Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość lomi24

Witam czy są tu kobiety starające się o maleństwo na Styczeń 2016?? My staramy sie od lipca 2013 porobiliśmy mnóstwo badań i wszystko było ok. W listopadzie 2014 zrobiliśmy przerwe do marca tego roku. Ostatnią @ miałam 3 kwietnia a następna ma być 29-30kwietnia w tym miesiącu rozpoczeliśmy starania od nowa i mam nadzieję że owocne. Jeśli się nie uda to trudno, temat i tak zostanie dla styczniówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chore nie jesteś w ciąży i już zakładasz temat :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmilllianka
ja mam dostac @ za tydzien ale dzis cos sie ze mna dzieje dziwnego i dlatego zaczelam przegladac rozne informacje i tym sposobem tu trafilam.Od rana boli mnie brzuch,kluja mnie jajniki i piersi zrobily sie ciezkie i tak dziwnie mnie mrowia.Nie staram sie o dziecko ale jest duze prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy.Mam taki dziwny posmak w ustach,jakby metaliczny a brzuch mi tak daje w kosc ze polozylam sie do lozka.Dam znac jak sie to u mnie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Hej :-) my jesteśmy w trakcie starań :-) ostatni okres 4kwietnia. Miło pogadać z kimś na podobnym etapie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) Ja się staram od roku. Ostatnią @ miałam 31 marca. Do miesiączki licząc od jutra 8 dni. Mam nadzieję bo od wczoraj mam bardzo nabrzmiałe piersi,ale nie bolą. Nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Czyli nas coraz więcej :-) my się staramy o drugie dziecko :-) a jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antje29
To ja ten gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam syna.Ma 7 lat i jest ze stycznia :) Zawsze mówi że chce dzidziusia na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
hej :) no my sie dzis i wczoraj staralismy :P a czy starania byly owocne ..okaze sie za dwa tygodnie ;) lomi24- to nasze drugie podejscie.. :) ja ostatnia @ mialam 5 kwietnia..a moj komputer cyklu pokazal mi wczoraj i dzis najbardziej plodne dni. Aga widze, ze my testowac chyba bedziemy razem ;) millianka..to chyba bedziesz pierwsza w kolejnosci do testowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy synka :-) ma 13 miesięcy :-) zależy nam na małej różnicy wieku :-) No wychodzi na to ze będziemy test robić prawie w ten sam dzień :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja sama jestem ze stycznia wiec może będzie prezent :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
ja mam corke, prawie 6-latke :) Mam nadzieje, ze wszystkim starajacym sie kwiecien przyniesie duzo szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
:-) na pewno :-) ja również ze stycznia wiec mam nadzieje ze będzie prezent ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Witajcie!! Jak fajnie, że już tyle Was jest:) i to na podobnym etapie. My staramy sie o pierwsze już tak długo. Mam prawie 24 lata. Smuci mnie to, że akurat u Nas to tyle trwa:( Ale nadzieje cały czas mam że i do Nas nadejdzie ten piękny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Kobietki które mają już dziecko/dzieci napiszcie jak to u Was było, kiedy zaobserwowałyście jakieś pierwsze objawy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
lomi, nie mozna sie poddawac, na pewno zobaczysz niedlugo dwie kreseczki :) ja przy pierwszej ciazy- nie mialam objawow- oprocz zanikniecia @. Brzuch bolal lekko jak na nadchodzacy okres, piersi lekko nabrzmiale..i to by bylo na tyle ;) U mnie okres powinien nadejsc ok. 2-4 maj. Jesli 4 nadal nic nie bedzie, to wtedy zatestuje..Nie bede sie za bardzo nastawiac, jak sie uda, to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
My o synka staraliśmy się 2 cykle, jakiś szczególnych objawów nie bylo..prócz plamienia dzień przed tym jak okres miał przyjść..potem w dzień planowanej miesiączki test i dwie kreski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antje29
Ja jeszcze przed terminem bylam bardzo placzliwa. Nie pamiętam co się działo z piersiami. Ale pewnie nic szczegolnego skoro nie pamietam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po zrobieniu testu 3 dni po terminie zaczął mnie bardzo swedziec brzuch i piersi myslalam ze skórę wydrapie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Hej dziewczyny :) u mnie pierwszy cykl staranek o pierwszą dzidzię. Ja bede testować 30 kwietnia kilka dni przed planowaną @, ale mój R wyjeżdża na prawie dwa miesiące i chce żeby wiedział przed wyjazdem. Nie liczę na takie szczęście za pierwszym razem, ale kto wie może sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Mała mi :-) kto wie nam się udało w pierwszym "wyliczonym " cyklu w sensie dni płodne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no ja właśnie mam teraz płodne. Wczoraj były przytulanki, ale następne dopiero w czwartek jak mój przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
"przytulanki" jakoś nie lubię tego określenia :-P seks to seks ;-) jesteśmy dorosłe :-) bez urazy oczywiście. Mała mi to w czwartek jeszcze dni płodne?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Aga je też wolę normalne określenie, ale tak jakoś z rozbiegu mi się wpisało, a co poniektóre na tych forach są bardzo przewrażliwione, na ludzkie zwykłe określenia :P Wg kalendarzyka czwartek będzie ostatnim dniem, ale śluzu płodnego nie mam, więc może w ogóle mi się przesunie. Cholera wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
No może się przesunie trochę :-P :-) u mnie niby wczoraj owulacja miała być według kalendarzyka ale nie było..zawsze mnie przy tym brzuch boli,jajniki a tu cisza.. Zobaczymy :-) my tak na luzie podchodzimy co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladaj topik jak sie uda a nie zasmiecasz, jak zaszlam w ciaze i szukalam listopada to kilka wyskoczylo przez takie narwane staraczki i pozniej ludzie sie szukaja.. Sa topiki dla staraczek przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu nie zaglądaj tu po prostu :-) każdy może sobie zakładać tyle tematów ile chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie zawsze na odwrót, jak mialam dni plodne i owulacje, zero objawów. A teraz od kilku dni mam straszny ból brzucha jak na @ i ból w krzyżu/nerkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ostatnia @ 24 marca . 4kwietnia staraliśmy się o bobaska i mam nadzieje ze nam się udało :) mam dziwne wahania nastroju apetyt raz jest a raz go nie ma a także piersi mam duże i sutki inne niż zwykle. Test zrobię w piątek albo w sobotę i zobaczymy ci z tego wyjdzie czy bobas czy kolejna @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×