Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MAMY POLEĆCIE MI FAJNE MIEJSCA NA FERIE Z DZIECKIEM W POLSCE

Polecane posty

Gość gość

chodzi i o hotel z basenem i spa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myslisz,ze ta biedota z kafe gdzies wyjeżdza? hahaha my jedziemy do Druskiennik/Litwa(jakby ktos nie znał):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
___www.termyuniejow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poszukaj sobie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam, ale jakby ktoś cos polecił to inaczej, wtedy poczytam opinie o konkretnym ośrodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Eliza w dlugopolu, mimo ze na zadupiu to hotel i obsluga super. Ja bylam jak dawali posilki w postaci szwedKiego stolu, nie wiem jak teraz bo slyszalam ze jak dają na talerzu to dla dziecka nie bardzo. Jest sala zabaw, jest duży basen, są sauny, jest spa, duży park i rzeka... Na wypoczynek polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Klimek ze spa w Muszynie, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade z dziećmi 5 i 2 lata najpierw do Istebnej Zagron, a potem do Zimnika w Lipowej. ZAgron jest przy samym stoku, a jesli snieg bedzie to chcialabym wziac instruktora dla 5 latki. Poza tym w hotelu basen, nazwijmy to park wodny, a u nas to podstawa. W Zimniku w zeszlym roku bylismy. Strefa SPA jest fajna, chociaz basen malutki i bez zjezdzalni. Jedzenie dobre, a przy samym hotelu jest osla łączka fajna własnie dla dzieciaków. No i sala zabaw. Oby tylko snieg byl, kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może poszukaj czegoś fajnego w bieszczadach? zależy jeszcze skąd jedziesz, bo może zamiast robic 700 km na litwe pojechać do ciepłych węgierskich źródeł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Litwa to niegłupi pomysł był, a pisze był bo juz nie ma miejsc na ten termin, ktory nas intesesuej:), ale dzięki, fajnie wiedziec na przyszłosc jestem z Podlasia wiec mialabym tam 270km:) poza tym km nie maja znaczenia, wazne aby było komfotowo i duzo atrakcji dla dzieci, duzo zabiegow do wyboru, sauny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karpacz. Jest hotel z basenem itp. Poszperaj :) My w tym roku jedziemy w gory ale niestety nie damy rady w czasie ferii (20go sie zaczynaja), wiec pojedziemy dopiero w polowie lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealnym miejscem jest Beskid Sądecki. Piękne miejsce i mnóstwo atrakcji. Hotel Klimek oferuje świetnie wyposażone SPA, Aquapark, w pobliżu znajdują się stacje narciarskie. W razie niepogody dzieci mogą bawić się do woli w kąciku zabaw albo skorzystać ze specjalnej oferty SPA dla maluchów - masaż rączek/stópek, kolorowe tatuaże! Naprawdę warto odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×