Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masaya

Mamy na Kwiecień 2017!

Polecane posty

Gość Masaya

Cześć :-) Pod koniec lipca testy potwierdziły moje przypuszczenia o tym, że jestem w ciąży :-) wg moich wyliczeń i usg, które miałam już robione, termin powinien przypadać na początku kwietnia :-) Zapraszam mamy na kwiecień 2017! :-) W fajnym towarzystwie szybciej i milej upłynie nam czas do kwietnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM SERDECZNIE. Kiedy mialas.ostatnia miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masaya
Hej, ja akurat w czerwcu :-) Tyle, że moje cykle są długie i nieregularne i wiek ciąży określa się u mnie z usg . Tak samo było z pierwszym dzieckiem. No i wiem kiedy miałam owulacje (15 lipca), więc moje wyliczenia pokrywają się z usg :-) Starasz się o dziecko, będziesz testować czy już wiesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa6
Hej....dzisiaj zrobiłam test..i udało się wychodzi ok.12.04.17 pierwsze objawy, brak okresu, zawroty głowy, wzdęcia brzucha i gazy..drugie dziecko po 6,5 roku więc od nowa czas sobie przypomnieć co moge a czego nie mozna mi jeść. Zastanawiam sie nad USG czy juz coś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka93
Czesc dziewczyny dzis zrobilam sobie trzeci test ciazowy trzeci pozytywny z tym ze jedna kreska jest bardzo wyraźna druga taka blada ale dzis juz zdrcydowanie wyraźniejsza. Termin tez bede miala wyliczany z usg poniewaz moja ostatnia miesiaczka byla na poczatku czerwca. Karmie piersia dziecko i mysle ze dlatego tak mam nieregularne te miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :-) Fajnie, że zdecydowałyście się napisać :-) Ewa6- rzeczywiście po takiej przerwie można co nieco zapomnieć :-) A nie było Ci ciężko zdecydować się na drugie? Ja tak właśnie myślałam, ze im dłuższa będzie przerwa, im starsze dziecko będzie bardziej samodzielne, to mi coraz trudniej będzie się zdecydować na kolejne. I tak nasz synek ma teraz 2,5 roku i w drodze drugie dziecko :-) Miałam robione usg dwa dni temu, na razie stwierdzenie, że pecherzyk jest, ale na usłyszenia serduszka za wcześnie. Nawet karty mi jeszcze nie założyli. Spodziewałam się tego, ale musiałam iść na wizytę, żeby dać szefowi zaświadczenie. Dzięki niemu nie będę musiała pracować w nocy. Werka93- ile ma Twój maluszek? :-) I wrócił Ci okres w trakcie karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa6
No cześć ponownie, decyzja o drugim dziecku była bardzo świadoma...w pierwzsej ciąży pracowałam do 9 miesiąca tym razem zacznę 3 i ide odpoczywać, tym bardziej że mam stresującą prace..w piatek wizyta u lekarza, zobaczymy czy coś już widać. Dokuczają mi bóle w dole brzucha, wciąż mam okropne kłucia w prawym jajniku lub niżej, czasami jak kicham to aż zwijam sie z bólu. Jestem migrenowcem i dwa dni leżałam na apapie. Potworne bóle ale nie biore typowych tabletek na migrene tera więc cierpię podwójnie. Okres miałam ostatnio 5 Czerwca, test robiłam tylko raz..trzymajcie kciuki. Odezwe sie po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa6
Kochane przepraszam ostatni okres miałam 5 ale Lipca...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunka31
cześć :) Mój okres spóźnia się już 6 dzień. Bardzo się ciesze i jednocześnie strasznie boję. Razem z mężem marzymy o dziecku. Niestety półtora roku temu straciliśmy ciąże i dodatkowo wykryto u mnie nowotwór ciążowy. Przeszłam leczenie i w czerwcu dostaliśmy zielone światło. Tak bardzo chciałabym żeby wszystko tym razem było ok. Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie ;) 3majcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessis
Ja miałam zostać okres w sobotę i nadal cisza. Mam nadzieję ze już się nie pojawi i do was dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jeszcze jestem przed wizytą u lekarza.. Jak narazie mam za sobą 2 testy negatywne, później sprawdziłam betę - rośnie i kilka dni temu wyszły 2 grube kreski na teście. Aktualnie jestem mamą 19 miesięcznej małej królewny :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja miałam ostatnia miesiączke 2 lipca testy robiłam wyszły pozytywnie to moja druga ciąza :)dzis wybieram sie do lekarza ciekawa jestem czy bedzie cos widac tydzien temu byłam u lekarza i powiedział ze to dopiero plamka ktora zacznie sie rozwijac wiec dzis dowiem sie czegos wiecej i załozy mi karte objawy to senność i bol lewego jajnika ;) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do tematu - ostatnia miesiączka 6 lipca, trzecie dziecko. Na dzisiejszej wizycie wyszła mała plamka. kolejne usg za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona3
Hej. Ja również dołączam do mamusieK kwietniowych ☺ wczoraj byłam na wizycie i 5tc. Poród przewidziany na 13kwietnia. To moja 2 ciąża ,córkę 3,5 letnia mam już☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny i gratuluję. Ja jestem mamą kwietniową 2016. O ciąży dowiedziałam się 29.08.16 roku. To była ostatnia niedziela sierpnia. W ostatnią niedzielę sierpnia tego roku będziemy chrzcić naszego synka. To był cudowny rok. Życzę Wam takiego samego i niech ciąże mijają bez problemów, a maluchy rodzą się zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie przyszłe mamusie na kiedy macie ustalony termin porodu i jak sie czujecie? mój termin porodu to 9 kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1012
Witam dziewczyny Jestem w ciąży! Mam 25 lat i to będzie moje pierwsze dziecko. Jestem przeszczęśliwa. Jestem już po badaniach krwi. 5 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina1012 Gratuluje ja jestem juz w 7 tygodniu bije juz maluszkowi serduszko miałam usg :) jest to moja druga ciaża :) moja córeczka ma 3 latka i zdecydowaliśmy sie na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1012
Dziewczyny czy wy już podzieliłyście się informacją o ciąży z rodziną i znajomymi czy póki co czekacie? Ja mam chęć wszystkim o tym opowiedzieć bo nie jestem przesądna i nie wierze w "zapeszanie" ale mój mąż chce czekać do 3 miesiąca :/. Jak to jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masaya
Cześć :-) Ale nas przybywa :-) U mnie takie tempo, że nie miałam chwili zajrzeć na forum. Postaram się później nadrobić ;-) paulina1012- U nas było odwrotnie, to ja nie chciałam zbyt szybko mówić. Dogadalam się z mężem, ze najpierw w sekrecie powiemy tylko rodzicom. Jak bylam u mamy, to on u swoich rodzicow i wygadał jeszcze kilku innym osobom i się rozniosło :-D A moje obawy może wynikają z większej świadomości tego co mogłoby stać się w tak wczesnej ciąży. W ogóle bardziej niespokojna teraz jestem. Pierwsza ciąża minęła mi jakoś tak "na luzie" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam termin na 13 kwietnia. Jeśli chodzi o chwalenie się to powiedziałam tylko przyjaciółce. Rodzice jeszcze nie wiedzą. A kiedy powiecie w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona3
Hej. My narazie powiedzieliśmy najbliższym ale prosilisMY żeby nikomu nie mówili . Szczerze najważniejsze są pierwsze 3miesiące dlatego w 1-sZEJ ciąży jak i w tej narazie nie skacze z radości żeby później nie było rozpaCzy tym bardziej że pierwszą ciążę miałam zagrożona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona3
A co do pracy to tak wyszło że od lipca byłam na l4 i po prostu ciągnę dalej l4 tym bardziej że mam ciężko prace i nie ma szans żeby wrócić do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1012
Ja nie wiem jak mam rozwiązać temat w pracy. Pracuje od kilku miesięcy więc nie ma szans żebym wróciła do tej pracy. Mogłabym już teraz iść na zwolnienie, ale mam w miarę lekką pracę, którą lubię więc nie czuje takiej potrzeby. Boję się jak zareagują moi przełożeni, pewnie pomyślą że specjalnie się przyjęłam do pracy żeby się od razu zaciążyć. Nie mam pojęcia jak i kiedy mam im o tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1012
W moim przypadku to i tak nie ma znaczenia czy już odejdę czy będę pracować do 9 miesiąca bo i tak raczej mnie nie zostawią więc też nie wiem czy jest sens dłużej pracować. Póki co na pewno w sierpniu i we wrześniu jeszcze będę pracować a później zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_mania86
Hej dziewczyny, od 9 m-cy staraliśmy się z mężem o 2 dziecko i we wtorek (26dc) wyszedł mi pozytywny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga mania ilu dniowe masz cykle i kiedy mialas owu.Pytam bo owu mialam w 14 dc dzis 25 dc i negatywny test cykle mam 26 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×