Odpowiedz na ten temat

Mamy na Luty 2016

• domi22 2016.11.21 [22:40]
    Fajnie tak sobie wyjść do kinausmiech.gif byliśmy z mężem we wrześniu dawno temu heh usmiech.gif U nas pojawia się pierwszy ząbek i to w dodatku prawa górna dwójka usmiech.gif a szykuję się chyba następna dwójka usmiech.gif jedynek brak usmiech.gif u nas raczej nie ma problemu żeby mały został z kimś innym ale to i tak zostaje maks na godzinęusmiech.gif
  • Zobacz także:

• gość 2016.11.22 [20:36]
    Up
  • gość 2016.11.22 [20:37]
    Up
  • domi22 2016.11.28 [13:24]
    Co tam u was dziewczyny ? usmiech.gif u nas ząbkowanie na całegousmiech.gif pojawiła się górna lewa dwójkausmiech.gif i chyba zaczyna prawa górna dwójka jedynek na razie brak usmiech.gif
  • siwyedek 2016.12.18 [11:45]
    Za niebieskimi drzwiami 2016
    dostępny online
    >http://24filmyonline.pl?u=Za_niebieskimi_drzw iami_2016
    Łukasz odkrywa, że niebieskie drzwi w jego pokoju prowadzą do innej rzeczywistości.
  • gość 2016.12.23 [20:02]
    Dziewczynki Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Niech będą spokojne i radosne usmiech.gif :-* Życzą Kasia z małym Pawełkiem usmiech.gif
  • gość Ola86 2016.12.26 [20:08]
    Dziękuję Kasiu Wam też życzymy udanego weekendu świątecznego i szampańskiej zabawy w Sylwestra.
  • domi22 2017.01.07 [10:56]
    Hej, Kochane jak tam u was po pierwszych świętach z pociechami? usmiech.gif niedługo nasze maluchy będą miały roczek usmiech.gif Czas zleciał nie wiadomo kiedy usmiech.gif
  • rasalgul 2017.01.19 [01:05]
    Powidoki 2016
    dostępny online
    >http://24filmyonline.pl?u=Powidoki_2016
    Charyzmatyczny malarz Władysław Strzemiński nie godzi się z socrealizmem i pozostaje wierny swojej drodze artystycznej.
  • gość 2017.01.19 [04:16]
    Dziecko prawie rok i dopiero pierwszy ząbek?
  • gość 2017.02.01 [11:56]
    Tu Kasia usmiech.gif Jak tam dziewczynki Domi u nas święta jakoś nawet się udały byliśmy się że mały będzie chciał wszystko ze stołu ale na szczęście trosze popròbował to co mógł i było ok za to na sylwestra do 20 bylismy u sąsiadów później mały spać i już musiałam z nim zostać bo cwaniak do 22 gdzieś czuwał czy jestem ale to pewnie przez to ze przed sylwestrem goraczkowal na zęby my już mamy 6 ząbków i po raz pierwszy najpierw górna prawa dwójka a po jakiś trzech dniach górna prawa jedynka wyszły bez gorączki a jak tam u was ząbki Domi wyszły Co do roczku to masakra jak ten czas szybko leci
  • Kotulina 2017.02.01 [20:52]
    czesc dziewczyny, tez nie moge uwierzyć ze tak to zlecialo... czytam stare posty i jestem osłupiała kiedy to minęło:/ bałam sie powrotu do pracy, ale parę dni temu zdecydowałam ze nie wracam do pracy bo szkoda mi tego czasu z córeczką także może lekko nie będzie, ale najważniejszy jest nasz wspólny czas bo on już nigdy nie wróci.
    U nas Mała została na kilka dni u babci i niestety odstawiła sie przez to od piersi nie mogę tego przeboleć cały czas czuję smutek że do tego doszło przeze mnie, mam nadzieję ze uda mi sie odbudować karmienie bo jeszcze ze 3 miesiące chciałam ja pokarmić. a tak poza tym to wcina wszystko jak leci głodomorekusmiech.gif szykujecie urodzinki? u nas dopiero 25.02
  • gość 2017.02.01 [21:01]
    Hej, Kasiu u nas ząbki wyszły już w 9 miesiącu usmiech.gif mamy już 5 usmiech.gif Mały jest mały żarłok wszystko by zjadł... nie ma umiaru usmiech.gif U nas roczek kończymy 15,02 usmiech.gif już niedługo... Domi
  • gość 2017.02.02 [12:37]
    Tu Kasia Kotulina wazne ze do teraz karmilas jeśli nie uda Ci się odbudować karmienia choć życzę Ci by się udało. Domi to ja urodziłam dzień po tobie bo 16 usmiech.gif My będziemy robic urodzinki 18 w sobotę ale skromnie tylko dziadkowie i chrzestni Ja do pracy nie idę bo przed ciążą straciłam pracę ale nawet gdybym pracowała to teraz bym tez nie poszła bo nie miała bym z kim zostawić małego żłobek w innym miescie ( 3km ) a i bym nie chciała juz dawać do żłobka takiego malucha moja mama daleko a teściowa schorowana i na dłużej by nie dała rady tym bardziej że mały jest bardzo absorwujacy jeśli się uda to planuje na trzy latka do przeczkola i do pracy wtedy
  • gość 2017.02.02 [12:55]
    U nas też imprezka 18usmiech.gif i aż na 18 osób nie da się inaczej... ja do pracy muszę wrócić no i ten sam problem nie mam z kim dziecka zostawić ale jeszcze mam niecałe dwa miesiące do myślenia... Domi usmiech.gif
  • gośćania 2017.02.03 [10:01]
    Cześć dziewczyny usmiech.gif
    U nas impreza w urodziny czyli 9!!! nic nie przekładam bo wtedy są więc niech będą. To impreza urodzinowa mojego syna więc zapraszam dzieciaki z rodziny i najbliższych znjomych, z którymi sie widuję co kilka dni bo maja dzieci w podobnym wieku. Powoli robię mini dekoracje, wywołuhje zdjęcia.
    Do pracy też nie wracam jeszcze przez rok. Zobaczymy potem co dalej. starsza córka idzie do przedszkola od wrzesnia, a syn jeszcze nie wiem.
    Pozdrawiam Ania
  • gość 2017.02.03 [11:26]
    Tu kasia U nas impreza w sobotę bo Tata ma drugie zmiany a jak to na pierwszych urodzinach syna by mial nie byc usmiech.gif
  • gośćOla86 2017.02.08 [07:22]
    U nas właśnie minął roczek usmiech.gif Ale zleciało,.. pozdrawiamy usmiech.gif
  • gość Ola86 2017.02.08 [07:29]
    Impreza była już, goście z Poznania, podsumowując mamy 5 zębów, puszczające się do chodzenia dziecko ( chodzi już sama z taboretem ) mówiące mama tata daj tam bam itp tańczące ( nie wiem po kim ma takie poczucie rytmu) ma bujną czupryne na głowie, chyba zostanie dentystką bo ją zęby interesują oczko.gif no a Mama wraca do pracy
  • gośćOla86 2017.02.08 [07:34]
    A i dodam że ta moja szwagierka robiła całej rodzinie awantury jak to ja śmiem pierwsza mieć dziecko i śmiertelnie się obraziła że mamy dziecko - zerwała z nami całkowicie kontakt a brat się nie pojawił ani na chrzcinach ani roczku bo nie chciał żonie robić przykrości... Żenada jednym słowem jezyk.gif
  • gość 2017.02.11 [11:22]
    Ola naprawdę? no po prostu szok.... trzeba się cieszyć z nowego członka rodziny usmiech.gif
    U nas urodziny za tydzień sami dorośli bo dzieci chore smutas.gif no cóż nie da rady przełożyć. Domi
  • gość 2017.02.11 [12:28]
    Olu pamiętam że wspominalas coś że u męża w rodzinie coś nie tak ale żeby się aż tak obrażać to dziecinada zamiast jak Domi mówi cieszyć się Super że próbuje mała już chodzić mój na razie tylko przy meblach chyba że się zapomni to kilka sekund postoi bez trzymania ale to tylko kilka sekund na razie Kasia
  • gośćOla86 2017.02.19 [18:40]
    Niestety czasem i tak bywa. Ja się nie mam zamiaru przejmować, że ktoś tupie nóżkami. Są dorośli. My cieszymy się z naszego szczęścia. Nikomu nie bronię mieć swoich dzieci. Dobrze że się odcięli mamy spokój niż jakby cały czas mieli by robić sceny. My już po szczepieniu Odra świnka różyczka. Nawet gorączki córka nie miała bardziej ja się denerwowałam bo słyszałam że dzieci to ciężko przechodzą na szczęście unas szczepią Priorixem. Pozdrawiam usmiech.gif
  • gość 2017.04.14 [21:29]
    Hej tu Kasia Mam nadzieję że choć zabiegane zagladacie tu czasem dziewczęta a dzieciaczki rosną zdrowe Chciałam wam życzyć zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz by pomimo prognoz były ciepłe nie tylko w gronie najbliższych ale i na dworze usmiech.gif :-*
  • gośćania 2017.05.03 [19:42]
    ja czasem zaglądam usmiech.gif Mysle o ciąży znowu usmiech.gif
  • gość 2017.05.03 [22:56]
    Ania juz fajnie bo mała różnica wieku usmiech.gif ja na razie na pewno nie mój mały jest za bardzo żywym dzieckiem bym miała jeszcze drugim teraz się zajmować Pozdrawiam Kasia
  • gośćania 2017.05.13 [14:53]
    Fajnie, fajnie tylko to nasze 3 dziecko i różnica wychodzi mniej więcej co 2 lata więc sporo obaw. A z drugiej strony czuję, że jeszcze chciałabym drugą ciążę...
  • Kotulina 2017.08.08 [21:09]
    Czesc dziewczyny, co u Was slychać? zaglądacie jeszcze tutaj?usmiech.gif
    a może któraś jest już w drugiej ciąży? jak Maluszki rosną? u nas mala dużo juz mówi fajnie sie porozumiewamy i ogólnie jest wesoło, ale dużo roboty i szczerze mówiąc podziwiam matki dwójek i trójek w krótkim odstępie czasuusmiech.gif tęsknie za wyjątkowym czasem ciąży i tym tuż po porodzie z zazdrością spoglądając na ciężarne koleżanki, ale to jeszcze nie moja pora.. czekamy na wieści od Was
  • gość 2017.08.10 [13:17]
    Hej Tu Kasia Nasz mały mówi dużo ale na razie po swojemu Za to po dworze musimy za nim ciągle biegać nie usiedzi za długo w jednym miejscu i nie chodzi tylko biega i lubi uciekać bawić się w ganianego więc przy tak *****iwym dziecku na razie nie wyobrażam sobie drugiego
  • Kotulina 2017.08.10 [21:14]
    cześć Kasiu, fajnie że napisałaśusmiech.gif
    ciekawe jak tam Ania wspominała coś o trzecim bobasku
    pracujesz czy spędzasz czas z małym?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...