Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość 1naszcykl

Kto zaczyna cykl i stara się na początek Lipca 2016??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ja mam drugi dzień @, pewnie byłby początek lipca. Ja na Cud już nie liczę, więc powodzenia czerwcówką i lipcówką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek2015
Promyczkowa nie ma co się poddawać, jak nie my to kto !!!! ja teraz czekam na @ mam nadzieję, że teraz się uda. W tym miesiącu spróbuje z testami może wtedy coś z tego będzie. Dziewczyny bierzecie jakie witaminy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek2015
Co tu u nas cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny znowu sie spotykamy:-(mnie tez sie nie udało znowu:-(:-(!Dzis okres sie zacząl,to bedzie 4cykl staran..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja biore tylko folik.Testy owu stosowalam w 3cyklu,pokazały owu,ale widze ze i tak sie nie udalo:-(jednak kupie je znowu ale dam na luz..nie chce tak planowac,co ma byc to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1981
Gosciu 321 zycze powodzonka , ja tez sie staram od tego miesiaca, chociaz u mnie to skaplikowane, bo rok temu urodzilam corcie , 4 dni temu przestalam karmic i jeszcze nie mialam miesiaczki, tzn 1,2,3 mialam plamienia ale to jeszcze nie mies, no ale jestem dobrej mysli, bo mowia ze najpierw jest owu a pozniej mies. Ja do sprawdzenia kiedy mam owu mam mikroskop owulacyjnyn i stad wiem kiedy mam. A na razie nie mam. W pierwsza ciaze zaszlam w 3 cyklu, w 2ciaze w 11 cyklu, mam nadzieje ze teraz bedzie w 1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj gosc 1981,fajnie ze masz juz corcie:-),ja mam 33lata i nie mam dzieci,martwie sie,ze sie nie uda:-(:-(3cykle za mna i nic:-(Tobie zycze rowniez powodzonka.Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1981
Mam juz corcie ma roczek i synka 16 lat ,a ja mam 34. Teraz chcemy mala roznice wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak serio zaczynacie starania i zakładanie już wątek: mamy na lipiec???? ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 321 tym razem nam się uda kochana, nie wolno ci tak myśleć! na pewno będziesz miała dzieciątko, myśl pozytywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Agaaa133 dziekuje za mile slowa:-*,ale jestem przybita:-(.A Ty nie mialas 2kreseczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosc 1981 fajnie masz,ze juz jestes mama.Ja mam 33lata juz:-( i teraz po 3cyklach trace nadzieje:-(.Ale postaram sie jak najmniej tym sie stresowac.Kupie testy owu jeszcze raz..czytalam tez o jakims żelu,że jest dobry,ale sama nie wiem,czy warto go kupowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałam, ale i mam bardzo obfity okres więc pewnie pozamiatane :-( ja wczoraj byłam bardzo zdołowana, a dzisiaj zajęłam się pracą i jakoś powolutku leci mi ten czas w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hmm a do lekarza po okresie sie wybierasz,dobrze pamietam?przypomnij mi ile masz lat,ktory to cykl,masz juz dziecko?ja 4cykl:-(.Ja tez w pracy,choc dzis mam luz,wiec duzo czasu na myslenie:-(.Tez okres mi sie rozkrecil..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziwne to wszystko jest:-(,ze niby sa 2kreski a jest okr?ja wierze,ze u Ciebie jednak sie udalo i tego Ci zycze:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat, teraz będzie 3 cykl starań, poronienie 4 lata temu, nie mam dzieci :-( a ja mam lekki kocioł w pracy więc nie mam czasu na myślenie na szczęście, ale też mam trochę doła :-/ w poniedziałek idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
To młodziudka jestes,razem bedzie nam raźniej:-*:-*nie martw sie,mam nadzieje,ze nam sie w koncu uda:-*.To nie masz czasu myslec w pracy i b.db:-*.Pozdrawiam cieplutko:-*.I mam nadzieje,ze lekarz rozwieje watpliwosci,ze wszystko bedzie dobrze:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wrócę do domu z pracy to postaram się wrzucić zdjęcia moich testów, może tylko ja i mój mąż widzieliśmy te dwie kreseczki a tak w ogóle to wczoraj to co pół godziny chodziłam do toalety, bo tak obfite miałam krwawienie, a dzisiaj już prawie po @ kochana też w to wierze że nam się uda :-) Cukrzyca mojego M nie poprawia sytuacji... przy tej chorobie może mieć mniej nasienia i jego plemniki mogą mieć słabszą *****iwość :-( martwie się o to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu mi ten jeden wyraz wykasowali, chodzi o to że plemniki mogą być ospałe i powolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat, 3 cykl starań i martwisz się???? :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pierwszą ciąże poroniłam i boje się że coś ze mną nie tak, ale w poniedziałek idę do lekarza i może zleci mi jakieś badania i się wtedy zobaczy co będzie... TSH mam unormowane, więc powinno być ok, a nie jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Rozumiem Cie Agus133,ze sie martwisz jestem z Toba:-*:-*mam nadzieje,ze nam sie uda,musimy sie zrelaksowac i jak najmniej stresowac.Wiem,ze to trudne ale musi sie w koncu udac.Ja tez tsh i inne badania mam ok.Wiec..pozostaje starac sie dalej.A o ktorej godz.masz lekarza w poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
To bede z Toba myslami,3maj sie dzielnie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
czesc dziewczyny gosc321, pamietam cie z topiku majowe mamy..bo tez tam mialam zostac, ale sie nie udalo ;) w tym miesiacu niestetsy starania sie nie odbyly, bo moje kochanie musialo wyjechac na paare dni. akurat podczas dni plodnych, czyli w tym miesiacu nie splodzilismy potomka ;) okres ma dopiero przyjsc za 2-3 dni..i bedziemy sie starac na lipiec ;) kasiaczek ja witamin zadnych nie biore, tylko folik. jesli ktos odzywia sie zdrowo to nie ma takiej potrzeby brac zadnych witaminek w tabletkach, tak mi powiedziala gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek2015
Dzięki za odpowiedz, dziewczynki musi się kiedyś w końcu udać! Ja też w każdym cyklu starań się denerwuje, kilka razy byłam na monitoringu a teraz to już mi się nie chce jeździć co z tego że owulacja była jak efektów nie ma. Zobaczę co z tymi testami owulacyjnymi, na szczęście już weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek2015
Gościu 321 jest mi bardzo przykro, że dostałaś @ bo trzymałam za ciebie mocno kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×