Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy noworodków niemowlaków pijecie alkohol?

Polecane posty

Gość gość

Nie mówię o upijaniu się.Piwko dwa?Oczywiście kiedy mąż jest do pilnowania dziecka albo inna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie karmie piersia, wiec nie. Jednak jak skoncze- czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z mezem pijecie?bo zona kumpla wlasnie zrobila mu afere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, czemu miałabym nie wypić piwa, zwłaszcza w takie upały jak ostatnio były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ostatnio z mężem malowalismy dom przez tydzień i codziennie sobie pilismy. Dziecko z babcią było. Nawet na rocznicowa imprezę na dyskotekę pojechaliśmy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie piłam bo jestem odpowiedzialna Picie i karmienie jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a pijecie piwo z mezem jak macie dziecko pod opieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ale mniej oczywiście 2, 3 piwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , tak, zdarza się szklaneczka czy pół szklanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam bo ostatnio się bardzo zdenerwowałam..Rozmowa rodzinna i ja mówię oj jak urodzę to się zimnego piwa napije albo wina.A tu od razu na mnie głupie spojrzenia i komentarze :/ Za 2 miesiące rodzę, wiem że nie będę długo karmić, a może i wcale ponieważ leki znowu zacznę brać a jeszcze jakbym na głos powiedziała że nie zamierzam karmić to by mi się oberwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zona kumpla zrobila mu afere,ze ona chce sie napic 2 piwa owocowe raz w roku akurat dzis a on chcial do meczu wypic 2 zwykle i juz jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie on może odpuścić skoro ona tak rzadko pije przecież nic mu się nie stanie jak da żonie troche swobody odpoczynku i przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.43 3 piwa pijesz z mezem?majac dziecko pod opieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćah
Jeżeli nie karmisz piersią to myślę że od jednego piwa nic się nie stanie. Ja mam maleństwo w domu a wypiłam wczoraj jednego drinka z malibu z sokiem i nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam pierwszy komentarz. Piszac,ze na razie karmie mialam na mysli,ze ogolnue karmie,a nie ,ze w tej chwili u jak skincze to walne browara za pol godziny. Ogarnijcie sie. Hak skincze karmic za kilka miesiecy to wtedy bede pic piwo od czasu do czasu czy drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze piję czemu nie? Myślisz, że chodzę pijana przy dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po 3 piwach bym byla pijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie jestem tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 piwach nikt pijany nie jest, chyba że jakaś mizerota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , tak, piję, napisałam jak "straszne" ilośc***iję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty to jednak głupia jesteś jak but :o nie ważne jak się czujesz ważne ile masz w we krwi, a tekst typu, ze nikt nie jest pijany chyba że mizerota zakrawa na niezłą patolę i nieuctwo :o normalnie ludzie się upijają trzema piwami i nic to nie ma wspólnego z mizerniactwem, po prostu czasem nie mamy na to wpływu czas wrócić do szkoły :o większość moich koleżanek po 3 piwach jest wstawiona i to nie one sa mizerne tylko ty zaprawiona w chlaniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije jak najbardziej w malej ilości, a czemu by nie? jak pije ja to mąż nie, jak mąż pije, to ja nie, ale lubie sobie wypic na sam wieczor piwo , czy 2 lampki wina i pije Nie karmie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej patolki od trzech piw, że niby pijana nie jest. Kobieta 55kg po trzech piwach 7% ma we krwi 2.51 promila :) trzeźwa w ch...j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zakończeniu karmienia piersią planuję wrócić do picia sprzed ciąży czyli z 4-5 razy w roku po jednym drinku czy lampce wina. :D Jedyna zmiana to to, że jak się napiję to mąż nie (ewentualnie inna osoba, pod opieką której będzie dziecko, np. moja siostra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda moje drogie panie na człowieka 40 kg 80 kg 160 kg 220 kg 3 piwa u każdej osoby wskażą inną skale promili więc nie zgodzę się ja np. po 4 jestem po prostu pijana :-) ,ale nie mam z tym problemu bo pije raz na ruski rok :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no nie przesadzaj kobieto 2 ,5 promila to chyba po 7- 8 wiem bo ja ostatnio sobie mierzyłam odnośnie czy mogę prowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobieta 55kg po trzech piwach 7% ma we krwi 2.51 promila" chyba w twojej w głowie:D co za bzdury. Ważę 52kg i jesli to co piszesz byłoby prawda to byłabym już dawno martwa:P Bo ile według ciebie miałabym promili po pół litrze wódki i 3 piwach? Dziesięć chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wyliczyła w tych internetowych alkomatach i powtarza głupoty. Mnie kiedyś wyszło, że mam 3 promile- to był następny dzień. Wiedziałam, że tyle nie mam, ale potrzebowałam jechać samochodem i poszłam na komendę. Alkomat pokazał 0,00 tak więc te internetowe alkomaty są niewiele warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia chwali się tym, że po trzech piwach nie jest pijana. 🖐️ Oczywistym jest, że ilość promili zależy od wielu czynników, nawet u tej samej osoby po takiej samej ilości alkoholu zawartość alkoholu we krwi może być różna, w zależności na przykład od ilości spożytych posiłków, tempa picia czy ogólnego stanu organizmu w danym dniu. Ale jak ktoś się chwali, że trzy piwa to dla niego nic powinien się nad sobą zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy noworodku nie- karmiłam piersią, ale piłam alkohol kiedy mały skończył pół roku, bo wtedy przestałam. Lubię piwo, ale przy karmieniu (chodzi o całe 6 mcy kiedy karmiłam, nie dosłownie przyssane dziecko) piłam najwyżej bezalkoholowe kiedy miałam ochotę. Nawet jeśli sama wiem że po jednym piwie nic mi nie jest, nie piłabym nigdy zostając sama z małym dzieckiem. Bo a nuż bardziej mi zaszumi w głowie, wystarczy że mniej zjem, jestem bardziej zmęczona albo jest gorąco... Mąż praktycznie nie pije, więc nie było problemu z opieką nad dzieckiem. I fakt, był jeden incydent kiedy po groźnie wyglądającym upadku wylądowaliśmy z dzieckiem na SOR-ze, a potem na obserwacji w szpitalu. Gdybyśmy oboje z mężem byli po jednym piwie, albo ja jako jedyny opiekun dziecka, byłoby mi wstyd po prostu i bałabym się konsekwencji nawet gdybym była pewna że alkohol nie miał żadnego wpływu na opiekę nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×