dla malej i jak zwykle za duzo mam nadzieje, ze zdazy wszystko ubrac. Ja tez za bardzo nie mam pomocy od nikogo bo mieszkam w UK wiec tylko maz mi pomaga ale ogolnie dajemy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja, bardzo nie podoba mi się ta cała sytuacja ale cóż lubię to forum więc jestem na części 2. Nikola, Malutka miło że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
No to chociaż tyle ze masz męża zawsze wsparcie jest potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Mam zamiar tu często zaglądać . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mam mnóstwo ubranek i innych rzeczy,zabieram się za pakowanie wyprawki i szykowanie w domu wszystkiego :) mój synek jeszcze w brzuszku a już zawładnął całym moim światem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Jeszcze troszkę i maluszki będą z nami ! Moja księżniczka cos dzisiaj szaleje zebra to chyba chce mi połamać :D :D pewnie dzisiaj kolejna nie przespana noc .. :| juz nie pamiętam kiedy normalnie spalam :| .mi zostalo łóżeczko do kupienia ale nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 1993
Jeszcze troszkę i maluszki będą z nami ! Moja księżniczka cos dzisiaj szaleje zebra to chyba chce mi połamać :D :D pewnie dzisiaj kolejna nie przespana noc .. :| juz nie pamiętam kiedy normalnie spalam :| .mi zostalo łóżeczko do kupienia ale nie mogę się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momentami juz nie nadążam chwile mnie nie ma a tu takie zmiany i to w takim tempie :-) Witam nowe mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Witaj Rozefi :) szkoda, ze tak wyszlo, ze dziewczyny sie przeniosly na fb no ale coz kazdego wybor. Miejmy nadzieje, ze nam uda sie podtrzymac watek i wytrwamy razem do konca. Gratuluje Wam waszych pociech i ze tak pieknie rosna. Czytalam Was, wiec jestem w temacie. Wspolczuje wszelkuch dolegliwosci jakich doznalyscie ale jak zobaczymy naszego skarba na swiecie a pizniej usmiech na buzi malca to zapomnimy juz naprawde o wszystkim zlym. Przynajmniej u mnie tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Witaj Mila, skromnie bo juz na koncoweczke ciazy ale z jakim rozmachem w pisaniu pozwolilam sobie dolaczyc do Was. Zmiany, zmiany ale moze jednak damy rade dzwignac to razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Nikola dlaczego Twoj synek tak dużo ważył? W tej ciąży zdiagnozowano u mnie cukrzycę i boję się, że za bardzo urośnie. Chociaż póki co cukier trzymam w zaleconych normach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×