Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość gościnnaona

Zapraszam. Kto stara sie na maj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noowwaaa
Ja bym chciała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby się udało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który to bedzie wasz cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bede próbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaTeżChce
Również się staramy o drugie dziecko, to jest nasze 3 podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślcie, że to takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTeżChce a w jakim wieku jest Twoje dziecko? Moja corcia ma dokładnie 28 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieć to sobie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja sie staram na maj! Pierwsze jest majowe i drugie tez by mogło byc. To nasz pierwszy cykl starań ale jestem pozytywnie nastawiona. ;) Pierwsze wyszło za raz ale to było 6 lat temu wiec minęło troche czasu i nie wiem jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdym cyklem jest coraz większa frustracja. Mnie jest to teraz już wszystko jedno, i wiem jedno: nie warto się w tej kwestii "starać", bo od starań to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaTeżChce
Moja córka ma 25 m-cy, więc podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie dzieci mamy prawie jednakowe. :) A co do starań. Coś w tym jest że im człowiek więcej myśli i się nastawia to chyba gorzej z efektem. Też wyznaje zasadę by przynajmniej spróbować podchodzic do starań z wiekszym luzem. Życzę tego i sobie i Wam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Hej ;) my też właśnie zaczęliśmy starania ;) mam nadzieję, że się uda za pierwszym razem ;) czas pokaże, na zrobienie testu czekam do 26.08, ewentualnie pójdę wcześniej na krew, bo chyba nie wytrzymam ;p powodzenia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tez staram sie na maj. Jest to moje 4 podejście i pierwsza ciąża. Trzymam za was kciuki zeby sie nam tu wszystkim udało!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam synka z maja 2014:) super miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Dzięki Rosthie ;) kciuki wszystkim nam się przydadzą ;) Gość zgadzam się, maj to super miesiąc, zaraz jest cieplutko, można być non stop na dworze z dzieciątkiem i nie trzeba go zaraz jak mumię opatulać kombinezonami, szalikami itp ;) współczuję też tym, które niedawno urodziły, bo te upały są nie do wytrzymania. Nie można nawet maleństwa tulić zbyt długo, bo się od razu płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
A Wy kiedy się testujecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam córkę z kwietnia i uważam że to naprawdę świetna pora na urodzenie dziecka. :) Nie za ciepło, nie za gorąco - w sam raz! Ja miesiaczke powinnam dostać (a raczej nie dostać) około 30.08. Nie mam idealnie regularnych cykli więc i nie będę spieszyć się z ewentualnym testowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaTeżChce
Ja planuje test na 19.08, chyba, że przyjdzie @. Tak naprawdę nie czuję, żeby się udało, a przy 1 dziecku wiedziałam praktycznie od razu, więc się nie nastawiam. chociaż jak wiadomo, każda ciąża inna, jak i związane z nią dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Rosthie to będziemy wiedzieć w podobnym czasie ;) JaTeżChce to masz o tyle dobrze, że możesz cokolwiek zaobserwować, wyciągnąć jakieś wnioski. My staramy się o pierwsze dziecko, więc jestem kompletnie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaa
Ja za tydzień będę testować czekam niecierpliwie nie nastawian się ale brzuch mnie boli czasem prawy a czasem lewy jajnik za boli , mniejszy apetyt i tak jakoś wszystko mnie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
mariankaa czy mi się wydaje czy widziałam Cię na temacie o zagnieżdżaniu zarodka? Ja powinnam być już po owulacji, niestety nie wiem kiedy dokładnie była, mogę się tylko domyślać, ale przy 28 cyklach powinna już być. Też ciągnie mnie ciągle w podbrzuszu, tak jak na okres, ale do tego jeszcze trochę. Trzymam za Ciebie kciuki ;) bądźmy dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciąży podchodzi się na luzie nic na siłę. Ważna jest dieta co jemy i pijemy niektóre produkty spożywane blokują zajście w ciążę. Do tego mam mezulka przy badaniu ginekologicznym nawet gdy bada na fotelu. Jest obyty i przygotuje go do porodu zadaje często pytania bo dzidziuś to nie moje dziecko lecz też jego. A przecież widział u mnie mąż wszystko więc nie krępuje mnie jego obecność w takich sytuacjach.Sa sporadyczne anomalja gdzie żona z mężem się kochają tylko po ciemku nigdy nie widział mąż żony nago ale to są przypadki upośledzenia umysłowego partnerek.Bo u ginekologa czy na porodówce bez zawahania pokazuje cipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! I jak tam? Któraś juz coś wie??? Trzymam mocno kciuki za wszystkie tutaj zeby sie udało!!!! :) tak więc kochane moje: głowa do góry, majtki w dół! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Gracjana090515 widziałam Cię na kwietniowych mamach, bo świruję i czytam wszystko co się napatoczy ;p przykro mi, że Ci się nie udało ;/ a teraz kiedy masz termin spodziewanej @? PS. Rozbawiłaś mnie końcowym stwierdzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×