Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy w Anglii, proszę wypowiedzcie sie

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to że z mężem wyjechać chcemy i z naszym małym dzieckiem do UK,i przez jakiś dluzszy czas wynajmiemy pokój, nasza trójka.Chodzi mi dokładnie o ubezpieczenie dziecka czy będzie problem? Czy musimy mieć mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a gdzie chcecie mieszkać? Pod mostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz wprost ze chcesz jechac po zasilek cebulaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz po przyjeździe dzwonicie do Job center i umawiacie się na spotkanie, potem wybieracie przychodnie, do której się zapisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co Angla w maju wyjdzie z Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu dzięki :-) a do tych wiesniar co wyzywają! Trzy huje w bok! Debilki oboje mamy zamiar pracować, żeby cokolwiek odłożyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przypadkowy
No i co ona ma powiedzieć w tym job center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej części Londynu chcecie mieszkać? Macie już umówiony pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytają Cię, kiedy przyjechałaś, jak się nazywasz, gdzie mieszkasz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30km od Londynu, Dartford, autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, myślałam że w Londynie, to bym coś podpowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam znowu że jak się nie spełni warunki mieszkaniowe tzn minimum dwa pokoje to korzystanie z przychodni,lekarzy płatne, szczególnie tyczy się dzieci... To prawda? Kuzynka mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alealeale13
A jakie ceny są pokoju dla rodziny z z 1 dzieckiem. Czyli pokój 3 osobowy? Tygodniowo? My także chcemy z tad emigrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn? Co? Za to że rodzina z dziećmi na jednym pokoju? To nie mogą korzystać z opieki lekarskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz korzystać, ni słuchaj tych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
londynek.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn omijajcie szerokim lukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Mają niby omijać Londyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
Dartford to prawie moje okolice :) Bardzo duzo ludzi tam wynajmuje, bo taniej niz w londynie a polaczenie baaardzo dobre jesli chce sie dojezdzac do pracy do stolicy. Co do pytania- musisz miec adres zamieszkania, moze byc pokoj moze byc mieszkanie. Jesli nigdy nie bylas w uk, to tak jak ci radzili- najpierw musisz zalatwic sobie i mezowi "insurance number" czyli umawiasz sie na spotkanie w job centre. Co do np. opieki lekarskiej to jak juz znasz swoj adres to wchodzisz na strone NHS, tam wpisujesz swoj kod pocztowy i wyswietlaja ci sie najblizsze przychodnie zdrowia, wybierasz jakas ktora przyjmuje nowych pacjentow i zapisujecie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinówka bardzo się cieszę :-) Powiedz proszę jeśli możesz w jakich kwotach pokój dla trójki? Czy dzieci są problemem?Zostałam wprowadzona w błąd, chyba wiem czemu ;-) zazdrość. Daleko od Dartford mieszkasz?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinówka bardzo się cieszę :-) Powiedz proszę jeśli możesz w jakich kwotach pokój dla trójki? Czy dzieci są problemem?Zostałam wprowadzona w błąd, chyba wiem czemu ;-) zazdrość. Daleko od Dartford mieszkasz?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nigdy nie wynajmie pokoju rodzinie z małym dzieckiem! musisz wynająć minimum dwa pokoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest was budzet? Ciezko bedzie wynajac pokoj rodzinie z dzieckiem. Moze macie znajomych, u ktorych moglibyscie sie zatrzymac? Zeby zarejestrowac sie w przychodni musicie miec potwierdzenie adresu (list z banku, rachunek, itp). Kazda przychodnia ma swoj rewir i zwykle przyjmuja tylko z tego rewiru. Sprawdz https://www.spareroom.co.uk/ badz http://www.moveflat.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do przychodni- mozliwe, ze ten ktos kto wprowadzil was w blad z przychodniami mial na mysli, ze wynajmujac pokoj zwykle nie ma sie rachunkow na siebie, czasem nawet umowy, co za tym idzie nie ma potwierdzenia adresu...wiec nie mozna sie zapisac do GP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz powtórzę - żaden normalny przyzwoity landlord nie wynajmie jednego pokoju rodzinie z małym dzieckiem - no, chyba że jakiś ciapus cwaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, naprawdę nie ma szans na pokój dla nas z dzieckiem :-( jednym słowem leżymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może nie leżcie tylko weźcie się do roboty, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
Ja mieszkam jakies 15/20min od Dartford (w Rochester). Co do cen pokojow to sie nie orientuje za bardzo bo ostatnio szukalam prawie 4 lata temu. Teraz juz jestem na swoim. Co do pokoju to jesli chcesz wynajac przez agencje, to rzeczywiscie moze byc problem zeby dla trojki jeden pokoj. Byc moze uda Ci sie znalezc od jakiegos ciapka pokoj "na gebe" bez posrednictwa agencji. Znalam kiedys kilka par ktore tak pomieszkiwaly, no ale to nic dobrego. Raz ze w domach gniezdzilo sie kilka osob, syf, jedna lazienka itp itd. Ani to dobre dla was ani dla dziecka. Ja bym jednak optowala za jakims wiekszym studio flat (jesli dziecko jest malutkie i i tak spi z wami w pokoju ) lub 1bedroom. Jesli chcesz sprawdzic orientacyjnie ceny, wejdz np na rightmove, zaznacz nieruchomosci w dartford "to let" i zobaczysz :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×