Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość pozytonkaa

no to zaczynam nowy cykl kto ze mna ?? za tydzien plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest 14 stycznia! pogielo was rozplodowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idź w chooy. Dzieciaka robi się z mężem, a nie z całą kafeterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingakinga123
ja czekam, mam nadzieje ze w tym cyklu sie w koncu udalo, poki co spoznia mi sie @ dopiero 1 dzien, wiem ze to tak na prawde nic, ale mam nadzieje ze sie udalo :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie udalob termin wypada na 2.10 beta 48 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! No i my próbujemy. Jak na razie cisza.... i czekamy. Póki co za wcześnie na jakiekolwiek testy. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. Ale jestescie niezle walniete. Styczen a ta na wyrost juz szuka macior na pazdziernik. Wez kółko i jebnij sie w czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się komuś zajść w styczniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdakate1
Witam :) jestem mamą dwóch chłopców i obecnie jestem po drugim usg które wykazało co prawda pęcherzyk ale jeszcze pusty. Jak widać za wcześnie jeszcze :) owulację miałam 7 stycznia więc to dopiero tak na prawdę 5-6 tydzień :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Mi też się udało po raz 2... tylko strasznie się boję bo pierwsze straciłam! I moje pytanie... czy wy też macie ból podbrzusza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ból w podbrzuszu i ostre skurcze u mnie są od jakichś 3 tygodni ale wszyscy twierdzą że to normalne. Ja się trochę obawiam ale nic więcej nie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
czesc dziewczyny, witam...i gratuluje dwoch kreseczek :) Ja dzis bylam u lekarza, serducho widac, dzis dokladnie 7 tydzien. Na ekranie bylo widac malutkiego czlowieczka, wspanialy widok. Ginekolozka zalozyla mi karte ciazy. Nastepna wizyta za trzy tygodnie :) Termin 04.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc30 ja tez mam od czasu do czasu lekkie pobolewanie podbrzusza. Ale zawsze lepiej takie rzeczy skonsultowac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
magdakate, u mnie w 5 tygodniu tez bylo widac tylko pecherzyk, ale dzis-dwa tygodnie pozniej bylo juz wszytko pieknie widac :) kiedy idziesz do lekarza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Na szczęście z moim maleństwem jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
gosc 30 na kiedy masz wyznaczony termin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Hej dziewczyny! Ja w piatek zrobiłam test. Pozytywny :) staraliśmy się pól roku. Podejrzewam, ze owulacje miałam 1 lutego, to na kiedy termin? Do lekarza jestem zapisana na 4 marca. Nie mogę się doczekać. Teraz wg terminu ostatniej @ to chyba 5.tydzien. Ktoś pytal o bole w podbrzuszu. Ja ma chwilowe dosłownie klucia raz z jednej raz z drugiej strony. Ale to chwilowe. Czy to jest normalne? Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy a starającym się życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
już jest taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
czesc olka :) gratulacje :) lekkie bole brzucha sa normalne..macica sie rozciaga... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja dopiero w poniedziałek byłam u lekarza jestem w 7 tygodniu:) 24.02 idę na kontrolę to dowiem się kiedy termin porodu ... wyłączając z kalkulator porodu... wypada na 21.10.... zobaczymy :) Gratulacje :) i uważajcie na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 30 masz dlugie cykle? bo ja dzis jestem dokladnie 7+1 i termin wychodzi na 04.10. (cykle ok 26-27 dni) ale mnie zmeczenie od kilku dni trzyma, musze sie popoludniem polozyc na godzine, bo oczy mi same sie zamykaja. (w pierwszej ciazy tez tak mialam) co jakis czas mnie mdli, ale mam nadzieje, ze wymioty mnie nie dopadna ;-) i co jakis czas mecza mnie zawroty glowy.... A wy macie jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Cakl 32... a co do objawów to tylko częste sisianie i straszny ból piersi. .. no i zadyszka jak chodzę po schodach ... i też dużo spie. Za tydzień idę do lekarza to się dowiem kiedy termin :) aaaa i u mnie też 7 tydz i 1 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
o wlasnie, o piersiach zapomnialam...w nocy, gdy przewracam sie z boku na drugi bok, baaardzuo czuje piersi..az bola :/ ja ide za trzy tygodnie do ginekolozki :-) odzywiajcie sie zdrowo dziewczyny i nie zapominajcie o kwasie foliowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Mi według kalkulatora wychodzi 25 października :) właśnie tak myślałam, ze bole sa normalne, ale wole sie upewnić. W ogóle non stop chce mi sie spać :( mogłabym caly dzień leżeć. Wy tez tak macie? Dzus zauwazylam kolejna rzecz - trochę piany w moczu. Miałyście tak? Ja chyba za Malo pije, moze to od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Dziewczyny podpisujcie sie jakos, to będzie nam łatwiej gadać :) ile macie lat? Która ciąża? Ja 25 i pierwsza ciąża. A caly czas sie boje, ze test sie mylił jednak, albo ze nie bedzie zarodka itd. Zwariuje do wizyty.... Mąż widzę, że się cieszy, ale na razie nie chce snuć żadnych planów póki nie potwierdzę u lekarza. No i oboje w to nie wierzymy w ogóle może to się zmieni jak zobaczymy nasza fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
olka, ja tez tak mam..wlasnie pisalam, ze usypiam na stojaco... To moja druga ciaza..i mam nadzieje, ze bedzie przebiegac tak samo jak pierwsza..czyli zadnych mdlosci, puchniec itd.. ;) nie mialam nigdy "piany"... moze to faktycznie od zbyt malego spozycia wody. kurcze mam straszny apetyt od kilku dni :O musze isc jutro na wieksze zakupy i kupic duzo warzyw i owocow...normalnie moglabym ciagle jesc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
A ja właśnie mam maly apetyt... Jem, bo muszę, w ogóle nie mam ochoty. Ale nie wiem czy to nie ze stresu przed ta najważniejszą wizytą u lekarza. A pije tez Malo, no ale chyba musze zacząć się zmuszać pic więcej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
dzien dobry..dopiero 5...a mi oczy juz sie zamykaja... :O no poki co, czuje sie dzis w miare dobrze.. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×