Odpowiedz na ten temat

MAMY POLEĆCIE MI FAJNE MIEJSCA NA FERIE Z DZIECKIEM W POLSCE

• gość 2014.01.12 [16:54]
    chodzi i o hotel z basenem i spausmiech.gif
  • gość 2014.01.12 [17:00]
    a ty myslisz,ze ta biedota z kafe gdzies wyjeżdza? hahaha
    my jedziemy do Druskiennik/Litwa(jakby ktos nie znał)usmiech.gif
  • gość 2014.01.12 [17:02]
    ___www.termyuniejow.pl
  • gość 2014.01.12 [17:05]
    a poszukaj sobie sama...
  • gość 2014.01.12 [17:06]
    szukam, ale jakby ktoś cos polecił to inaczej, wtedy poczytam opinie o konkretnym ośrodkuusmiech.gif
  • gość 2014.01.12 [17:21]
    Hotel Eliza w dlugopolu, mimo ze na zadupiu to hotel i obsluga super. Ja bylam jak dawali posilki w postaci szwedKiego stolu, nie wiem jak teraz bo slyszalam ze jak dają na talerzu to dla dziecka nie bardzo. Jest sala zabaw, jest duży basen, są sauny, jest spa, duży park i rzeka... Na wypoczynek polecam
  • gość 2014.01.12 [17:26]
    Hotel Klimek ze spa w Muszynie, polecamusmiech.gif
  • gość 2014.01.12 [18:07]
    ja jade z dziećmi 5 i 2 lata najpierw do Istebnej Zagron, a potem do Zimnika w Lipowej. ZAgron jest przy samym stoku, a jesli snieg bedzie to chcialabym wziac instruktora dla 5 latki. Poza tym w hotelu basen, nazwijmy to park wodny, a u nas to podstawa. W Zimniku w zeszlym roku bylismy. Strefa SPA jest fajna, chociaz basen malutki i bez zjezdzalni. Jedzenie dobre, a przy samym hotelu jest osla łączka fajna własnie dla dzieciaków. No i sala zabaw. Oby tylko snieg byl, kurde
  • gość 2014.01.12 [18:09]
    może poszukaj czegoś fajnego w bieszczadach? zależy jeszcze skąd jedziesz, bo może zamiast robic 700 km na litwe pojechać do ciepłych węgierskich źródeł? usmiech.gif
  • gość 2014.01.13 [10:05]
    ta Litwa to niegłupi pomysł był, a pisze był bo juz nie ma miejsc na ten termin, ktory nas intesesuejusmiech.gif , ale dzięki, fajnie wiedziec na przyszłosc
    jestem z Podlasia wiec mialabym tam 270kmusmiech.gif
    poza tym km nie maja znaczenia, wazne aby było komfotowo i duzo atrakcji dla dzieci, duzo zabiegow do wyboru, sauny itp
  • gość 2014.01.13 [10:10]
    Karpacz. Jest hotel z basenem itp. Poszperaj usmiech.gif
    My w tym roku jedziemy w gory ale niestety nie damy rady w czasie ferii (20go sie zaczynaja), wiec pojedziemy dopiero w polowie lutego.
  • arabella31 2014.02.24 [18:05]
    To może tu: http://www.starydziwnow.pl/pl/page/offer/n/21 .
    Obejrzyj sobie, moim zdaniem całkiem fajna oferta.
    I ceny do przełknięcia, a nie jakieś z kosmosu. MOim zdaniem warte przemyślenia usmiech.gif
  • Hotel Klimek 2015.12.21 [10:02]
    Idealnym miejscem jest Beskid Sądecki. Piękne miejsce i mnóstwo atrakcji.
    Hotel Klimek oferuje świetnie wyposażone SPA, Aquapark, w pobliżu znajdują się stacje narciarskie. W razie niepogody dzieci mogą bawić się do woli w kąciku zabaw albo skorzystać ze specjalnej oferty SPA dla maluchów - masaż rączek/stópek, kolorowe tatuaże!
    Naprawdę warto odwiedzić usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...