Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy ubierajcie dzieciom majtki na plazy

Polecane posty

Gość gość

Iedlugo lato, wiec moze co niektora mamusia zdazy jeszcze przemyslec to czy owo. Jak widzę gole dzieci na plaży, to krew mnie zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram autorko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też zalewa. Chyba,że was cieszy,że jakiś pedofil gapi się na wasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz z tym racje....mnie to też tak trochę zniesmacza poza tym tak sobie myślę, żejak by moje bbiegalo na golacha, a jakiś pedofil patrzył na nie i później pamięciowe strzelał w domu..... To krew we mnie bazuje.... Co za problem założyć jakiekolwiek kompielowki, nawet roczniakowi.... tak żeby zasłonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat roczniak to w ogóle powinien mieć pieluchę, żeby nie zrobił czegoś "gdzie popadnie". Przyznam, że też mnie to irytuje.. Mój to miał 7-8 miesięcy i na działce w baseniku miał majteczki.. no może z 5 razy był na golasa.. z tym, że tam go nikt nie widział, ale mnie to irytowało. A rok później, to w ogóle mowy nie było, żebym go bez majtek/pieluszki po działce puściła. Natomiast dziecko sąsiadów z działki obok latało na golasa w wieku ponad 1,5 roku. Dla mnie to jest nie do przyjęcia. Po pierwsze nie mam ochoty oglądać nagich dzieci.. Dodatkowo chłopcy najczęściej łapią się za siusiaki podczas zabawy, dziewczynki siadają mokrym ciałem na piasku.. to wszystko się przykleja, włazi.. brrrr Dziecko powinno mieć przynajmniej majtki i już. Rażą mnie nawet kilkuletnie dziewczynki biegające z gołą klatką.. tak trudno kupić dziecku jednoczęściowy kostium? (bo te bikini to też trochę przegięcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram w 100%!!! W zeszłym roku byliśmy z mężem i córką na wakacjach z parą znajomych, a właściwie z kolegą męża z pracy i jego żoną i ich córką. Wyobraźcie sobie, że dziewczynka miała wtedy 6 lat!!! i nie było dla nich problemem, że latały po plaży na golasa... Dla nas było to nie do przyjęcia i szczerze wstydziliśmy się, że jesteśmy z nimi, bo inni plażowanie też byli wyraźnie zniesmaczeni. Próbowaliśmy delikatnych aluzji i dosadniejszych na przykładzie naszej 1,5 rocznej wtedy córki, ale nie docierało. Nie zastanawiał ich też fakt, że ich dziecko było tam jedynym nagim. Rodzice, zastanówcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*** latała, nie latały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 latka bez majtek???? Owszem, te dzieci wyglądają różnie.. jedne malutkie i drobniutkie, wyglądające na młodsze, inne wysokie, dobrze zbudowane, poważniejsze.. ale to bez znaczenia.. z tą dziewczynką też musiało być coś nie tak.. bo 6 lat, to już jest wiek, w którym dziecko się wstydzi.. i o ile jeszcze może nie będzie zasłaniało klatki podczas przebierania w przedszkolu np. na wf, o tyle dziecko w tym wieku raczej nie zechce pokazywać innym swojej pupy Więc nie tylko z rodzicami tutaj coś nie tak, ale i z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, u nich jest taka swoboda w domu, oni chodzą po prostu normalnie nago i się nie krępują. Uważam, że to jest ich sprawa, ale powinni oddzielić sytuację we własnym domu, gdzie są tylko oni, od sytuacji w miejscu publicznym, bo dziecko najwyraźniej nie widzi różnicy i to moim zdaniem rodzi zagrożenia. Ja już wpajam mojej córce, że miejsca intymne są jej osobistą sferą i dotykać i patrzeć na nie mogą tylko rodzice podczas mycia i pielęgnacji i pani doktor. Ona to często sama powtarza, wiec chyba zaczyna rozumieć. Mało to się słyszy o pedofilach? Nie darowałabym sobie, gdybym nie przygotowała córki i coś by jej się stało, a ona by o tym nawet nie powiedziała, bo nie przyszło by jej do głowy, że to coś złego... Mało takich przypadków, że sąsiad, ojczym, wujek molestują latami, a dziewczyna myśli że tak ma być? Moim zdaniem to wszystko się ze sobą łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też was popieram. Nie rozumiem jak można puścić gole dziecko w miejscu publicznym. Może z tym calym kostiumem u dziewczynki to juz przesada bo i tak nictam nie ma ale majtki kkażde dziecko powinno mieć. Znam tez głupie matki które później zdjecia z plazy golych dzieci wrzucają na facebooka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ja tam z moją 2latką byłam na plazy i nie miala majtek, tylko ludzie ktorzy nie mają doswiadczen z małymi dziecmi moga taki temat wymyslec bo nie rozumieją pewnych rzeczy, tudzież tacy którzy się strasznie czegoś boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi oszczedz wstydu syfiaro wiesniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WKŁADAJCIE jak już. Ubrać możesz choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wifi jak ktoś do obiadu wódki się napił do go od patologii wyzywalas a ty swoją 2latke tak narazasz i nie dbasz o jej intymność,co z ciebie za matka!!!patologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie nigdy niewiadomo kto koło nas siedzi nie wyobrażam sobie puścić córki bez majtek szczególnie w tych czasach kiedy tyle zwyrodnialcow wszędzie zreszta zobaczcie ile tego tutaj na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
gość dziś nie naginaj faktów. co innego napić się od czasu do czasu a co innego regularnie do obiadu. zrestzą nie wyzwałam od patologii tylko napisalam ze "macie problem z alkoholem" bo nie tylko o tej wódce napisala autorka ale i pisala o innym piciu ( z synem piwa itd,,,),opisala swoj styl bycia, mi to się skojarzyło z problemem, zresztą nie tylko mi, wiele dziewczyn miało podobne zdanie. wiec nie wyzwalam od patologii-nie przypisuj mi słow których nie napisalam. jak ja narazam moją 2latkę? jak nie dbam o jej intymnosc? plaza to specyficzne miejsce gdzie ludzie pokazuja wiecej niz w zyciu codziennym,niektore kobiety opalają się bez skrepowania bez stanika, ludzie wchodza do wody i mimo ze mają strój-wszystko im się odznacza,młodzi,starzy,dorosli,dzieci,bo woda wszystko wyciąga, bylas ty kiedys na plazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wifigdansk naprawdę bardzo nieopowiedzialne z twojej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
gość dziś jak również i ze strony tysiecy innych matek ktore tez puszczają dzieci bez majtek. a ty bylas kiedys na plazy z dzieckiem w 40st. upale? moze najpierw dowiedz się dlaczego a nie z góry oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a obok siedzi taki zbokol jak ci stad i gapi sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
to i moze sobie siedziec na placu zabaw i sie gapic,tego nie unikniesz. zresztą nigdy nie widzialam na plazy samotnych panow,gapiących sie na dzieci, albo sa całe rodziny albo młodzi,zakochani,pary,albo kolezanki itd... nigdy jeszcze nie widzialam kandydata na pedofila. poza tym idzmy tym tokiem ze sa pedofile na plazy- jak pisalam wczesniej- dziecko nawet jak ma stroj-wejdzie do wody i wszystko się odznacza i dopiero pedofile mają uczte. zeby cos krytykowac-trzeba miec o tym czymś jakiekolwiek pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 40st upale to sie dziecko trzyma w domu, a nie na plazy. A ogolnie ujmujac ten te at- w majtkach bawelnianych sie zgrzeje, a bez nie? Nie badz smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA mam dwójkę dzieci i żadne z nich nigdy nie biegało na golasa po plaży. córka od małego ma strój- syn kąpielówki. To latanie na golasa nie jest ani estetyczne ani wygodne. Nie mówiąc już o różnych zagrożeniach. Zresztą ja nie lubię nawet jak obok mnie latają golasy. Piękny mi widok- roczniak czy dwulatek z genitaliami na wierzchu. Nie mówiąc już o pięciolatkach bo i takich zdarza mi się widywać. Kiedy waszym zdaniem tą nagość należy zacząć zakrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde uwazasz ze pedofil nie ma rodziny i jakos specjalnie wygląda? Na czole na napisane?:) mysle ze jak ktos jest takim zbokiem to sie kamufluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagosc na plazy trzeba zawsze zakrywac dla bezpieczenstwa dziecka. Piach jest pelen bakterii. Widzialam pod mikroskopem. BRRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama też nie zakładasz majtek, bo upał? :D Już abstrahując od tych pedofilów, to dla mnie puszczanie dzieci bez majtek na plaży jest po prostu niehigieniczne. Same usiadłybyście gołym tyłkiem na piasku? Wątpię, bo jest brudny. A dzieci siadają. Trzeba zakładać majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Moim zdaniem tylko totalne idiotki puszczają dzieci nago po plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehhehehehhehe
tez nie lubię widoku gołych dzieci na plaży . Głowie dlatego ze kiedys ok 2 latek zbił kupe przy moim ręczniku . Bawił sie w piasku i nikt nie zauwazyl ze mu sie chce :( Dlatego moje dziecko ma ZAWSZE majtki na plaży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
dziewczyny a czy wy wogole byłyscie latem w upale na plazy? moze pojde w lipcu i wkleję wam fotkę. nie widzialam ani jednego dziecka ponizej 2 l. w majtkach. owszem było jedno- w pampersie, po czym po ktorym razie gdy dziecko wiecznie wchodziło do wody i rodzice wciaz zmieniali mu pieluchę na suchą- wkoncu się poddali i puscili z gołym tyłkiem. nawet lekarze radza zeby jak tylko się da-wietrzyc pupę. kupa? a psy nie robią? to się bierze chusteczke i sprząta. zresztą nie ejst tak ze jak tylko dzieci ida na plaze to zaraz robią kupę. moja jakos ani razu nie zrobila. co innego jak matka udaje ze nie widzi ale to juz inny temat. naprawde plaza to specyficzne trochę takie magiczne miejsce gdzie ludzie zachowuja sie naturalnie i nie ma to nic wspólnego z pedofilią. zeby pouczac trzeba choc raz tam być i to nie tylko w rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maluchy maja pieluchę a starsze dzieci już powinny być uczone zachowania i że należy mieć ubranie w naszej kulturze. Nie jestem jakąś konserwą w tym względzie, bo u mnie w ogródku też syn w samej przydługiej koszulce biegał w lato jak go odpieluchowywałam no ale to było u nas na osłoniętym terenie i nikt go nie widział prócz nas. Zresztą lato się skończyło nauczył się sam załatwiać do nocnika i temat zakończyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×